Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Dikkat Çekici Aksesuarlarla Abartmayı Seven Yaz

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Dikkat Çekici Aksesuarlarla Abartmayı Seven Yaz

Bu yazın aksesuar dosyası sandığınızdan daha kabarık. Geçtiğimiz sezonlarda “Ne kadar küçük o kadar iyi” diye çırpınan modanın ileri gelenleri 2017’de bu sloganı unutmuşa benziyor. Çünkü podyumlarda bile aksesuarlar dikkat çekici boyutlarıyla “Biz buradayız” diyor.

Bu yazın aksesuar dosyası sandığınızdan daha kabarık. Geçtiğimiz sezonlarda “Ne kadar küçük o kadar iyi” diye çırpınan modanın ileri gelenleri 2017'de bu sloganı unutmuşa benziyor. Çünkü podyumlarda bile aksesuarlar dikkat çekici boyutlarıyla “Biz buradayız” diyor.

Yazılı mesaj içeren kolyeler büyük ve gerçek taşlarıyla “Enerji önemli” diyen mücevherler pırlanta altın hatta gümüşü iç içe kullanan tasarımlar doğadan gelen her malzemeye adeta saygı duruşunda bulunuyor.

Büyük kolyeler
    2017 yazı için mutlaka belirli bir stil seçmeniz gerek. Seçimlerinizle pembe ve kırmızıyla kontrast yaratabilir doğanın renklerini ön plana çıkarabilir mavi ve griyle yakalanan karanlık gücü gündüze taşıyabilirsiniz. Bunu yaparken aksesuarlarınızın görünür olmasına çok dikkat edin.

Tek küpe devri bitti
    Geçen sene itirazsız kabul edilen tek küpe modası bitti. Yerini bir kulağa tek diğer kulağa iki küpe aldı. Ama bunu yaparken üç küpenin de birbirinin takımı olması şart. Üçlü küpe kuralını en maksimalist tasarımlar bile değiştiremiyor. Çoklu küpeler için Kısmet by Milka Batya Kebudi ve Bendis takı bakmanız gereken ilk adreslerden.

Hayvan figürleri
    Kuşlar kediler başta olmak üzere bilumum hayvan deseni şiir gibi tasarımlarla vitrinlere çıkıyor. Vahşi hayvanlar ve kırlangıç bu desenlerin en çok talep görenlerinden. Anlamı derin ve pek çok zevke hitap ediyor.

Parlama zamanı
    Boynuna pırıl pırıl parlayan büyük taşlı bir kolye takmak pek çok kadının hayali olabilir. Bu sene aynı derecede parıltılı tasarımları bileklerde ve ellerde de sık sık görmek mümkün.
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

hiç bana göre değil

Bu Konudaki Etiketler