Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Her Şeyimiz Tamdı, Bir Tek Çarşaflı Alimlerimiz Eksikti, Sonunda Oldu

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Exclamation Her Şeyimiz Tamdı, Bir Tek Çarşaflı Alimlerimiz Eksikti, Sonunda Oldu

Batman’ın yerel gazetelerinde bir diploma töreninden fotoğraf yayınlandı. Fotoğraf sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Peygamber Sevdalıları ve Kur’an Nesli Platformu’nun düzenlediği bir törende sadece gözleri gözükecek şekilde kara çarşaf giyen 144 genç kadın belge alarak“alime” oldu.

Batman’da bulunan Peygamber Sevdalıları ve Kur’an Nesli Platformu tarafından düzenlenen program çerçevesinde 4 yıldır Sarf Nahiv Tefsir Hadis Fıkıh gibi Arapça eğitim alan 144 kadına sertifika verildi.

Diploma alan kızlar sadece gözlerini açıkta bırakan siyah giysilerinin üzerine kenarları sim işli beyaz tülbentler atmıştı. Kızlar birer plaket ile ödüllendirildi.

Üniversite gibi 4 yıllık

Bir düğün salonunda yapılan töreni yalnızca kadınlar ve çocuklar izledi. Diploma alan kızlar sadece gözleri açıkta kalacak şekilde giyinmişti.

'Her eve bir alim'

'Her eve bir alim' sloganıyla başlatılan eğitimde kızlar Arapça'nın yanı sıra İslami alandaki birçok konuda ders gördü.

Sosyal medyada tartışıldı

Batman’ın yerel gazetelerinde yayınlanan bu fotoğraf sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Mynet
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

fotoğraf çekinmeleri iyi olmuş hatıra kalır kendilerini tanıyamayacaklar ama olsun.bir kadın bunu kendine niye yapar hiç anlamam.

Bu Konudaki Etiketler