Koç Burcu
Koç Burcu

İş hayatınızda yaratıcı yetenekleriniz her geçen gün ön plana çıkmaya devam edecek. Sevdikleriniz sizi yaşamınızın her alanında cesaretlendiriyor. Yoğun ve kazançlı bir gün sizleri bekliyor. İş hayatınızda son derece aktif olmalı tüm dikkatinizi işinize vererek hareket etmelisiniz. Sıra dışı fikirlerinizi ifade ederek mücadelenizde başarılı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebilmek ve saygı kazanarak önemli fırsatlar elde edebilmek adına güçlü olduğunuz bir gündesiniz. Özel hayatınızı ilgilendiren konuları ulu orta konuşmak size ilerleyen günlerde beklemediğiniz sonuçlar yaratabilir.

Günün Olumlaması: Söz veriyorum kendime hayatı ertelemeden yaşayacağım Kendime daha fazla değer verecek sevdiğim konularla ilgilenecek rahatsızlık duyduğum tüm konuları yaşamımdan uzaklaştırıp etkisiz hale getireceğim. Ruhum ve bedenim oldukça sağlıklı Dengede kalabilmem için sağlığımın önemini biliyor ve buna uygun yaşıyorum.

Günün Kristali: Turkuaz

Günün Rengi: Kırmızı

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Bugün; Otokontrolünüz oldukça yüksek kendinizi ifade ediş tarzınız mükemmeldir. İnsanların üzerinde hayranlık uyandıracağınız keyifli bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliğinizde sorunlar yaşıyor ve ne yaparsanız yapın bir türlü aşamıyorsanız iç sesinize kulak verin sizin için en uygun olan seçimi belirlemeniz için size yol gösterecektir. Yeni başlangıçlar yeni deneyimlere hazırsınız. Şimdi hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Yaşamınızın en keyifli döneminin heyecanı tüm ruhunuzu saracak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz.

Günün Olumlaması: Öfkemin yüreğimdeki sevgi ve merhameti körelterek adil davranmama engel olmasına izin vermiyorum. Susuyor ruhumdan gelen sese kulak vererek farkına varamadığım yönlerimi keşfediyor içimde var olan güzellikleri kabul ediyor ve tüm çevreme yansıtıyorum.

Günün Kristali: Opal

İkizler Burcu
İkizler Burcu

Gökyüzü kendinize olan güveninizi bir an evvel harekete geçirmeniz ve kendinizi geri planda tutma duygunuzdan arınmanız için sizleri uyarıyor adeta. İş ve özel yaşamınızda başkalarının tesiri altında kalmaktan yorulmadınızmı? Bu hayat sizin insanların size kattıkları olgunlaşmanızı sağlamalı fakat asla kendinizden ve yeteneklerinizden şüphe etmenize karamsarlığa kapılmanıza neden olmamalı. İşinizle ilgili konularda şartlarınızı yükseltebilecek her türlü fırsatla karşı karşıya olduğunuz bugünlerde elinizi çabuk tutmalı ve kararlılıkla ilerlemelisiniz. Evlilik hayatında problemler yaşayan İkizler burçlarına tavsiyem yaşananları duygu ve mantık çerçevesinde değerlendirerek kararlar vermeniz yönünde olacaktır.

Günün Olumlaması: Çevremde beni olumsuz düşüncelere sevk eden kişi ve olaylardan etkilenmemeyi seçiyor ve kendime olan güvenimi her geçen gün daha da arttırıyorum. Ben düşünen üreten paylaşan yetenekli bir insanım. Bunun şükrü içinde fırsatlarımı en iyi şekilde değerlendiriyor ve kazanıyorum.

Günün Kristali: Selenit

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Tıkanıp kaldığınız konularda çözümler üreteceğiniz ve bitkin ruh halinizden çıkarak enerjinizle herkesin üzerinde olumlu etkiler bırakacağınız bir gündesiniz. İş ve özel yaşamınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir yeni başlangıçlara dostlarınızın aracılığı adım atabilirsiniz. Bu dönemde kişisel olarak kendinizi geliştirmeli ve bu süreci çok iyi değerlendirmelisiniz. Mesleki anlamda kendinizi ne kadar çok geliştirirseniz mükafatınız da o denli büyük olacaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın deneyimleyeceği olaylar sizi birbirinize çok daha sıkı bir şekilde bağlayacaktır. Bu dönemde birbirinize olan sevgi ve güveninizi tazeleyerek daha da kenetleneceksiniz.

Günün Olumlaması: Ey sevgilim sırdaşım hayat arkadaşım sen evrenin bana verdiği mükafatımsın beni sende seni bende bulduğum için çok şanslıyım. Aşkla besleniyor ve gelişiyorum. Sevginin tüm nimetleri yaşamımı süslüyor ve değer katıyor.

Günün Kristali: Ametist

Aslan Burcu
Aslan Burcu

Gökyüzü bugün mesai arkadaşlarınızla ilişkilerinizin önem kazandığına işaret etmekte. Ağzınızdan laf almaya çalışan kişilere karşı dikkatli davranın ve işinizle ilgili kaygı ve rahatsızlıklarınızı ifade etmemeye özen gösterin. Aksi halde sinsice hazırlanmış bir oyuna gelebilirsiniz. Bugün işiniz dolayası ile konuşmalar yapın ve düşüncelerinizi kendinize saklayın. Özel yaşamınızda ise uzun süredir bir beraberlik içindeyseniz kararlı tutumunuzu sürdürmeli ve yaşananları kendi içinizde iletişime önem vererek çözümlemelisiniz.

Günün Olumlaması: Ben emeğin ben sevginin ben hakkın değerini bilmenin şükrü ile bana bahşedilmiş olan tüm yeteneklerimin bedenimin sağlığımın sevdiğim ve sevenlerimin kıymetini biliyor onları sevgimle koruyor ve sahip çıkıyorum.

Günün Kristali: Akuamarin

Başak Burcu
Başak Burcu

Sizi sabitleyen ilerleme kaydetmenize engel olan durumlar yaşamınızdan hızla uzaklaşmaya başlayacak ve rahatlayacaksınız. Yeni bir büyüme devresinin içindesiniz. Dikkatinizi dağıtmadan hareket etmeye önem göstermelisiniz. Bugün işinizle ilgili ertelediğiniz ve gereken önemi göstermediğiniz ‘’Gösteremediğiniz’’ konuları gündeminize almalı ve birlikte çalıştığınız insanların da görüşlerine başvurarak disiplinli bir şekilde çalışmalı ve düzenlemelerde bulunmalısınız. Başlamayı düşündüğünüz işleri bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Oyalanma erteleme lüksünüzün olmadığının bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise başkalarının dolduruşuna gelmemelisiniz aksi halde sevdiğiniz insanı kaybedebilirsiniz…

Günün Olumlaması: Değişim beni korkutmuyor özüme sadık kalarak gelişiyorum var olan yeteneklerimi şimdi coşkuyla ortaya koyuyor ve yeteneklerimin getirdiği bolluk ve bereketi şükürle artırarak değerlendiriyorum.

Günün Kristali: Akik

Terazi Burcu
Terazi Burcu

Bugün işinizle ilgili konularda çalışma arkadaşlarınızın haksız eleştirileri ve engelleri ile karşılaşmanız olasıdır. Sahip olduğunuz yüksek enerji bu durumdan minimum seviyede etkilenmenizi sağlayacaktır fakat Eleştirileri yapıcı yönde kullanarak aleyhinizde atıp tutanları kendi safınıza çekebilirsiniz seçim sizin. Bugün ailenizi ilgilendiren konularda ısrarcı davranın ve yakınlarınızdan da bu konu ile ilgili yardım istemekten çekinmeyin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın yoğun ilgisinden bunalabilirsiniz…

Günün Olumlaması: Aşkın iksirini içtim ve aydınlandım. Coştum duruldum düştüm kalktım öldüm dirildim. Beni bende bulmanın sırrıyla irkildim ve sahip olduklarımın kıymetini anladım. Yapabileceklerimin farkına vardım. Şükrettim canı gönülden sayısız nimetlerin için. Bilerek ya da bilmeyerek yaptığım tüm olumsuz davranışlardan sıyrıldım hakkın yoluna gönül koydum yürüyorum.

Günün Kristali: MALAHİT

Akrep Burcu
Akrep Burcu

Gökyüzü bugün; Yüksek enerjinizden rahatsızlık duyacak kişilerle karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Aldırmayın ve iç sesinize kulak vererek ilerleyin. Sizler zaten nerede kime fedakârlık etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Fedakârlık ayrı bir şeydir sömürü apayrı. Hiç kimsenin sizi bu anlamda kullanmaya kalkmasına müsaade etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Balık’lar eşinizden gelecek hoş bir sürprizle oldukça duygulanacaksınız. Beraberliği olmayan Akrep’ler kısa bir süre önce tanıştığınız kalbinizi hızla çarptıran o özel insanla tekrar görüşmek için bir adım atın. Biraz cesaret size pek çok şey kazandırabilir.

Günün Olumlaması: Tüm güzel aydınlık ve hayırlı düşüncelerimle zihnimi dinlendiriyor dünyanın endişe ve kaygılarından uzaklaşıyorum. Gökyüzünün derin mavisinin huzurunu tüm benliğimde hissediyor güneşin ışığıyla aydınlanıyorum. Egomu öfkemi hırsımı ve inatçılığımı; benliğimden ve ruhumdan sevgi ve kararlılıkla uzaklaştırıyorum.

Günün Kristali: Oniks

Günün Rengi:Kırmızı

Yay Burcu
Yay Burcu

Bugün araç sahibi Yay’lar problemler yaşayabilir. Buna bağlı gecikmeler aksaklıklar iş hayatınızda ufak tefek problemlere sebep olabilir. Öfkelenmeden çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Bu tavrınız ve kuvvetli enerjiniz öylesine etkileyicidir ki çevrenizde ki tüm insanların hayranlığını kazanacağınız kesin. Özel yaşamınızda evli Yay’lar uzun zamandır yüreğinizde biriktirdiğiniz konuları konuşmanın zamanı geldi. Duygularınızı bastırmaktan vazgeçmeli ve her şeyi tüm açıklığı ile birlikte olduğunuz insanla konuşmalısınız.

Günün Olumlaması: Aşkın gücü ruhumu geçmişin olumsuz izlerinden yıkayıp arındırdı. Yeni doğmuş bir bebek gibi saf ve güzelim. Tercihlerimi yaşamın bana kattığı olgunluklar ile belirliyor. Aşk’ın muhteşemliğinin yaşamıma ışık olup doğması ile hayatımı yeni baştan zenginlik huzur ve sağlıkla yaşıyorum.

Günün Kristali: Opal

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

Gökyüzü uzun zamandır hayalini kurduğunuz satın almak istediğiniz bir konunun dostlarınız aracılığı ile yeniden gündeminize gelmesine sebep olabilir ve önemli bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bugün ailenizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler le ilişkilerinizi daha sıcak bir hale getirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise gizliliğe önem vermeli eş ya da sevgilinizle paylaşımlarınıza başkalarının şahit olmamasına özen göstermelisiniz. Aranızda kalması gerekenler dışarıya yansırsa ilişkiniz ciddi anlamda ikinizin de isteği dışında yara alabilir dikkatli olmalısınız. Bekar Oğlak’lar için de aşk’ın rüzgarının yaşanacağı bir gün..

Günün Olumlaması: Farkındalığımın artması ile ışığa yürümenin aydınlığı tüm ruhumu sarıyor. Yaşadığım her şeyi adil bir yaklaşımla değerlendiriyor kendimi yeniliyor sürekli öğrenerek gelişiyorum. Böylelikle bana sunulan ruhsal planla bütünleşiyor doğru kararlar alıyor ve uyguluyorum….

Günün Kristali: Topaz

Kova Burcu
Kova Burcu

Maddi konularda mucize niteliğinde gelişmeler olmasa da kısmen rahatlayacak ve birikim yapabileceksiniz. Yüksek enerjiniz engelleri aşmanıza fazlasıyla yardımcı olacak kadar güçlü. İsteklerinizi gerçekleştirmek için ısrarcı olun zekanızı iletişim gücünüzü ortaya koyun. Kelimelere takılıp kalmadan hedefinize doğru yürümeyi seçin. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanın davranışlarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Beraberliği olmayanlar ise Seçimlerinizi sadece kalbinizle değil mantığınızın da desteğini alarak belirlemelisiniz.

Günün Olumlaması: Her şey beni özüme sadık kalarak geliştirerek değiştirir hep iyiye hep güzele. Kendimi yeni ve orijinal olana karşı sınırlamam öğrendiklerime özümden geleni katarak zenginleştirir ve paylaşırım. Paylaştığım her güzellik ve yenilik maddi ve manevi olarak bana kazanç sağlar.

Günün Kristali: Ametist

Günün Rengi: Turuncu

Balık Burcu
Balık Burcu

Gökyüzü bugün öğrenme gücünüzün oldukça kuvvetli olduğuna işaret etmekte. Dikkat gerektiren çalışmalarınızı bugün ele alabilirsiniz. Toplantılar görüşme ve girişimler için olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir zamandasınız. Fikir ve projelerinizin kabul göreceği şanslı bir süreç sizler için. Tamamlanmamış eksik kalmış tüm işlerinizi bugün gözden geçirip kısa bir süre içinde bitirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanın sevgi dolu yaklaşımları ile moral bulacak huzurun sevginin kutsallığını yoğun olarak yaşayacaksınız.

Günün Olumlaması: Ruhumdan yükselen kuvvetli enerji tüm bedenime hakim şimdi. Sağlıklı ve güzelim. Yüreğimden sözlerime yansıyan isteklerim şimdi tek tek gerçekleşiyor. Mutlu ve huzurluyum.

Günün Kristali: Akik

Günün Rengi: Turuncu