Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Tekirdağ'da Bir Kaynana Bozuntusu Uyuyan Gelinin Yüzüne Kızgın Yağ Döktü

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Angry Tekirdağ'da Bir Kaynana Bozuntusu Uyuyan Gelinin Yüzüne Kızgın Yağ Döktü

Tekirdağ'da Fatma Ç. tartıştığı için öfkeli olduğu gelini 31 yaşındaki Nursel Demir'in yüzü ve vücuduna uyuduğu sırada kızgın yağ döktü. Hastaneye kaldırılan Demir tedavi altına alınırken kayınvalidesinden şikayetçi oldu.

Tekirdağ’da eşi memur olan Nursel Demir bir süre önce eşinden ayrılan kayınvalidesi Fatma Ç.’yi 5.5 yaşındaki oğlunun bakımına yardımcı olması için evlerine davet etti. Ancak bir süre sonra gelin- kayınvalide arasında tartışma yaşanmaya başladı. Gerginliğin artması üzerine Nursel Demir kayınvalidesi Fatma Ç.’den evlerinden ayrılmasını istedi. Fatma Ç. sabah erkenden kalkıp sessizce küs olduğu Fatma Ç.’nin odasına girdi. Fatma Ç. yatağında uyuyan gelini Nursel Demir’in yüzü ve vücuduna kızgın yağ döktü.

Acı içinde uyanan Nursel Demir bağırarak yardım istedi. Eşi tarafından çağırılan ambulansla Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan Demir Çorlu İlçesi’nde bulunan özel bir hastaneye sevk edildi.

Özel hastanede tedavisi süren Demir “Kayınvalidemi çocuğa bakmasını için çağırdık. 10 gündür bizde kalıyordu. Dün de kendisi ile tartışmamız olmuştu evine gidecekti. Bana bu caniliği nasıl yaptı? Elindeki kaynar yağlı suyu yüzüme boşalttı. Büyük bir acı ile uyandım. Gözümü açtığımda ambulans gelmişti. Devlet Hastanesi’ne gittik ve daha sonra buraya geldik. Eşim de ben de şikayetçiyiz” dedi.

Oğlu ve gelininin şikayeti üzerine gözaltına alınan Fatma Ç. savcılık talimatı ile serbest bırakılırken hakkındaki soruşturma sürüyor.

İKİNCİ DERECE YANIK

Özel Reyap Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Sinan Öztürk Nursel Demir de ikinci derece yanık olduğunu belirtti. Dr. Öztürk “Hastamız hastanemize geldiğinde üzerine kızgın yağ dökülmesi öyküsü mevcuttu. Şu anda tedavisi sürüyor. Fonksiyon ve estetik sonuçları daha düzgün olsun diye klinik takibimize devam ediyoruz. Şu an için net olarak söyleyemediğimiz bazı konular var. Bunlardan bir tanesi nihai kalacak iz diğeri de fonksiyon kaybının olup olmayacağıdır. Bunu zaman gösterecektir. Bunu an azına indirmek için uğraşıyoruz. Hayati tehlikesi mevcut değildir” dedi.

Mynet
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Üye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    7

allah allahh

Bu Konudaki Etiketler