Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Anonymous IŞİD’e Savaş İlan Etti

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Anonymous IŞİD’e Savaş İlan Etti

Hacker grubu Anonymous YouTube kanalına yükledikleri video ile IŞİD'e savaş ilan edip insanlığı birleştireceğini duyurdu

Fransa’nın başkenti Paris’te Cuma gecesi yaşanan ve 132 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırılarının ardından hacker grubu Anonymous terör örgütü IŞİD’e savaş ilan etti.

Grubun YouTube kanalına yüklediği videoda “Bizden korkun çünkü sizi ele geçireceğiz” mesajı verildi. Hacker grubu yüzlerindeki maskelerle Paris’teki anma töenlerine de katılmıştı.

Mesajda; “Dünyanın her yerindeki Anonymous üyeleri sizi yakalamak için harekete geçiyor. Bilmelisiniz ki hepinizi bulacağız ve kaçmanıza izin vermeyeceğiz. Bugüne kadar size karşı yapılmış en büyük operasyonu başlatacağız. Şimdiden duyuruyoruz: Çok büyük siber ataklara başlıyoruz. Size karşı açıkça savaş işan ediyoruz. Hazırlanın.” ifadeleri yer aldı.

Hackerlar şimdiden Twitter hesaplarında IŞİD propagandası yapmakla suçladıkları kişilerin bir listesini yayınladı. Ayrıca 2256 IŞİD’le bağlantılı hesabı hacklediklerini açıklayan grup bütün bilgileri yayınlamaya devam edeceklerini belirtti.

Anonymous geçtiğimiz Ocak ayında Charlie Hebdo’ya düzenlenen saldırının ardından daha küçük çaplı bir operasyon başlatmıştı.

Sözcü
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Çok umurlarında olduğunu sanmıyorum açıkçası..
    Bunun yerine işid'e gizli destek veren para ve silah sağlayanlara karşı bir savaş başlatsalar daha anlamlı olabilirdi. Deşifre olmak hoşlarına gitmeyecektir mesela.

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler