Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Melih Gökçek : 25 Bin Şehit Versek DE Kimse Ses Çıkartmasın

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Angry Melih Gökçek : 25 Bin Şehit Versek DE Kimse Ses Çıkartmasın

Gökçek'in İstanbul'da meydana gelen patlamalar ile ilgili yaptığı yorum sosyal medyada tepki çekti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek İstanbul’da meydana gelen patlamaların ardından yaptığı yorum ile sosyal medya kullancılarının tepkisini çekti. TGRT Haber canlı yayınına katılan Gökçek 38 şehit verdiğimiz patlamadan sonra canlı yayında 15 Temmuz’da kendisinin de darbecilerden son anda kurtulduğunu anlatarak “naçizane beni yarım saat ile kaçırdılar” dedi. İşte Melih Gökçek’in patlama ile ilgili yaptığı açıklama…

“15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı’mızı 15 dakika ile kaçırdılar Başbakan'ın 5 dakika ile kaçırdılar. Naçizane beni yarım saat ile kaçırdılar. Bir tek bakanı yakalayamadılar. Bu bizim gücümüzden değil. Rabbil aleminin bizi doğrudan doğruya korumasından muhafaza etmesinden başka bir şey değil. Biz Çanakkale’de 250 bin şehit verdik. Şimdi FETO’nun da arkasında PKK’nın da arkasında onlar var. Nasıl Çanakkale’de kazandık bugün de kazanacağız Allah’ın izniyle. kazanmamamız için bir engel yok Türkiye eski Türkiye değil. Tek çareleri kaldı. Ya Recep Teyyip Erdoğan’ı öldürmek isteyecekler ya devletin ileri gelenlerinden ses getirecek bir kaç kişi öldürmek isteyecekler. İkinci yapacakları da ikide bir arabaların içerisinde bomba patlatmak. Biz orda 250 bin şehit verdiysek; 25 bin şehit de burada verirsek kimse buna ses çıkartmasın. Şehit olmak zaten Allah makamında en büyük makam. Allah inşallah sayılarını az eder fazla olsun istemeyiz. ama netice itibariyle ülkeyi korumak için canımızı da ortaya koymak zorundayız.”

Sözcü
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Verilen şehitler bu adamların zerre kadar umrunda değil bunu anlayın artık..
    Rakam 3 olmuş 5 olmuş 25000 olmuş kimin umrunda?
    Şehide kelle diyen bir güruhtan ne bekliyorsunuz ki?

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler