Foruminci.net

Sayin Ziyaretçi!

Ziyaretçi olarak görüntüleyebileceginiz sayfa sayisi sinirina ulasmak uzeresiniz. Forumu daha fazla incelemek ve tüm eklentilerden ücretsiz olarak faydalanmak istiyorsaniz üye olmalisiniz. Üyelik islemleri sadece birkaç dakikanizi alir. Üyeliginizi simdi baslatmak için tiklayiniz.Üyelik isleminiz tamamlandiginda hiçbir uyari ve reklam görmeden forumu limitsiz sekilde kullanabilirsiniz.

Zaten üye misiniz? Giris yatiginiz zaman bu mesaj otomatik olarak kaybolacaktir.

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 3 4 5
Gösterilen sonuçlar: 41 ile 48 ve 48

Konu: İnci Sözlük Engellendi !

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

ben bu saldırıyı savunmuyorum zaten ama sen kalkıpta inci yazarıysan sende böylesin dersen orda dur derim tabi

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

bana gönderilen resimlere bakmıyorum bile hatta üstümede alınmıyorum benimle ne ilgisi var sanırım kendi annelerinin eşlerinin kız arkadaşlarının ve kız kardeşlerinin video ve fotorafları..kendilerine başarılar diliyorum.benim ibadetimde kabahatimde gizli evladım bu kadar ortaya dökmeyin yaptıklarınızı..

Yönetici UZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Hepsi çocuk bunların yarım akıllı dnaları bozuk itler işte yaptıkları saldırılarda kendileri gibi. Allah akıl fikir versin hepsine.
    Kod:
    ## Hayat Sloganı ##
    if (sad() == true) {
        sad().Stop();
        beAwesome();
    }

sadece SUSUYORUM artık tükenmez@kalem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    73

konuşmaya yım dedim ama olmadı illede konusmam için birileri kendi başına yazıp çiziyor ona buna büyük küçük demeden yolladıkları resim yada videolar kendi anaları bacılarına yapılmasnı istedikleri düşüncelerin ifadesi olarak görüyorum.

Bunlar egolarını tatmin etmeye çelışan zavallı bir avuç insandan ibaret böylr yaparak bir yerlere varacaklarını sanıyorlar aslında böyle yaparK nasıl bir kişiliğe ve nasıl bir saygı kavramına sahip olduklarını göz önüne koyarak insanların gözünde hiç olmayan değerlerini ortaya koyuyorlar.

Azda olsa yüreği olan azda olsa erkekler ya pantolon giyiyorlar o pantolonun hakkını veririm diyen böyle şeylerle uğraşmak yerine çıkar insanların yüzüne karşı diyecegini der yapacagını yapar

lafı fazla uzatmıyorum yazdıklarımın aksine cevap yazacak olan varsa sanaldan değil real den cevap vermesini bekliyorum bakalım o zaman burdaki kadar esaret sahibilermi

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Konuşmalarımızda haklı oldugumuzu bu videolar ve yazılar gösteriyor zaten hepsi küçük sürüngenler sizin beyniniz anca bunlara çalışır işte!

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

olanlar benimde hoşuma gitmedi sadece incide yazarım diye benim üstüme oynamayın ...

sadece SUSUYORUM artık tükenmez@kalem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    73

Kendi adıma kimsenin üstüne oynadığım yok öyle bir düşünceyede sahip değilim sözlerim bu saygısızlıgı yapanlara görgü terbiye den nasibini almayan görünüşleri insan ama insanlıktan nasibini almayan zavallılara

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

gerçek hayatta hiçbiri öle deiller ama internette farklı kimliğe bürünebiliyorlar.

5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 3 4 5

Bu Konudaki Etiketler