KOÇ: Yöneticiniz Mars kariyer alanınızdaki yorucu yolculuğunu Salı günü tamamlayacak ve Kova burcuna yani dilekler alanınıza yerleşecek. Enerjinizi hedeflerinize ulaşmak ve dostlarınızla ciddi tartışmalar yaşamak için kullanacaksınız. Dernek ve grup çalışmalarında yer alacak aktif tavırlarınızla başkalarına öncülük yapacaksınız. Dolunay taşınma ev eşyası yenileme ve evlenmek gibi amaçlarınızı tamamlamanızı sağlayacak. Bu değişikliği istemiyorsanız da koşullar zorlayabilir. Kariyeriniz için yaşadığınız yeri değiştirmeniz gerekebilir.

BOĞA: Kariyer alanınıza Salı günü Mars yerleşecek. Sezgisel ve içgüdüsel davranışlar haksızlığa duyarlılığınızı arttıracak ve yöneticilerinizin her türlü anlamsız talebine itiraz etmeye başlayacaksınız. Bu ruh hali kariyerinize riske atmanız anlamına da gelebilir ancak sizden vazgeçmeyeceklerini biliyorsunuz. Dolunay elektronik araçlarınızdan birinin değişmesi gerektiğini veya yeni bir otomobil alma fırsatı bulacağınızı bildiriyor. Uzaklara sık seyahat etmeliyseniz eşinizin arabaya ihtiyacı varsa bu haftayı değerlendirmelisiniz.

İKİZLER: Seyahatleriniz başlıyor eğitiminiz sürüyorsa hırsınız artıyor ve yurt dışı ilişkileriniz güçleniyor. Mars tüm bunlara ayıracağınız enerjiyi hazırladı ve Salıdan itibaren size aktarmaya başlayacak. Arkadaşlarınızın önerisiyle ilginç fikirler canlanacak ve harekete geçeceksiniz. Dolunay hafta boyunca eski işinize veda etmeniz ve yeni ama standartları daha iyi bir işe başlamanız için uğraşacak. Özellikle Cuma günü yeni bir başlangıç yapabilir veya ilk maaşınızı alabilirsiniz. Yeni işinizle ilgili kaygılarınız varsa çoktan giderilmiş olmalı. Kalıcısınız ve beğenildiniz.

YENGEÇ: Sponsorlarla çalışıyorsanız veya kredi arayışını ya da miras alma çabanız varsa bu hafta hırslanacak ve hızlanacaksınız. Dur durak bilmeyen enerjinizle aradığınızı bulacaksınız. Ancak yol uzun ve yapılacak çok iş var. Özellikle kariyerinizi etkileyecek değişimleri çekinmeden gerçekleştirmelisiniz. Dolunay Cuma günü burcunuzda oluşacak ve bütün hafta etkileyecek. Kişisel görünüşünüzü stilinizi ve yaşam kaliteniz artacak. Alışkanlıklarınızdan ve eski işinizden vazgeçmeniz gerekebilir.

ASLAN: Mars Salıdan itibaren Kova burcuna yerleşiyor ve eşinizle ya da ortağınızla birlikte hareket etme fırsatı sunuyor. Enerjiniz ilişkinizi korumak ve güçlendirmek için cesaretle donanacak. Birlikte arkadaş toplantılarında yer alacak ve uzak yolculuklar planlayacaksınız. Kötü alışkanlıklarınız sona eriyor bilinçaltı kodlarınız değişiyor ve geçmişle olumsuz bağınızı yeniden biçimlendirip olumluya dönüştürüyorsunuz. Hafta boyunca dolunayın nimetlerinden yararlanacaksınız ancak bu zorlu bir dolunay. Uzun bir yolculuğu ve rota değişikliğini göze almanız gerekiyor.

BAŞAK: İş alanınız Salıdan itibaren hareketlenmeye başlıyor. Mars burç değiştirecek ve projelerinizi tamamlayıp işe dönüştürmeye başlayacaksınız. Bu sırada sağlığınızı korumak için elinizden geleni yapacak karşı olduğunuz ameliyatı düşünmeye başlayacaksınız. Dolunay arkadaşlarınızdan birini yaşamınızdan çıkartmanıza sebep olabilir. Dostlukların şefkatle yoğrulmayanını kabul etmeyeceksiniz. Bu sayede yakın çevrenizle ve komşularınızla samimiyet geliştirecek kalıcı bir yer edineceksiniz.

TERAZİ: Dostunuz Kova burcuna Mars’ın geçişiyle aşk yaşamınız canlanıyor. Salıdan itibaren eğlencenin aranan ismi olacaksınız ve gezintiler sizi aşka götürecek. Aşıksanız ve bir ilişkiniz varsa tartışmalar ilişkinizi geliştirmeniz ve birbirinizi tanımanız için bir çeşit büyüteç olacak. Dolunay kariyer alanınızı etkileyecek ve bir final yaşatacak. İş arıyorsanız bulabilirsiniz işinizden memnun değilseniz değişiklik yapabilir veya sadece veda edebilirsiniz. Gelirlerinizi düzenli hale getirecek yeni bir işe kısa sürede sahip olacaksınız.

AKREP: Evinizle ilgilenmeye can atıyor ancak zaman ayıramıyordunuz. Salıdan itibaren Mars her şeye yetişecek enerjiyi verecek. Ailenizi korumak ev almaya çalışmak veya yuva kurmak hedefleriniz arasında olacak. Dolunay bütün hafta etkili ancak Cuma günü seyahatlerinizi tamamlamanızı eğitim programınızı bitirip sertifikanızı almanızı sağlayabilir. Bu durum ani bir iş değişikliğini de beraberinde getirecek. İş adresinizi değiştirmeniz de gerekebilir. Hoşlanmadığınız bu değişim yeni bir yaşamın kapısını aralayacak.

YAY: Yakın çevrenizle ilgilenmeye ve mücadele etmeye başlayabilirsiniz. Salıdan itibaren zamanınızın büyük bölümünü kardeşlerinizin işleri yakın çevre ilişkileri alacak. Onların başına gelen herhangi bir şeyi kendi başınıza gelmiş gibi savunabilirsiniz. Dolunay kredi borcunuzun bitmesini ve rahatlamanızı sağlayabilir. Ameliyat olup sağlıksızlıklardan arınmanızı kurtulmanızı getirebilir. Finansal olarak zorlanacaksınız ancak bu adımı atmak zorundasınız.

OĞLAK: Mars Salı günü burcunuzu terk edip para alanınıza geçtiğinde bir miktar rahatlayacak ve mücadelenizi sadece paranızı yatırımlarınızı korumak için vereceksiniz. Aşırı harcamalardan 2 ay boyunca kaçınmalısınız. Dolunay evlilik ve ortaklık alanınızı sarsacak. Eşiniz veya ortağınız güç göstermenizi gerektirecek duygusal patlamalar yaratabilirler. Kontrolcü tutumunuzdan vazgeçmeli ve onlara zarar vermediğinizden emin olmalısınız. Bu haftayı sakin ve sağduyulu geçirebilirseniz kalıcı dostluklar kuracaksınız. Ev veya mekan değişikliği yapabilirsiniz.

KOVA: Salıdan itibaren enerji ve cesaret deposu Mars burcunuza yerleşiyor. Yorulmak bilmez tavrınızla başkalarına örnek olacak ve birçok alanda mücadele edeceksiniz. Kişisel stilinizi anlayışlı ve hümanist olmaktan çıkarıp savunmacı tartışmacı ve öfkeli hale getirebilirsiniz. Dolunay Cuma günü iş alanınızda oluşacak ve süregelen işinizle vedalaşmanızı sağlayacak. Yakın çevrenizi değiştirme gereksinimi buna zorlayabilir. İşsizseniz akrabalarınızdan birinin yardımıyla yeni bir işe başlayabilirsiniz. Dolunay bütün hafta etkili olacak arayışlarınız hızlanmalı.

BALIK: Salıdan itibaren içe dönmek dinlenmek ve korkularınızla mücadele etmek arzusunda olacaksınız. Arkadaşlıklar organizasyonlar ve davetlerin verdiği yorgunluğu üzerinizden atmalısınız. Ancak bu tembellik süreci 2 ay sürecek. Bu nedenle geçmişte edindiğiniz alışkanlıkları ve düşünce kalıplarını değiştirmeye anlamlı mücadeleler geliştirmeye çalışın. Hastalıklar veya hapishanelerle ilişkiler bu dönemde artabilir. Dolunay dostunuz Yengeç burcundan size gülümseyecek ve yeni bir aşkı getirecek. Yalnız değilseniz bir ilişkiniz varsa bebek sahibi olma kararı alabilirsiniz. Yaratıcı bir proje geliştirdiyseniz bu hafta sunumunu yapmalısınız. Tam zamanı.

Su Karakuş