Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 1 2 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 11

Konu: Babasının Taciz Anlarını Kaydetti

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Babasının Taciz Anlarını Kaydetti

Balıkesir'in Edremit ilçesinde bir baba 15 yaşındaki öz kızına cinsel taciz ettiği gerekçesiyle tutuklandı.

Akçay'da yaşayan N.S. (63) kızı S.S.'ye cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile jandarma tarafından gözaltına alındı. Eşinden ayrıldıktan sonra kızı ile aynı evde yaşamaya devam eden baba N.S. kızının şikayeti üzerinde sevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BABASININ SESİNİ KAYDETTİ

S.S.'nin babasına alkol aldırdıktan sonra "Kızlığını bozmadan sevdim okşadım" ifadesini kayda aldığı ve bununla savcılığa şikayette bulunduğu iddia edildi. Olay sonrası S.S.'nin Balıkesir Yetiştirme Yurdu'na verildiği ancak orada yaşama şartlarının kötü olduğu ve uyuşturucu kullandığı iddiası ile S.S.'nin Zeytinli Jandarma Komutanlığı'na gelerek ailesinden bir kişiye teslim edilmesini istediği öğrenildi. Ancak ailesinden de hiç kimsenin yanına almak istemediği S.S.'nin yeniden Balıkesir Yetiştirme Yurdu'na teslim edildiği belirtildi.

Kaynak : Ensonhaber
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

utanmaz terbiyesiz ahlaksız.

İnciKolik DüşsokağıSakini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    205

Bu haberler günden güne artıyor gibi..

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

son zamanlarda yaygınlaştı.
    neyden etkilenip yapıyorlar acaba?

Yeni Üye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    13

kadına dayak taciz aldı başını gidiyor.

İnci Tanesi PeRiToZu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    179

adi pislik ne kadarda düşünceliymiş kızlığını bozmadan sevmiş
    Ne Zaman Gol Diye
    Arkamı Dönsem Elinde Ofsayt Bayrağıyla Bekler Hayat..!

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

sürekli böyle haberleri ön plana çıkararak gazeterlede veren tüm gazeteleride ben kınıyorum insanların yaptıkları hatalar yada yatıklar yanlışlıklar sadece haber değildir artık gazetelerin bilgilendirici özelliğininde kaldığını düşünmüyorum gazeteyi açıyorum iki sayfası böyle haber üç sayfası reklam iki sayfası trafik kazaları üç sayfası savundukları siyasi düşünceye ait bilgiler ben bu gazeteyi bunları okumak içinmi alıyorum hiçmi güzel birşey olmuyor bu memlekette hiçmi gelişen teknoloji yok hiçmi bu devlette iyi giden birşeyler yok hep kötü haber gazetecilik sadece kötü haberi vermekse ben bu gazetecilerin düzgün insanlar olduklarınıda düşünmüyorum açıkcası

Çakılım nerdeee... BamBam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    745

şerefsiz desem buna az başka bişey demek de foruma fazla!!!
    Çakıl'ımdan Uzak DUR!

.................

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Alıntı ToReBeL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sürekli böyle haberleri ön plana çıkararak gazeterlede veren tüm gazeteleride ben kınıyorum insanların yaptıkları hatalar yada yatıklar yanlışlıklar sadece haber değildir artık gazetelerin bilgilendirici özelliğininde kaldığını düşünmüyorum gazeteyi açıyorum iki sayfası böyle haber üç sayfası reklam iki sayfası trafik kazaları üç sayfası savundukları siyasi düşünceye ait bilgiler ben bu gazeteyi bunları okumak içinmi alıyorum hiçmi güzel birşey olmuyor bu memlekette hiçmi gelişen teknoloji yok hiçmi bu devlette iyi giden birşeyler yok hep kötü haber gazetecilik sadece kötü haberi vermekse ben bu gazetecilerin düzgün insanlar olduklarınıda düşünmüyorum açıkcası
    Size katılmıyorum. Ülkede bu kadar kötü şey yaşanırken biz polyannacılıkmı oynayalım yani?
    Ne güzel bugün 3 kadın katledildi 5 tecavüz oldu 2 de şehit var. Ya bunlar daha fazla olsaydı bu kadarına şükür diyerek susalımmı?
    Bence az bile yapıyorlar bu haberler 3. sayfadan değil manşetten üstüne basa basa verilmeli ki insanlarımız neyin iyi neyin kötü olduğunu bunu yapanların asla yanlarına kalmayacağını anlasın. Üstüne çok düşmeliyizki önemi anlaşılsın. Üstüne daha çok düşmeliyiz ki böyle sapıkça eğilimi olanlar başlarına gelebileceklerden korksun.
    Bu ülkede iyi şeyler hiç mi olmuyor derseniz evet oluyor 10 kötü haber varsa 3 de iyi haber vardır ama üç yanlış bir doğruyu götürünce elde birşey kalmıyor..

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Logic@ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size katılmıyorum. Ülkede bu kadar kötü şey yaşanırken biz polyannacılıkmı oynayalım yani?
    Ne güzel bugün 3 kadın katledildi 5 tecavüz oldu 2 de şehit var. Ya bunlar daha fazla olsaydı bu kadarına şükür diyerek susalımmı?
    Bence az bile yapıyorlar bu haberler 3. sayfadan değil manşetten üstüne basa basa verilmeli ki insanlarımız neyin iyi neyin kötü olduğunu bunu yapanların asla yanlarına kalmayacağını anlasın. Üstüne çok düşmeliyizki önemi anlaşılsın. Üstüne daha çok düşmeliyiz ki böyle sapıkça eğilimi olanlar başlarına gelebileceklerden korksun.
    Bu ülkede iyi şeyler hiç mi olmuyor derseniz evet oluyor 10 kötü haber varsa 3 de iyi haber vardır ama üç yanlış bir doğruyu götürünce elde birşey kalmıyor..
    bend eşayet şunu görüyorum her bin kişiden birinin yaptığı kötü birşey yazılırken 999 kişinin yaptığı iyi şeylerin es geçildiğini düşünüyorum bu ülkede bu tür olayların olduğunu her zaman biliyoruz bunu unuttuğumuzuda düşünmüyorum ancak böyle haberler sundukları sürece rtüğünde artık ana haber bültenlerinide gece 12den sonraya taşıması gerektiğinide düşünüyorum. ve küçük yaştaki bir çocuğun biel bu haberleri okuduğunda öyle yada böyle bunlara özendiğinide düşünüyorum. tecavüz edilen kimseyi haber yapan gazete kendi işçisine para vermediğnid ebunu haber yapmayı düşünmüyor habercilik herşeyi duyurmak değilmidir sadece bu tür olayları yayınlıyan tüm gateleride taraflı haber yaptığını düşünüyorum. hatta bazı gazetelerin olmayan şeyleri bile varmış gibi yazdığınıda düşünmeye başladım. çünkü bu haberde bir açıkta görüyorum ben taciz ediliyor yetiştirme yurduna veriliyor ve yetiştirme yurdunda uyuşturu kullanıldığını iddia ediyor başka biryere verilemediğindne tekrar aynı yere veriliyor bunu kanun sizce kabul edermi uyuşturucu yüzünden soruşturma yapmazlarmı bence bu haberde yalan olan abartılan yerde var ...

sırf haber olsun diye böyle oalyları üstüne basarak abartarak yazılmaya başlandığınıda düşünüyorum açıkcası. çünkü nedense bu sıralar haber olarak taciz tecavüz yada bu tür haberler daha çok ilgi çekiyor ve bunu haber yapmayı düşünüyorlar ve bu tür haberlerde artıyor güzel şeyleri yazsınlarda güzel şey yapmaya özensin insanlar buda benim düşüncem açıkcası..

Sırf böyle haberlerden dolayı birçok gazeteyi almıyorumda artık okuman gereken iki sayfası oluyor açıp internetten okuyorum belkide insanların gazete okuma merakı bu yüzden ölmüştür birçok gazetenin satımının azaldığını düşünürsek

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 1 2 SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler