Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 1 2 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 12

Konu: Hande Kazanova 2013 Burç Yorumları

 1. #1
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart Hande Kazanova 2013 Burç Yorumları

  Hande Kazanova 2013 Koç Burcu

  Koçlar özellikle iş alanında bu yılkı anahtar kelimeniz: sorumluluk. Eğlence ve macera için ağzınızın tadını bozmazsınız ama ölçülebilir bir ilerleme kaydetmeniz günlük keyifli aktivitelerin izden sizi uzaklaştırabılir. Aslında çalışmak sizin için yeni bir oyun başarı merdivenlerinde ne kadar yükseğe çıkabileceğinizi görmek için bir yarış türü olabilir. Başkalarının belirlediği hedeflere ulaşmaya çalışmak yerine kendinizinkileri belirleyin. Eğer dış baskılara cevap vermeye zorlandığınızı hissederseniz içten gelen bağımsızlığınız baş kaldırmanıza yol açabilir. İnsanın kendi arzularına ulaşmaya çalışması hem çok daha sağlıklıdır hem de başarı olasılığını arttırır.

  Olayların gerçekleşmesini sağlayan Satürn bu yıl 6. eviniz olan Günlük Rutin ve Hizmet Evinizde. Yeteneklerinizi uygun bir eğitim ve disiplinle geliştirmeniz çok önemli. Rekabeti geliştirmek güven arttırır ve monoton bir çalışma hayatından çıkmanın en güzel yoludur. Bu yıl hızlanmaya başlamak için kendinize biraz zaman verin. Sabır bir erdemden çok bir gerekliliktir. Fırsat ve büyüme gezegeni Jüpiter'le ve hırslı ama tedbirli bir şekilde 2013 yılında uzun vadeli planlar yapacaksınız. Her adımda çok dikkatli olmalısınız. Böylece daha fazla ilerlemeden şimdiye kadar kazandıklarınızı sindirebilirsiniz. İşlerinizi başarabilme yeteneğinizi göstermeniz başkalarının saygısını kazanırken aynı zamanda kendinize olan güveninizi de arttırıyor. Sürprizleri ve olayları anında çözümlemeyi sevseniz de esas yapmanız gereken şey; iç disiplininizi pekiştirerek akıllıca adımlar atmaktır.

  Astrologlar tarafından en yavaş hareket eden kütle olarak bilinen güçlü Plüton Ocak ayı sonunda Oğlak burcuna gelerek on altı yıllık misafirliğini başlatırken sizin 10. eviniz olan Kariyer ve Toplum Evinizde tecrübelerinizi yoğunlaştıracak. Büyük ve görkemli Jüpiter çizelgenizin aynı alanında bu yıl daha çok tanınma arzunuz için size kesinlikle enerji verecektir ama Pluto'nun varlığı her gülün bir dikeni olduğunu her zaman hatırlatır. Otoritelerle güç savaşına girmeniz mümkün.

  Zaten pek de size göre olmayan emir alma arzunuz azalırken sizi kontrol etmeye çalışanlarla aranızda bir çatışma çıkabilir. Hatta sizi beceriksiz bir lider olarak gören altlarınızdan gelecek bir isyanla bile karşılaşabilirsiniz. İlk konunun çözümü iş hayatınızı değiştirmek ikincisininki ise; yönetim tarzınızı yeniden gözden geçirmek olabilir. İki yolda da önemli olan memnuniyetsizliği eyleme çevirebilmektir. Problemleri göz ardı etmek onları yok etmez ama bunu duygularınızı yoğunlaştırarak kendinize yeni bir yol çizene kadar kullanmak kesinlikle işe yarar.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 2. #2
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Hande Kazanova 2013 Boğa Burcu

  Sevgili Boğalar 2013 yılında dünyanız çok daha nazik ve yumuşak olarak hayatınız boyunca yaratmış olduklarınızı değerlendirmeniz için size zaman tanıyabilir. Tabii ki ortada hâlâ yüzleşmeniz gereken hem kişisel hem de genel ve zorlayıcı konular var fakat sonunda daha önceden bir kenara koymuş olduğunuz emellerinizi yeniden gözden geçirebileceksiniz. Bu yıl yaklaşmakta olan uzun bir sürecin temelini oluşturacak yavaş ve sabit bir yıl olacak. Sıkı çalışmayı sürdürürseniz ektiklerinizi 2013 yılında biçebilirsiniz. Eğer daha büyük engellerle karşılaşmışsanız kayıp dengenizi tekrar kazanmaya çalışarak herşeye yeniden başlamanız gerekebilir. Ve şimdi zaman kırık parçaları toplama zamanı.

  Satürn bütün yıl güneş burcunuzu uyumlu bir şekilde denediği için kendinizi tekrar doğru yola sokmanız gerekiyor. Satürn başarıyı ertelemesiyle bilinir fakat aynı zamanda da uzun süreli planları ve ciddi programı ödüllendirendir. Boğa sabit bir toprak burcudur; bu nedenle duygusal güvenliğiniz temel ihtiyaçlarınızı karşılamanıza bağlıdır.Yine de basit yemek ve sığınağın ötesinde zevkler ararsınız. Kaliteli kıyafetlere ve kumaşlara rahat mobilyalara hoş bir arabaya iyi müzlğe.ya da iyi şaraba tutkunuz olabilir. Dış gezegenin kuvveti toprağın uygulama elementine yöneldiği İçin maddi arzularınızı tatmin etmeniz daha kolay olacaktır.

  Sağlam karakterli Satürn iki yıllık bir ziyaret için sizleri yüksek sabır ve etkililikle ödüllendirerek dünyevi zevklere düşkün Başak'ta ilerliyor. Hatta yavaş hareket eden Pluto bile size en büyük kararlarınızda yol gösterecek onaltı yıllık bir inanç değişim derinliği sunarak Oğlak'a giriyor. Bu gezegenlerin getireceği iyi haberleri bu yıl kozmik enerji karşınızda değil de yanınızda olacağı için kabul edin. Düzenleyiciler Jüpiter ve Satürn tam olarak 21 Ocak 8 Eylül ve l2 Kasım'da. birbirleriyle ahenkli 120 derecelik açılar çizecekler. Eğer mümkünse en önemli kararlarınızı bu zamanlarda alın.

  9.Eğitim evinizdeki Faydacı Jüpiter Uranüs'le 28 Mart 21 Mayıs ve 12 Kasım'da 60 derecelik açılar yaparak orjinalliği ve atılımları destekeleyecek. Bunu alışılmışın dışında çalışma akışına girmek için mükemmel bir dönem olarak görebilirsiniz. Satürn'ün istikrarlı direnci size Uranüs tarafından bırakılan ani uyanışı sunuyor; çünkü bu iki devasa gezegen üç karşılaşmalarının ilkini 4 Kasım'da yapıyorlar. Diğer ikisi 2013'de bekleniyor. Jüpiter Satürn ve Uranüs üçlüsünün hareketleri yıl boyunca sürecek. Kasım ayı belki de bu yılın en hareketli ayı olacak ve yılı zirveye taşıyarak 2013 için de hazırlık yapmış olacak.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 3. #3
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Hande Kazanova 2013 İkizler Burcu

  Sevgili İkizler 4.eviniz olan Kökler ve Temeller evinizde zorluğun ve acımasız gerçeğin simgesi olan Satürn ile duygusal açıdan toparlanmanız ve kendinizi yenilemeniz 2013 yılında ele alacağınız temel konular olacaktır. Evdeki sorunlar ya da güven hissi oluşturmaya çalışma aşamasındaki problemler bu noktaya nasıl geldiğinizi yansıtmanızla çözülebilir. Kişisel geçmişinize derinlemesine bakmanız yıpratıcı bir süreç olabilir. Eski yaraları açmak belki de istediğiniz en son şeydir. Fakat bu İş tutkuyla yapıldığında sizi daha güçlü kılacak ve geleceğinizi yapılandırmanız için daha sağlam bir temel oluşturacaktır.

  Kendi isteğinizle ya da danışman veya bir psikologun desteğiyle kendinizi tam olarak ortaya koymanıza engel olan yaratıcılığınızı kısıtlayan düğümleri çözebilirsiniz. Size en yakın olan kişilerin sahip olduğu engellerden ya da profesyonel anlamda karşılaştığınız sorunlardan bağımsız olarak hayat akışınızı daha tatmin edici bir yöne çevirme kapasiteniz var. Bu aceleye gelecek bir süreç değildir çünkü sistematik Başak'da yavaş hareket eden Satürn alışkanlıkların değişimine ihtiyaç duyar ve bu da bir gecede ta ma m la nam az. Küçük adımlarla ilerlemek sabrınızı Ölçebilir ancak sağlıklı kişisel farkmdalığın tutarlı örnekleri nihayetinde sizi başarı için fırsatlarınızı genişletecek büyük adıma bilinçlenmeye taşıyacaktır. Cömert Jüpiter bu yıl çok eli açık değil.

  8. eviniz olan Yakınlık ve Paylaşılan Kaynaklar evinizden geçmesi ilişkiler anlamında bir rehber teşkil eder. İlişkide amaçlarınızın ne olduğu konusunda net olmanız çok önemlidir. Zira tam netleştirilememiş bir amaç alacağınız faydaları da kısıtlar. Maddi ve manevi ödülleri tam olarak ne İstediğinizi bildiğinizde ve onlara ulaşmak için bir plan yaptığınızda alırsınız. Karşılığında diğerlerinin güvenini kazanmak ve bu güveni korumak için gerekli çaba İsteyen işleri yapmayı kabul etmelisiniz. İşler kötü gittiğinde seçeceğiniz yol hemen vazgeçmek ise belki de hiç başlamamak en akıllıcasıdır.

  İkisi de İdeallerin ve hayallerin gezegeni olan Neptün'e bağlıdır. Bu tutulmalar inanç sistemiyle ya da muhterem bir öğreticiyle ilgili algılamalarınızı boşluğa düşürebilir. Ancak doğru cevaplar için duyulan derin istek tamamen göründüğü gibi olmayan yeni bir ruhani yola çekebilir sizi. Bu ilahi güçle olan bağ bir arabulucu ya da özel bir dizi öğreti ya da ayin gerektirmez. İnandığınız şeyde terkedilmiş hissediyorsanız ya da artık yaşamınız cazip gelmiyorsa size yolu gösterecek başka birini aramayın. Metafizik anlamın sihri etrafınızdaki her şeyde mevcuttur; her bir bulutta ağaçta kuşta ve çocukta... Eğer şüpheci aklınızın yoldan çekilmesine izin verir ve dünyada olduğunuzu hissederseniz aradığınız ait olma duygusuna erişebilirsiniz.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 4. #4
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Hande Kazanova 2013 Yengeç Burcu

  İlişkiler bu yıl hayatınızı açacak ve ufkunuzu genişletecek ancak ardından gelenler abartılı beklentilerinizi karşılayamayabilir. Temkinli davranmak ve sağ duyunuzu kullanmak hayal kırıklıklarına karşı en büyük silahınız olacaktır zira bazı fırsatlar ilk bakışta göründükleri kadar mükemmel olmayabilir. Ocak ayındaki sonsuz ihtimaller hissi amaçlarınıza ulaşmak için hırsınızı ölçtüğünüzde sıkı bir çalışmaya dönüşecek. Satürn sadece bir kaç yıl önce alanınızdayken ciddi davranmalı ve sizin İçin önemli olan şeylerin arkasında durmalıydınız.2013 boyunca 3. İletişim Evinizde kalacak. Şimdi duygularınızı diğer insanlara sunabilecek ölçüde organize etmelisiniz.
  Kişisel bilgilerinizi düzene sokmak zamanınızı daha iyi nasıl kullanabileceğinize karar vermek ve iyi iş İlişkileri kurmak başarı yolunuzda ilerlemenizi sağlayacak. Uzun dönem hedefleriniz genişliyor ancak vizyonunuzun yavaş ve sağlam bir şekilde ilerlemesi bu süreç boyunca güvende hissetmenizi sağlayacak. Pozitif insanlar hayatınıza girecek ve koyduğunuz güvenli sınırların ötesine geçme konusunda sizi yüreklendirecek. 2013 yılında temkinli Jüpiter genişlemenin kofay olmayacağını göstermekte. 7. Dostluk Evinizde gezintisinde eşinizin arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın kat ettiğiniz ilerleme konusundaki gerçekçi değerlendirmeleriyle karşılaşacaksınız ve bunlar öğrenmeniz büyümeniz ve fikirler ortaya çıktıkça kendinizi fikirlere açmanız konusunda sizi cesaretlendirecek.

  Ancak Jüpiter bu sene yalnız hareket etmiyor çünkü tüm astrolojik gezegenlerin en yavaş hareket edeni olan Plüton geçici olarak Oğlak Dönencesine girdi (aynı zamanda 7. Evinize de). Bu durum da tamamen gerçekleştirmenizin yıllar alacağı daha büyük bir değişime ilk küçük adımı attığınıza İşaret ediyor. Bu değişim yakın İlişkilerinizi derinden etkileyecek olsa da yeni keşfettiğiniz duygusal yoğunluğunuz İle diğerleriyle olan tüm ilişkileriniz daha da derinleşecek.

  Ancak kendinizi kandırmayın Neptün gözünüzün önündeki perdeyi kaldırabilir. Yengeç burcu olarak gerçekleşmelerinden Önce ve gerçekleştikten sonra aylarca sizi etkileyebilecek tutulmalara karşı hassassınız Bulutlu Neptün bu yıl meydana gelecek dört tutulmanın üçünde yer alacağı Jçin- 6 Şubat 1 Ağustos ve 16 Ağustos- karışıklık önlenebilir sorunlara yol açabilir.

  Duygusal ve mali ilişkilere temkinli yaklaşın herkes beklentiler ve verilen sözler konusunda net olmadığı taktirde her şey kolayca ortaya çıkabilir. Özen göstermeniz gerekli bu nedenle gerekli gerçekleri ortaya çıkarmak ve gerçekçi olmayan sözlerden gerekli bilgileri ayırmak için fazladan çaba gösterin.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 5. #5
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Hande Kazanova 2013 Aslan Burcu

  Düzenleyici Jüpiter ve Satürn gerçekçi burçlarda olacakları için bu yılki odak noktanız pratik konular olacak. Hayattan sürekli daha fazlasını isteyen coşkun Jüpiter hem sabırlı hem de hırslı Aslan tarafından yönetiliyor. Bu "şanslı" gezegenin 6. eviniz olan İş evinizden geçmesi kaderinizin iyi olmasının çalışmanıza bağlı olduğunu gösterecek. Yetenek beceri ve sosyal bağlantılar da çok değerli fakat açık bir niyet ya da sizin tarafınızdan gelecek bir söz olmazsa gitmek istediğiniz yere ulaşmanız zor. Kazançlar bir plan yapıp ona bağlı kaldığınızda artar. Başarıya giden bu ağır ve tek düze yolda sizin sevdiğiniz gösteriş ya da heyecan olmayabilir.

  Yine de bu yolda feda ettiklerinize değecek birkaç taneden fazla ışıltılı zaman olacak. Jüpiter'in 28 Mart 21 Mayıs ve 12 Kasım'da hayalci Balık'ta kâşif Uranüs'le yapacağı 60 derecelik açılar sayesinde karşınıza sizi sürpriz şekilde destekleyen insanlar ve şimşek gibi çakan sezgiler çıkacak ve büyük adımlar atmanıza izin verecek. Soğuk ve zor gerçeklerin gezegeni Satürn bu yıl sıkı sıkı dokunmuş pratik işlerinin içindeki dikkat dağıtan fantezileri yavaş yavaş ortaya çıkaracak. Gelişigüzel düşüncelerle hastalıklı fikirlerin size zararı bu yıl her zamankinden daha fazla. Bu dar sınırlar yüzünden baskı his-setmektense dikkatinizi odaklayıp yeteneklerinizi geliştirerek üst seviyeye taşıma şansınız var. Dikkatinizi bir sürü şey arasında bölmektense tek seferde tek işle ilgilenin.

  Ciddi Satürn bütün yıl 2. eviniz olan Kaynaklar evinizde olacağı için size verilen hediyeleri - buna değerli zaman da dahil - dikkatsizce çarçur etmeden onurlandırmanızı hatırlatacak. Hayır derken aslında evet demek İsteyen bu gezegen sizden yeteneğinizi en üst düzeye ulaştırmak için bol bol alıştırma ve çalışma yöntemlerini kullanmanızı alçak gönüllükle istiyor. Geçen sene Jüpiter'le Satürn ateş burçlarında birbirlerini kayırarak geleceğe ilham veren 120 derecelik açılar yaptılar. Aynı olayı bu yıl toprak burçlarında yaparak idealleri gerçeğe dönüştürecekler. Bu sene fikirlerden gerçekliğe geçişin bir başka sinyalini de ateşli Yay'dan çıkarak yapıcı Oğlak'a giren tutkulu Plüton veriyor.

  Ay Tutulmasında birdenbire ve geri dönüşümü olmayacak şekilde ilişkilerinizin durumunu değiştirebilir. Fikir ya da istek ayrılıkları yüzünden sevgilinizi ya da yakın arkadaşınızı bırakmanız kolay olmasa da sadece sadık olmak için ya da bir şeyler paylaştınız diye bir ilişkiyi sürdürmenin bedeli çok daha ağır olabilir. Duygusallıkla bağlanmayı merhametle sözleşmeyi karıştırmayın. Kova burcu 7. eviniz olan Ortaklık evinize yerleştiği için nefes alacak bir yere ve özeline saygı gösterilmesine ihtiyaç duyuyor. Bu da sizi yolları ayırmaya götürebilir. Durumu net bir şekilde görebilmek için kalbinizle ilgili durumları duygusallığınız yerine sakin zekanızla karşılayın.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 6. #6
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Hande Kazanova 2013 Başak Burcu

  2013 siz Başaklar sizin için karmaşık bir yıl gibi gözükebilir.Fakat 18 Ocak tarihinden sonra bu etli azalıyor. Kulağa biraz basmakalıp gelebilir ama hak ettiğinizi alacaksınız. Hayatınızın bazı alanlarında hayallerinizin ötesindeki fantezileriniz gerçekleşirken diğer alanlarda amansız bir iç disiplinle İhtiyatlı bir çalışma gerektirecek bir çok zorlukla karşılaşacaksınız. Satürn tembellik ve dağınıklığı cezalandırırken oldukça katı olmasına karşın çalışkanlığınızı ödüllendirirken oldukça tatmin edicidir. Problemlerle karşılaştığınızda bunun bir başarısızlık işareti olmadığını bilin.

  Satürn kritik Akrep'den geçerken sadece nelere daha çok çaba harcamanız gerektiğini gösterir. Yapmadıklarınız ve yapmış olmanız gerekenler için cesaretiniz kırılmasın iyi niyetlerinize odaklanmanın ve daha iyi bir zamanı beklemek yerine ciddi işlerinizi ele almanın zamanı geldi. Ama yılın tamamı bu kadar zor değil Satürn hayatınıza biraz da kesinlik getirebilir. Eğer gayretleriniz îçtense azminiz sizi kişisel başarıya yaklaştıracaktır. Bu sadece hak ettiğinizi almakla ilgili değil aynı amanda uzun vadeli hedeflerinizi belirlemek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli adımları atmakla ilgili.

  İyi haber tüm 2013 boyunca devamlı bir destekle kutsanmış olmanız çünkü iyimser Jüpiter kasvetli Satürn'ün gerçekliğine karşı koyuyor. İkizler'deki Jüpiter sistematik olarak ufkunuzu genişletiyor ve her zorluğun üstesinden gelmenize yardım edecek olumlu bir yaklaşımla sizi sarıyor. Destekleyici Jüpiter-Satürn 120 derecelik açılarının olduğu 21 Ocak 8 Eylül ve 21 Kasım tarihleri uzun vadeli sonuçlar alabileceğiniz atılımlar yapmak için en doğru zamanlar. Jüpiter Kendinizi İfade Etme eviniz olan 5. evinizde olduğundan bu zamanlarda yaratıcılığınız doruklarda olacak ancak muhtemelen bunu çok göstermeyeceksiniz. Onun yerine mükemmelliğe olan bağlılığınız ve anlamlı projeler içinde olma isteğinizin karşılığım alacaksınız.

  Öte yandan Jüpiter Satürn'le 135 derecelik açılar oluşturduğunda 18 Mart ve 25 Haziran'da yaratıcılığınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. Çözümlenemeyen baskıların üretici işlere kanalize edilebileceğini unutmayın korkularınızı kontrol ederek gözlerinizi hedefinizden ayırmayın. Kişiliğinizi aşk ilişkilerinizi ve iş ilişkilerinizi olumlu olarak etkileyerek yeni fırsatlar geçmiş hayal kırıklıklarının yerini alır. Hayatınızın gidişatını yavaşlatmasına rağmen genel değişim tatmin edici.

  Jüpiter Satürn ve Plüton geçen yıl daha spontane olan ateş burçlarındaydı-şimdiyse duyarlı toprak burçlarındalar. Analitik ve düşünceli birlbprak olan Başak burcu olarak şans verildiğinde temel olana geri dönme eğilimindesiniz.Değişimci Plüton hevesli Oğlak'la devam ediyor ve gelecek 10 yıl boyunca üzerinde duracağınız zeminin dayanıklılığını test ediyor. Bu yaratıcılığınızı ifade etme çocuklarla bağınız ve aşk ilişkinizi etkileyebilecek uzun vadeli bir değişimin habercisi olabilir.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 7. #7
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Hande Kazanova 2013 Terazi Burcu

  2013 yılı boyunca İlişkilerinizde doğuştan gelen gereksinimleriniz ve kişilik gelişiminize göstermeniz gereken ilgi arasında dengeleyici bir davranış bekleniyor. En Önemli başarılarınız bu gizii evdeki Satürn ile çok dikkat çekmeyebilir; ama bu size bir süreliğine dünyevi sorumluluklarınızdan uzaklaşma zamanı verebilir. Ruh dünyanızla ilgilenmeye daha fazla zaman ayırmanız güç kazanmak eski yaralarınızı iyileştirmek ve yaşam amacınızı yeniden değerlendirmek için iyi bir yol.

  Satürn'ün burcunuzdan çıkması ile başlayan büyük bir adıma kendinizi hazırladığınız siz Terazi burcu için bu bir hazırlık dönemi. Ancak insanları yaşamınızın dışında tutmak için sosyallikten çok uzaksınız. Aslında aşk konusuna gelince zorlu değişikliklerle bile bir reaksiyona hazır olabilirsiniz. 5.Aşk ve Yaratıcılık Evinizdeki iki tutulma hayatınızın bu önemli bölümlerindeki manzarayı değiştirebilir. 6 Şubat'ta duygusal birleşim umudunu yükseltmek için ilham verici Neptün ile birleşiyor ve Mars ile 120 derecelik bir açı gönüllü bir oyun arkadaşı bile sağlayabilir. Ne yazık ki Neptün gerçekten daha çok daha mükemmel bir birlikteliğin peşinden koşmanıza neden olabilecek hayal gücüne yöneliktir.

  Ay Tutulması da fantezi peşinden koşma konusunu tekrarlayarak esrarengiz ama aldatıcı Neptün ile birleşiyor. Kalbinizi ve mantığınızı daha tatmin edici bir aşka açmak kesinlikle daha faydalı; ama zaman geçtikçe sağduyu kaybolursa onu ümit ettiğinizden daha azıyla sonlandınrsınız. Asıl büyü sizin içinizde; ilerleme sürecini yönetebileceğiniz ve sonucunu kontrol edebileceğiniz kendi sanat tarz ve kendinizi ifade etme anlayışınızla yaratın.

  Geçen yıl Jüpiter Satürn ile gelecekteki mutluluğunuz için yeni bir hayali harekete geçiren hırslı burçlarda iki stratejik 120 derecelik açı oluşturdu. Umudun ve gerçeğin gezegenleri 21 Ocak 8 Eylül ve 21 Kasım'da üç tane daha 120' şer derecelik açılar oluşturuyor; ancak harika düşüncelerinizi kesin bir karalılıkla somut bir plana dönüştürerek bu yıl yerküre göstergesindeler.

  Ama 2013 yılında girişimci Mars geri doğru hareket ederken başlıyor bu nedenle aktivitelerinize bir hız vermek için en iyisi 30 Ocak'a kadar düz dönmesini beklemek. "Aksiyon Gezegeni" 19 Ağustos'tan 3 Ekim'e kadar burcunuzdayken çok daha etkili oluyor. Yaratıcı bir girişimci olarak yeteneklerinizi göstermeniz için harika bir dönem. Yalnız çalışmak yaşamak ya da eğlenmek kendi fikriniz olmayabilir; ancak herhangi birinin genelde memnun olduğunuz desteği ya da onayı olmadan üretici olabildiğinizi bilmek sizi yaptıklarınızın bir uyum İçinde olması gerektiğinden ve kendinizi başkalarının isteğine göre yönlendirmekten kurtaracaktır.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 8. #8
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Hande Kazanova 2013 Akrep Burcu

  Sevgili Akrepler 2013 yılında bir kaç ilginç olayın yer aldığı kocaman bir yıl sizi bekliyor. Yine de çok şanslısınız ki rahat tavrınız sayesinde bu değişimin üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz. İyimser Jüpiter gerçekçi Satürn ve heyecan verici Uranüs fırsatları değerlendirmeye hazır olduğunuz için size yol gösterecektir. Arzu ettiğiniz amaçlar doğrultusunda sürekli yol almanıza fırsatlar tanıyacaktır. Jüpiter ve Satürn'ün yıl boyu yapacakları 120 derecelik açılar - özellikle tam 21 Haziran 8 Eylül ve 28 Kasım'da amaçlarınıza ulaşmak için ihtiyacınız olan dengeyi size sağlayacak.

  Sizin için Jüpiter ve Satürn ikilemini bu kadar uyumlu yapan şey bunların simgesi olan Akrep'tir. Akrep düşüncelerinizi şu anki seviyesinden daha ileri götürebilmeyi cesaretlendiren güven verici Jüpiter ile değerli hislerinizi boşa savurmak istemeyen ve aynı şekilde enerjinizi içe dönük olarak harcama eğiliminde olan Satürn ile dengeyi sağlayıcı unsur olacaktır. 11. Arkadaşlar ve Dilekler evinizdeki Satürn bireysel olmaktan ziyade grupla işbirliği içerisinde olmanızı şiddetle vurgulamaktadır. Grupla çalışırken yeterince sabırlı olamasanız da; bir bütünün parçası olmak yine de size fayda sağlayacaktır.

  Ek olarak Satürn sadece günlük uğraşlardansa uzak gördüğünüz hayallerinizin ve ümitlerinizin peşinden koşmanızı tavsiye ediyor. Dominant Plüton ve haşin Mars İle başlayan yoğun bir etkileşim ile bu yıl sizin için bir geçiş süreci olacaktır. Akrep olarak Özellikle Plüton'un hareketlerine karşı çok duyarlı olacaksınız. Daha sonra Plüton Yay gezegeni boyunca hareket halinde olduğunda sizin kendinizi iyi hissetmenize engel olacak düşüncelerinizi değerlerinizi ve sahip olduklarınızı saf dışı bırakarak kendi inançlarınız doğrultusunda size kendinizi yeniden değerlendirme imkânı sağlayacaktır.

  Ocak 25'te bu yoğun karışık tempo yerini Oğlak burcuna bırakacak ve Oğiak entelektüel zekânızın geçerliğini yeniden değerlendirebileceğiniz fırsatları size sunacaktır. Tam Mart 28 Mayıs 21 ve Kasım ayının 12'sinde Jüpiter ve Uranüs çifti; size özellikle çocuk ve aşk konularında daha çabuk mantıklı ve olumlu kararlar verebileceğiniz bir ortam hazırlayacak. Özellikle Kasım ayının 4'ünde kısıtlayıcı Satürn ve istikrarsız Uranüs ile kış ayının yaklaşmasıyla gerginliklerin artabileceği bir ortam sunacaktır. Yapılan tahminler sizin bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak türden olmayabilir.

  Bütün Kasım ayı boyunca Jüpiter sizinle birlikte olsa bile. Fakat bütün olarak düşünüldüğünde; çevrenizdeki insanların hisleri karşısında ümitsizliğe kapılmadığınız sürece amaçlarınızı gerçekleştirebilmeniz doğrultusunda bu yıl sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Aralık 28 Ağustos 17 Mart 7 ve Ocak ayının 2'sinde Mars ve Plüton çiftiyle sevdiğiniz birinin düşüncelerinin yönlendirmesiyle değil de belli bir kararlılık ve sakiniik İçerisinde siz düşüncelerine yön vermelisiniz
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 9. #9
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart


  Hande Kazanova 2013 Yay Burcu

  2013 yılında değişiklik ihtiyacı ile yüzleşmenizi sağlayarak sizi aşamalı ancak acımasız bir şekilde İnançlarınızla hareket etmeye zorladı. Jüpiter'in Özdeğer Eviniz olan 2. Evinize girmesi maddi zenginliğinizi ve öz saygınızı arttıracağından bu yıl sizin için bir geçiş dönemi olacak. Bir şeylere yeniden başlamak yerine zaten elinizde olan şeyleri iyileştirme ve geliştirme zamanı. Plüton'un Oğlak'a girmesi hem daha zor hem de daha etkili olacaktır. Plüton büyük ideallerinizden çok kim olduğunuza ve dünya ile nasıl etkileşim kuracağınıza ilişkin gerçekçi bir yaklaşıma dayanan yeni bir dünyadan görüntüler sunar.

  Satürn ve Jüpiter geçen yıl "hareket odaklı" ateş burçlarında uyumlu bir 120 derecelik açı oluşturmuşlardı. Bu yıl Jüpiter Satürn ile gerçekleştirdiği bu açıyı tekrarlayacak ancak bu sefer toprak burçlarında bulunmaları görüşünüzü sınırlıyor. Bu sizin için olumlu bir değişiklik olabilir ancak yine de coşkunun ateşi sönmüş ve bu ateşin yerini günlük rutinin tekdüzeliği almış gibi hissedebilirsiniz. Ancak iyi haber Jüpiter'in tam olarak 21 Ocak 9 Eylül ve 21 Kasım tarihlerinde Satürn'le birleşerek size geçen yılın hayallerini bu yıl gerçekleştirebilmeniz için gereken bütün fırsatları sunacak olmasıdır.

  Yayılmacı Jüpiter geçen yıl maceraperest Yay burcundan geçerken her biri sizi ayrı ve önemli bir yolculuğa çıkaracak birçok fırsatınız oldu. Kilit gezegeniniz Jüpiter şu anda dünyevi Oğlak'tan geçerken bakış açınız değişiyor ve dünyayı çok daha gerçekçi bir gözle görüyorsunuz. Daha ölçülü ve daha pragmatik bir duruş sergiledikçe bilinmeyenin heyecanı ve gem vurulmamış iyimserliğiniz dizginlenecek. Seçeneklerin kısıtlı olduğu konusunda endişeleriniz varsa bilin ki düşündüğünüzden çok daha büyük bir maceranın içindesiniz.

  Güçlü Plüton'un burcunuzdan geçtiği dönem olan son on sekiz yıl boyunca öğrendiğiniz her şeyi kullanmaya hazırsınız. Artık İhtiyaç duymadığınız şeyleri başarılı bir şekilde hayatınızdan çıkardıysanız dönüşüm neredeyse tamamlanmış demektir. Geçmişinizden bugüne gelen tamamlanmamış işleriniz varsa başlamak üzere olan bu önemli yolculuğunuzda özgür olmak için bunları halletmeye çaba gösterin.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 10. #10
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  42.047
  Post Thanks / Like
  Blog Girişleri
  17
  Mentioned
  8 Post(s)
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart


  Hande Kazanova 2013 Oğlak Burcu

  2013 yılında iyimser Jüpiter hırslı Oğlak'ta ve Oğlak için bu yılı büyük bir patlama yapmak ve kişisel gelişim için harika bir yıl yapıyor. Geleneksel astrolojinin en şanslı gezegeni ün ve kendinizi daha derinden anlama konularında fırsatlar doğuruyor. Bu sizin geçmişinizdeki başarı ve başarısızlıklarınızın nasıl anlamlı bir şekilde birbiriyle ilişkili olduğunu görmenizi sağlıyor. Hırslarınız içgüdülerinizle güçleniyor ve sizin ihtiyatlı ve mantıklı plan yapmanızı sağlıyor. Şu an esas olan başkalarının fikirlerinin sizin açınızdan ağır basması değil de sizin kendinize güvenmeniz.

  Jüpiter şu anda iç bilgeliğinizin sembolü olan birinci evinizde. Hata bile yapsanız ondan kolaylıkla ders alıp hareketlerinizi ona göre yönlendirmeniz mümkün. Ne kişisel ne de profesyonel hayatınızda daha azıyla yetinmiyorsunuz. Olduğu yerde durmak sizin için hiç de İstenen bir durum değil. Hayatınızı bir seviye üstüne çıkarmak için yükseği hedefleyin ve cesurca hareket edin. Soğuk ve acımasız gerçeğin gezegeni olan yöneticiniz

  Satürn bu yıl da dışa dönük ve sizin 9. eviniz olan Seyahat ve Yüksek Öğrenim Evi'nde yer alıyor. İş seyahatleri plajda geçirdiğiniz bir hafta kadar eğlenceli olmasa da profesyonel hayatınızdaki yerinizi yükseltir. Eğitiminize devam etmek kariyerinizi geliştirmek için önemlidir. Ciddi Satürn ile iyimser Jüpiter Ocak 21 Eylül 8 ve Kasım 21'de üçlü oluşturarak gelecek umutlarınızı bugünkü gerçeklerle birleştiriyor. Bu birleşim başarınızı sağlama almak için gerçek ve ideal arasında sağlıklı bir denge kuracak planlarınızı organize etmenize yardımcı oluyor. Kasım 4'te itaatli Satürn bağımsız Uranüs ile birlikte 2013 ve 2014'a kadar sürecek olan beş zorlu rekabetten birini oluşturuyor. Sorumluluklarınızın yükü çok ağırsa nefes almak ve durumunuzu yeniden değerlendirmek için bir ara vermek isteyebilirsiniz.

  Uzun vadede amaç size daha fazla ifade özgürlüğü sağlamak ve güvenlik ile sürpriz arasında sağlıklı bir denge oluşturmak. Yavaş hareket eden Plüton'un burcunuzdan 15 yıllık geçişi 11 Aralık 2013 de Jüpiter'in de katılımı ile patlama noktasına ulaştı.Hayattan kazanacak çok fazla şey olduğunu hissediyorsunuz Plüton'un mesajı da kendi haline bırakmanın tatmin için şart olduğu yönünde. Değişimin zorunlu olduğunu görmek için bunlar altın bir fırsat niteliğinde. Eski alışkanlıklarınızdan kurtulmanın gerekliliği özellikle Aralık 12 22 ve 28'de Merkür Güneş ve Mars'ın Plüton ile bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkacak.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 1 2 SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net