Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: Hayvanın Biri 16 Yaşındaki Liseli Kıza Kuyumcu Atölyesinde Tecavüz Etti

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Angry Hayvanın Biri 16 Yaşındaki Liseli Kıza Kuyumcu Atölyesinde Tecavüz Etti

ADANA’da altın atölyesi sahibi 33 yaşındaki K.M. işhanının çaycısının kızı lise öğrencisi 16 yaşındaki G.D.’ye tecavüz edip hamile bıraktığı iddiası ile gözaltına alındı. Sorgusunda suçlamayı kabul etmeyen K.M. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Merkez Seyhan İlçesi’nin Şakirpaşa Mahallesi’ndeki ağaçlık alanda pazar günü yürüyüş yapan vatandaşlar genç bir kızı baygın yatarken buldu. Genç kızın vücudunda darp izleri olduğunu gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri G.D.’yi hastaneye götürüp tedavisini yaptırdıktan sonra ifade için Çocuk Şube Müdürlüğü’ne getirdi. 1.5 aylık hamile olduğu belirlenen lise öğrencisi G.D. sosyal hizmet uzmanlarının yaptığı görüşmede annesinin çay ocağı çalıştırdığı işhanında altın atölyesi bulunan K.M.’nin kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü.

’KAPIYI ÜZERİME KİLİTLEYİP TECAVÜZ ETTİ’
    Yaz tatilirde yardım etmek için annesinin işlettiği çay ocağına gittiğini anlatan G.D şunları anlattı: "2’inci katta atölyesi bulunan K.M. çay istedi. Normalde atölyeye girmemize izin vermezler. Ama bana kapıyı açtı misafirleri olduğunu çayı benim götürmemi söyledi. İçeriye girince kapıyı üzerime kilitleyip bana zorla sahip oldu. Olayı da kimseye anlatmamam için tehdit etti. Bir kaç gün önce hamile olduğumu anladım. Konuşmak için yanına gittim beni tehdit edip "Bundan sonra başına geleceklerden sorumlu değilim" diyerek kovdu. Pazar günü de elektrikli bisiklet ile giderken plakasını görmediğim iki Otomobil yolumu kesti. Araçlardan inen 3 kişiden biri tuttu ikisi de elle taciz etti. Sonra da kafama ve karnıma vurdular. Bayılmışım kendime geldiğimde tanımadığım 2 kadın ile bir erkek yanımdaydı. Sonra onlar polise haber verdiler."

DNA TESTİ YAPILACAK
    G.D.’nin ifadesi üzerine harekete geçen Ahlak Bürosu ekipleri altın atölyesi sahibi K.M.’yi gözaltına aldı. Tecavüz suçlamasını kabul etmeyen ve iftiraya uğradığını ileri süren K.M. "Bana iftira atıyorlar tecavüz de etmedim ilişkiye de girmedim. Benden para sızdırmaya çalışıyorlar" dedi. DNA örneği alınan K.M. ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Milliyet
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

off off bi sahip olamadınız kendinize be!

BaŞKa ZaMaN.... YaGMuR_YüReKLiM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    4

Sosyal Aglarim

Add YaGMuR_YüReKLiM on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    210

abi yok hani devletin tüm kurumları kokuşmuş seviyede insanlarda aşağılık mahluk olma yolunda hızla ilerliyorlar
    adam akıllı bi toplum mühendisliği yapmamız gerekiyor

adalet bakanlığı barolar meclistekiler bakanlar ulan mideniz nasil kaldırıyor bunları hergün hergün lan hiç biriniz mi kendinizi sorumlu hissetmiyorsunuz
    ne boktan bir ülkedeyiz lann noluyor lan size bi ülke 40yılda bu kadar değişemez yani düşemez

Üye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    9

Rabbim böyle rezilleri de ıslah eylesin. Gereken ceza inşallah en yakın zamanda verilir
    Web sitesi tasarımında en güncel çözümlerSEO uyumlu siteler bu ADRESTE

Bu Konudaki Etiketler