Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Öleceksinnn!!!

Fikirler Kurşun Geçirmez. Düşes* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1090

Arrow Öleceksinnn!!!

Bu olay bir yıl önce LGS sınavına hazırlanırken başımıza geldi. Birgün dershane çıkışı deneme sınavı çözmek için en yakın arkadaşımla bize gelmiştik. Ben içecek birşeyler hazırlamaya mutfağa gittim. Arkadaşım da içerde çalışacağımız kitapları hazırlıyordu.Telefon çaldı ve salona geçtim. Telefonu açtım. Birisi "Öleceksinnn!" diyordu; ama ses tanıdık gelmişti ve aldırmadım tekrar mutfağa döndüm. Ardından tekrar telefon çaldı. Artık sinirlenmeye başlamıştım. Söylenerek salona girdim. Arkadaşım da telefonun susmamasına sinirlenmeye başlamıştı. Konsantre olamadığını söylüyordu ki sesinde bir değişme oldu ve sesi kesildi. Ben şaka yaptığını düşündüm ve telefonu açmaya gittim. Açtığımda yine aynı ses "Öleceksinnn!!!" diyordu ve ben de gülerek telefonu kapadım. Arkadaşımı azarlamak için odama doğru yöneldim. İçeri girdiğimde arkadaşımın kafası çalışma masasına düşmüştü. Bunu da şakanın bir parçası sanarak yanına gittim ve kafasını kaldırdım. O an gördüklerim dün gibi aklımda hâlâ... Değişik bir yüz ifadesi vardı. Çok korkmuşa benziyordu ve nefes almıyordu.Çok korktum! Ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Annemi aramak için telefona koştum; ama telefon meşgul sesi veriyordu. Giderek telaşlanmaya başlamıştım. Tekrar odama arkadaşımın yanına döndüm; ama o odada yoktu. Defterler ve kitaplar darmadağın olmuştu. Korkmaya başlamıştım. Çığlık atmaya çalıştım ama sesim çıkmıyordu. Çıldırmak üzereydim ve ter içinde yataktan kalktım. Işığı yaktım ve odama bir göz gezdirdim. Herşey yerli yerindeydi. Saat 3'tü. Korkunç bir kâbus görmüştüm ve telefon çaldı sıçradım. Ama "Sonuçta herşey bir rüyaydı..." diyerek telefona gittim. Arayan arkadaşımdı. Çok berbat bir rüya gördüğünü ve hala etkisinde olduğunu söyledi. Anlattığı rüya tıpkı benim gördüğüm gibiydi. O anda tüylerim diken diken oldu. Bu ne anlama geliyordu?....
    ''Dışarıya kapanmak esasen içeri açılmaktır. Huzur mu istiyorsun? Az eşya az insan.''

ғαŕz-ι мαѕαL˚ JuNi@R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    6
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    927

garip..
    Günler birbirinin nüshası olarak kaldırılıyor ömrünün tozlu raflarına !

Bu Konudaki Etiketler