Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Mehmet Ali Alabora için ölüm fermanı çıkardılar.

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Mehmet Ali Alabora için ölüm fermanı çıkardılar.

Mehmet Ali Alabora için ölüm fermanı çıkardılar.

Kamuoyunda İslami yazar olarak bilinen İsmail Nacar: Mehmet Ali Alabora için ölüm fermanı çıkardılar. Bu yönde duyumlarım tespitlerim var...

Kamuoyunda “İslami yazar” olarak tanınan İsmail Nacar Gezi Parkı eylemleri sırasında hedef gösterilen tiyatro oyuncusu Memet Ali Alabora için “bazı odaklarca ölüm fermanı çıkarıldığı” iddiasında bulundu. Nacar “5 Haziran 1993’te Cumhuriyet’ten Aziz Nesin için uyarı yaptım 2 Temmuz Sivas olayları yaşandı. Şimdi aynı uyarıyı Memet Ali Alabora için yapıyorum” dedi.

Cumhuriyet’in haberine göre Nacar Cumhuriyet’e yaptığı değerlendirmede “Türkiye’nin kaosa sürüklenmesi için senaryolar kurulduğu yabancı servislerin de bu komploda yer aldığı” iddialarını gündeme getirdi.

Nacar şu değerlendirmeyi yaptı: “Gezi Parkı protestolarıyla masum bir şekilde başlayan gösterilerin ardından Türkiye için yine kaos senaryoları gündeme gelmiş durumda. Bunu kamuoyunu gelişmeleri izleyen deneyimli biri olarak görüyorum. 5 Haziran 1993 tarihinde Cumhuriyet gazetesinde yer alan demecimde ‘Aziz Nesin için ölüm fermanı çıkarıldığını’ söylemiştim. Yaklaşık iki ay sonra 2 Temmuz’da Sivas’ta yaşanan olayları herkes hatırlar. Şimdi Memet Ali Alabora için aynı fermanı çıkardılar. Bu yönde duyumlarım tespitlerim var. Gezi Parkı protestolarında simge haline gelmiş durumda. Kendisine karşı bir girişim var. Nerede ne zaman uygulamaya kalkarlar bilmiyorum. Türkiye’yi yeniden kaosa sürüklemek istiyorlar. Bunun kamuoyuna açıklanması gerek.”

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Aktif Üye Hititli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    56

Bizim içinde Çapulcu ünvanı geldieksik olmasın RTE. Sayesinde o kadar güzel insanları tanıma fırsatım oldu ki.
    ​Sevmeksevilmektir.

Bu Konudaki Etiketler