Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
3. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 30 ve 48

Konu: İnci Sözlük Engellendi !

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Dışarıda gezen kötü çocuk görmemişsiniz daha.. Ne demiş Atalarımız : "El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış"
    Biz sadece kötü çocuğuz senin dediğin gibi it kopuk değiliz

Hiç kimseyi zehirlemeye hakkınız yoktur.Bir forum saygı içerisinde olunmalıdır.Küfürle nereye varabileceginizi sanıyorsunuz merak ediyorum.Burada tek bir saygısızlığınızda zaten burada barınamazsınız.Çok cesaretlisiniz madem kimliginizi belirtin.UzMaN'ın da dedigi gibi çekirge bir sıçrar iki sıçrar.
    Kimseyi zorla sokmuyoruz sözlüğe... Terbiyeli çocuklarınız varsa girmez sözlüğe. Saygı göreceli bir kavramdır. Orda normal sokak ağzıyla konuştuğumuzda söylenenleri üzerinize alınıyorsunuz sanırım bizim ettiğimiz küfürlere bu kadar çok takıldığınıza göre alınmayın tüm sözler bize gidiyor... Kimliğimi belirtince ne olacak gelip beni evimden mi alıcaklar ben sadece basit bir üyeyim eylemlerle bi alakam yok gülüp eğlenmek için girdiğim bir siteyede hiç kimse karışamaz öyle değil mi Uzm@n ?

Edit: RANDY sen rahat ol biliyoruz...

Yönetici UZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Girip eğlenebilirsin bu senin kişisel özgürlüğün buna kimse karışamaz. Ama yaptığınız iş neyse bir kişiye yada kuruma dokunuyorsa sözleriniz bundan sonra aranızda geçen bir sohbet değil hukuksal bir olaydır.Anladığına eminim..

Gelelim sizin kötü çocuk oluşunuza anladığım kadarıyla online oyunlarda oynayıp veya forum/sitelerde ahkam kesen kötü çocuklarsınız. Diğer bir deyişle klavye erkeği değil mi? Ancak dediğin it kopuk terimi benim dediğim kötü çocuk katagorisine girmiyor. Senin dediğin bir maddeye bağımlısı olup elinde bıcak belinde silahla gezen adamlara denir
    Kod:
    ## Hayat Sloganı ##
    if (sad() == true) {
        sad().Stop();
        beAwesome();
    }

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Gelelim sizin kötü çocuk oluşunuza anladığım kadarıyla online oyunlarda oynayıp veya forum/sitelerde ahkam kesen kötü çocuklarsınız. Diğer bir deyişle klavye erkeği değil mi?
    Evet klavye erkeğiyiz hepimiz orda yazılanların hepside hayal ürünü şeylerden ibaret inci yazarlarının hepsi evden çıkmayan asosyal yaratıklardır

bkz: İnternette sansüre tepki : Anadolu Gazetesi – Eskişehir'in Gazetesi

Sansüre Hayır ANKARA İNCİ SÖZLÜK - 3 - YouTube

Çocuklar Duymasın'da İnci Sözlük'e Selam - YouTube

İnci Sözlük Yazarları TRT'de - HD - YouTube

İnci Sözlük TRT'de Sosyal Medya_da Bölüm 1 http://www.samil.info - YouTube

konu hakkında biraz bilgi edinelim yargılamadan önce

Yönetici UZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Benim anlatmak istediğimi sen anlayamamışsın ya da tam kavrayamamışsın. Bu konuda artık konuşmak istemiyorum bizimle paylaştığın videoları özellikle sondaki videoyu tam izlemeni tavsiye ediyorum.

İyi Geceler... Selametle..
    Kod:
    ## Hayat Sloganı ##
    if (sad() == true) {
        sad().Stop();
        beAwesome();
    }

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

İyi Geceler... Selametle..

İnanın Çocuklar ! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler.

Ötüken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Tam oLarak neden kapandı inci sözlük?
    Cevabı vereyim hemen. Ne küfürleri ne yorumları. Şahsi olarak bazı yazılar benimde hoşuma gidiyordu.
    Asıl sebep Digiturk.
    İlginç bir insanım 600 Digiturk çalışanı arasından biri aradı bana düştü. İllegal yayın yapan bir site mevcut bunları bazı Digiturk bayileri destekliyor yayın almaları konusunda dedi. İstanbul Genel Müdürlüğüne yönlendirdim. Bana hediye içerikli bir teşekkür maili geldi Genel Müdürlükten. Tam anlayamamıştım ki İncisözlük kapandı gelen çağrıları ona göre yönlendirin denildi. Detaylı araştırdığımda nöbetçi mahkeme tarafından illegal yayın yapıldığından dolayı uyarısız kapanmış site.
    Uyarı verilmesi gerekilirdi diye düşünüyorum. Önümüzdeki maçlara bakacaz artık. Bu kadar hayranı olan bir sitenin tekrar oluşumu zor olmaz.
    Ha bu arada incisözlük üyeleri digiturklerini iptal ettireceklermiş taahhütü olanlar ise donduracaklarmış.
    Konu Ötüken tarafından (18.12.2011 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir.
    Bir Köpeğin Dostluğu Bir Dostun Köpekliğinden Daha İyidir.

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Hüseyin cidden ilginçsin kardeşim

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Asıl sebep Digiturk.
    İlginç bir insanım 600 Digiturk çalışanı arasından biri aradı bana düştü. İllegal yayın yapan bir site mevcut bunları bazı Digiturk bayileri destekliyor yayın almaları konusunda dedi.
    Bizim isyanımızda aslında buna. Ben sadece ortamımızı görmemiş hiç bilgisi olmadığı halde önyargıyla bizi eleştirenlere bikaç örnek gösterdim. İllegal linkleri inci sözlük yapmıyor. Biz sadece digitürk sahibi olmayan panpalarımızın da maç izlemesi için başka sitelerde bulduğumuz linkleri paylaşıyoruz. Digitürk inciyi değil o linklerin çıkarıldığı siteleri kapattırmalıydı. Biz sadece ulaştığımız linkleri paylaştık kimse nerden bulduğumuzla ilgilenmedi ve birazda önyargının etkisiyle inciyi kapattırdı..

Edit: Öğrenci evindeyim ve taahhütlü digitürk kullanıcısıyım..

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

İnci Sözlük kurucusu Serkan inci TRT sosyal medya
    tarih: 18-12-2011

Serkan İnci - Sosyal Medya (İnci Sözlük) - Video - Milyonların Sevgilisi - YouTube

İnanın Çocuklar ! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler.

Ötüken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Alıntı Héroes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim isyanımızda aslında buna. Ben sadece ortamımızı görmemiş hiç bilgisi olmadığı halde önyargıyla bizi eleştirenlere bikaç örnek gösterdim. İllegal linkleri inci sözlük yapmıyor. Biz sadece digitürk sahibi olmayan panpalarımızın da maç izlemesi için başka sitelerde bulduğumuz linkleri paylaşıyoruz. Digitürk inciyi değil o linklerin çıkarıldığı siteleri kapattırmalıydı. Biz sadece ulaştığımız linkleri paylaştık kimse nerden bulduğumuzla ilgilenmedi ve birazda önyargının etkisiyle inciyi kapattırdı..

Edit: Öğrenci evindeyim ve taahhütlü digitürk kullanıcısıyım..
    Dostum bununla ilgili hala müşteri hizmetlerine çağrılar geliyor. Haklı olduğunuz noktalar olabilir bu konu hakkında. Ama ben şunu belirtmek istiyorum; Digiturk milyonlarca doları ihalede yayın hakları için veriyor ise her türlü kararıda aldırmaya hakkı vardır. Kurunun yanında yanmış olabilirsiniz ama yine incisözlük vasıtası ile hırsızlık yapmasanız bile hırsızlara yardımcı oluyorsunuz.

Ufak tefek rakamlar değil bahsi edilen rakamlar.351 Milyon Dolardan bahsediliyor. Zaten şike iddiaları yüzünden Digiturk bütün kozlarını oynamaya çalışırken neden bu tür illegal yayınlara prim versin ki değil mi? Ama dediğim gibi uyarı yapılabilirdi. Bu konuda mutabık olduğumuzu düşünüyorum.

Bu arada özel değilse sorabilir miyim? Sen ne yapmayı düşünüyorsun Digituk üyeliğini
    Bir Köpeğin Dostluğu Bir Dostun Köpekliğinden Daha İyidir.

3. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler