Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3

Konu: Dağlıca’dan Gelen Haber Ülkeyi Ayağa Kaldırdı

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Dağlıca’dan Gelen Haber Ülkeyi Ayağa Kaldırdı

Dağlıca'dan gelen hain saldırı haberi yurt genelinde protesto edildi.

Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısına tepki göstermek amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında vatandaşlar sokağa döküldü. Türk bayrağını kapan sokağa çıktı. Teröre lanet yağdı.

İşte il il teröre tepki protestoları…

Eskişehir’de Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısını protesto için otomobil ve motosikletlerle konvoy oluşturuldu.

BURSA’DA GERGİN DAKİKALAR

Bursa Osmangazi Kent Meydanı’nda toplanan bir grup HDP Osmangazi İlçe Başkanlığına yürüyüp binanın giriş kapısına Türk bayrağı astı. Kent Meydanı’na dönen grup lastik yakarak yolu trafiğe kapattı. İstiklal Marşı okuyup sloganlar atan grup ateşi söndürmeye gelen itfaiye aracının önünde barikat kurdu. Burada yaklaşık 2 saat bekleyen grup Pınarbaşı Şehitliği’ne yürüyerek şehitler için dua ettikten sonra dağıldı.

Mersin’in Erdemli ilçesinde Hakkari Dağlıca’daki terör saldırısını protesto eden grup Mersin-Antalya karayolunu trafiğe kapattı.

CHP Manisa İl Gençlik Kolları ve bazı sivil toplum kuruluşları oturma eylemi yaptı

AFYON’DA DA TERÖRE LANET YAĞDI

Afyonkarahisar’da Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısı protesto edildi. CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı önünde bir araya gelen grup sloganlar eşliğinde Anıtpark meydanına kadar yürüdü burada İstiklal Marşı’nı okudu.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısı protesto edildi. Atatürk Anıtı önüne gelen İlker Akdağ Türk Bayrağı açarak susma eylemi yaptı. Akdağ’ın eylemini gören yaklaşık 30 kişilik grup anıtın önünde toplanarak 15 saatlik oturma eylemi yaptı.

Sözcü
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

kapımın önünde başladı protesto sabaha kadar devam etti..
    neyi protesto ediyoruz onuda bilmiyorum ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Terörü protesto etmek adına terör estirenler dolu ortalıkta..

Bugün bu gösterilerden birine tanık oldum tekbir getirmekten başka attıkları bir slogan yok. Sanırsın memlekette camileri yakıp yıktılar bunlar da protesto ediyor. Ülkenin bu duruma gelmesine sebep olanlara laf söylesenize istifaya davet etesenize ama nerdee..
    Ha bide klasik şehitler ölmez vatan bölünmez sloganı var. Bak kardeşim sen uyurken şehitler de öldü vatan da bölündü ama sen hala uyanamadın.
    Yaptıkları gösterilerle ve bu gösterde attıkları sloganlarla kimlerin sokağa çıktığı gayet açık. Herşey basmakalıp zeka yerlerde geziyor..

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler