Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Bana Gizli Tanığını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Bana Gizli Tanığını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim

ERGENEKON Davası nasıl başladı anımsarsınız.
    Tuncay Güney diye birinin işkence ile alınan ifadelerinden yola çıkarak.
    Kimdi bu Güney?
    Sahtekarlıktan hükümlü sahte haham eşcinsel.
    Her şeyi biliyordu; devletisiyaseti askeri polisi kaçakçılığı uluslararası ilişkileri terör örgütlerini gizli örgütleri istihbarat teşkilatlarını kara parayı ak parayı. Adam deha; yokyok.
    Sonra kapağı Amerika’ya attı. Bul bulabilirsen daha doğrusu bulmayı istersen.

Nasıl devam ediyor ERGENEKON?
    Ne bulursan çuvala koy yöntemiyle.
    20 dava dosyası.
    Milyonlarca sayfa.
    Oku okuyabilirsen anla anlayabilirsen çık içinden çıkabilirsen.

Bunlar yetmedi.
    Gizli tanıklar girdi devreye.
    Nasıl adamlardı bunlar?
    Ablasını öldürmüş yeğenini pazarlamış hırsız gaspçıdolandırıcı.
    31 yıl hapse mahkum olmuş çocuk tecavüzcüsü.
    Yetmedi PKK Terör Örgütü’nün iki numaralı elebaşısı.

DENİZ kod Şemdin Sakık gizliliğe de gerek görmedi. Meydan okudu devlete TSK’ya AKP muhaliflerine.
    Çünkü o artık terörist değil ESKİ TERÖRİST idi.
    Binlerce kişinin ölümüne ocakların sönmesine yuvaların dağılmasına genç insanların geleceğine engel olmuş; şimdi onlar geride kalmış artık kendisini terörist saymıyor. “Ben terörist değilim eski teröristim” diyor.
    Neden?
    Çünkü cumhuriyetin savcısı onu tanık olarak çağırdı.
    O artık güvenilir insan.
    Onun sözü ile başka teröristlerin suçları kanıtlanacak.
    O teröristler kim?
    Genelkurmay başkanları kuvvet komutanları generaller subaylar astsubaylar.
    Ortak yanları terörle mücadele etmiş olmaları.
    Bir de İRTİCA ile.

Sakık aklına geleni istediği gibi bildiği gibi daha doğrusu duyduğu ve anlatıldığı gibi söyledi.
    Nasıl olsa söylediklerinden sorumlu değil. Yemin etti gerçi ya geçiniz yalandan kim ölmüş…
    Kendi gözüyle görüp kulağıyla işittiği hiç bir şey ortaya koymadan her şeyi açıkladı herkesi suçladı.
    Duyum üstü yorumlu GİZLİ-AÇIK TANIKLIK yaptı.
    Görevini yaptı.
    İyi bir indirimi hakketti.

Ben kendisini dinlemek şansına eremedim ama benzer bir gizli tanık olayına açık tanık oldum.
    9 Kasım 2012 Cuma günü gizli tanık EMEK vardı baş rolde bu kez.
    Yüksek perdeden girdi.
    Dünya ve bölge politikasından bahsetti önce.
    ERGENEKON yapılanmasında sadece bir kurumun (TSK’yı kastederek) üzerine gidilip baskı altına alınmasının yeterli olmayacağını; emniyette bürokraside basında üzerine gidilecekler olduğunu Başbakan’ın örtülü ödeneğinin ve eşinin araştırılması gerektiğini örtülü ödeneğin dışarıdan (ABD’den) verilen paralarla artırıldığını dönemin komutanlarının yaptıklarının bilincinde olmadıklarını doğru yaptıklarını zannettiklerini söyledi.
    Mahkeme başkanı baktı ki işler karışacak Sayın GİZLİ TANIK EMEK’in Ocak 2012 ‘de verdiği 31 sayfalık ifadeyi okuyarak varsa düzeltmeleri sadece onları söylemesini istedi.
    Tiyatro orada şenlendi.
    SİLİVRİ TİYATROSU’nun TRAJİKOMİK OYUNU’nun bu perdesi KOMEDİ bölümü idi.
    Sanığın o tarihte verdiği ifade ” PKK Terör Örgütü’nün MARMARA BÖLGE SORUMLUSU idim” şeklinde başlıyordu. Başkan H.H.Özese aynen okuyunca tanık isyan etti;
    – Beni zor durumda bıraktınız. Bunu söylemeyecektiniz. Neyi gizleyeceğimi merak ediyorum” dedi.
    Başkan şaşırdı kısa bir bocalama geçirdi.

Neticede önemli değildi.
    Çünkü yanlışı yapan Mahkeme’nin başkanıydı.
    Bir avukat veya sanık değil.
    Öyle olsa CMK’nun 58. maddesi (GİZLİ TANIĞIN KİMLİĞİNİN AÇILANMAMASI) gereği SİLİVRİ Cumhuriyet Savcılığı’na anında suç duyurusu yapılırdı.
    Öyle bir duyuru yapılmadı tabi.
    GİZLİ TANIK; ağabeyi ve komutanı eski terörist Parmaksız Zeki Kod Şemdin Sakık gibi duyumlara dayalı bilgi ve yorumları ile suçlamalarını yapmaya devam etti.
    Bir noktada insafa gelip Veli Küçük’le ilgili bir suçlamasını geri aldı. “O zaman yanlış değerlendirmişim” deme nezaketini gösterdi.
    Sık sık söylediklerinin hepsini başkalarından duyduğunu anımsatmayı ihmal etmedi.

Anladığım ve kendisinin de söylediği kadarıyla 20 1715 yıl önce örgütten ayrılmış bu eski terörist de bir miktar indirim alır belki de serbest kalır veya ev hapsine çıkarılır.
    Hakketti.
    GİZLİ TANIK ancak bu kadar bilir konuşur daha ne yapsın.
    Bir de gerçekten bilseydi ERGENEKON’u.
    Gerçi daha bilen çıkmadı devletin istihbarat örgütleri bile bilmediklerini açıkladılar.
    Olsun adı kondu ya.
    Adıyla bin yaşasın. Uzun ömürler versin verdikçe veren Yüce Rabbim

Dünyanın başka bir köşesinde böyle bir hukuk uygulaması var mıdır çok merak ediyorum. (Afrika Antarktika her yer dahil.)
    Hukukçular hukukun böylesine katledilmesine nasıl izin veriyorlar şaşırıyorum.
    Hukukta akıl mantık kullanılmaz mı bilemiyorum.
    PKK teröristlerinin tanık onlarla mücadele eden yurtsever kahramanların tanık olmasından ülkem adına utanç duyuyorum.
    GİZLİ TANIK olarak bir tane de düzgün adam çıkarılmasını bekliyorum.
    Şu ana kadar çıkarılan gizli tanıklara bakarak “BANA GİZLİ TANIĞINI SÖYLE SANA NASIL HUKUKÇU OLDUĞUNU SÖYLEYİM” diyorum.
    Eski bir asker. (38 yıl boyunca yaptıklarımın sorumluluğu ortadan kalkmıştır biline.)

Naci BEŞTEPE
    İLK KURŞUN
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Dönen dolaplar ortada ki zaten artık kendileride saklamıyor bunları açık açık itiraf ediyorlar ama mahkemeden hala tık yok.
    Gün gelcek devran dönecek bunlara sebep olanda o kararlara imza atanda hakimide savcısıda vatan hainliği ile yargılanacak.

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler