Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: Bu Ekim Ayında İstanbul'daki Müzik Tutkunlarının Kaçırmaması Gereken 14 Konser

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Bu Ekim Ayında İstanbul'daki Müzik Tutkunlarının Kaçırmaması Gereken 14 Konser

Artık yazı geride bıraktık ve açık hava konserleri de sona erdi. Şimdi ise bambaşka bir mevsimde tadını çıkaracağınız müthiş konserleri size listeledik.[

Erkan Oğur & İsmail Hakkı Demircioğlu

17 Ekim

Kadıköy Halk E.M.

Türk müziğinin usta isimlerinden Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu özellikle Anadolu türkülerinden oluşturdukları eşsiz bir repertuar ile sevenlerini karşılayacak.

Teoman & Duman & Ümit Besen

18 Ekim

Vodafone Freezone Festivali

Küçükçiftlik Park

Vodafone'un klasikleşmiş Freezone Festivali'nde hem rock müzik hem de fantazi müzik biraraya geliyor. Uzun süredir konser vermeyen Teoman Duman ve Ümit Besen ile muhteşem bir festival sizi bekliyor.

Pink Martini

18 Ekim

Wolkswagen Arena

Özellikle “Sympathique” albümü ile Türkiye'de de büyük hayran kitlesi oluşturan Pink Martini bir kez daha ülkemizde büyük bir müzik şöleni yaratacağa benziyor.

Lara Fabian

16 Ekim

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Lara Fabian belki de gelmiş geçmiş en büyük Belçikalı sanatçılardan biri. 1988 yılında Eurovision Şarkı Yarışması neticesiyle ünlenen sanatçı Türkiye'deki hayranlarına müzik dolu güzel vakit geçirtecek.

Diana Krall

27 Ekim

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Caz müziğin yaşayan en iyi vokallerinden biri olarak kabul edilen Krall Türkiyeli hayranlarına enfes bir caz şöleni yaşatacak.

Ceylan Ertem

2 Ekim

Beyrut Performance

1999 yılında müziğe başlayan Ceylan Ertem yeni albümünün tanıtımı temasıyla vereceği konserde Mabel Matiz Yıldız Tilbe Elif Çağlar gibi isimlerin katkıda bulunduğu şarkılarını seslendirecek.

İsmail Altunsaray

22 Ekim

Salon IKSV

Türkiye'nin belki de en genç bağlama virtüözlerinden biri olan İsmail Altunsaray saz severler için doyumsuz bir geceye hazırlanıyor!

Pinhani

10 Ekim

Kadıköy Sahne

2004 yılında kurulan alternatif pop-rock grubu Pinhani ülkemizde Kavak Yelleri dizisinin müzikleri ile büyük bir üne kavuşmuştu. Hem dizinin hem de müziklerinin hayranları için kaçmaz bir konser olacak!

Taksim Trio

17 Ekim

Caddebostan Kültür Merkezi

Hüsnü Şenlendirici İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan'dan kanun klarnet ve bağlama resitaline hazır olun!

Manuş Baba

7 Ekim

Kadıköy Sahne

Kendisini çok etkilediğini söylediği çingene müziklerini gitarıyla birleştiren sanatçı son dönemin en popüler isimleri arasında yer alıyor.

Mavisakal

23 Ekim

Kadıköy Sahne

1980 yılında henüz lise öğrencisi gençlerin kurduğu bu grubun belki de bu kadar uzun ömürlü ve Türk rock müziğine bu kadar damga vuracağını kimse tahmin ediyordu. Yaşayan Türk rock efsanelerinin bu konseri kaçmaz!

The Orb

16 Ekim

Babylon Bomonti

On yıllardır elektronik müzik denilince akla ilk gelen gruplardan The Orb tarihinde ilk defa Türkiye'de konser verecek. Elektronik müzik hayranları için kaçırılmayacak bir gece!

Borusan Quartet & Burhan Öçal

13 Ekim

Caddebostan Kültür Merkezi

Eric Martin

13 Ekim

Garaj İstanbul

Meşhur Mr.Big rock grubunun vokalisti olan Martin bu sefer yapacağı solo performansı ile hayranlarını coşturacak.
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

İstanbullular çok şanslı

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Yok vallahi o kadar da şanslı değiliz d
    Konserlerin başlangıç-bitiş saatleri çok geç o saatte taksi bulmak bile çok zor ..Konser alanları uzak ; gidebilmek için mutlaka bir araç olması gerekiyor ..
    Tabi bir de konser bitiminde sokak köşelerinde bekleyen it kopuk diye tabir ettiğimiz tacizsever vatandaşlarımız da var ..
    Ben en iyisi youtube'dan bir video açayım sesi yükseltip ışıkları da kapatayım ki konser havası olsun ..
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Ben en iyisi youtube'dan bir video açayım sesi yükseltip ışıkları da kapatayım ki konser havası olsun ..
    Ben daha çok kulaklıkla takılmayı seviyorum sesi istediğin kadar açabiliyorsun

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler