Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: RTE’nin Psikolojik Durumu Üzerine Yorumlar

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart RTE’nin Psikolojik Durumu Üzerine Yorumlar

RTE’NİN PSİKOLOJİK DURUMU ÜZERİNE YORUMLAR

Türk Tabipleri Birliği: “Bizler hekimiz. İnsanın binbir ruh halini binbir duygu durumunu biliriz. Başbakan Erdoğan’ın duygu durumundan endişe duyuyoruz. Fevkalade endişe duyuyoruz. Kendisi çevresi ülkemiz adına endişe duyuyoruz. Endişemizi kamuoyuyla paylaşıyoruz.”

Prof. Dr. Özcan Köknel: (Ünlü psikolog) “Erdoğan ötekileştirmeyi yaratıyor başkalaştırmayı yaratıyor sen benden değilsin mesajı bu. Bilime göre Erdoğan’ın psikolojisi lider olmaya uygun değil. (Gezi’deki tavrı için) Hitler dahi böyle konuşmadı. Yaptıklarını Almanya’nın bir bölümü için değil tüm Almanlar için yaptığını savundu.”

Mustafa Altıoklar: (Yönetmen doktor) “Narsistik kişilik bozukluğu var geri adım atmaz. Kendisine rapor vermek lazım 46 raporu…

Hakkında dava açılınca “Hakaret etmedim aşağılama yapmadım. Teşbih yapmadım. Bir doktor olarak teşhis koydum. Türkiye’de idari konumda olan herkesin her yıl fiziksel ve ruhsal check up’tan geçirilmeleri gerekir. Bu Amerika’da böyledir. Obama’nın her sene akıl sağlığı dahil olmak üzere sağlık raporu açıklanır…”

Ian Robertson: (İskoçyalı ünlü psikoloji profesörü ve nöropsikoloji uzmanı) “Erdoğan 10 yıl hastalığı kurbanı.”

Dengir Mir Mehmet Fırat: (AKP’nin kurucularından) “Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan kendisini bir hastaya dönüştüren boyutta korku içerisinde. Tek başına iktidarını kaybetmekten değil aynı zamanda kendisi ve ailesinin bulaştığı yolsuzlukların ortaya çıkması sonucu yargılanma korkusundan kaynaklanıyor. Ruh sağlığı bozuk bir kişinin yönetimi altında kalmak istemiyorsanız bunun önüne mutlaka geçmemiz lazım. Fakat şu anda etrafında bir avuç yalaka saray soytarısı var ve o ne yaparsa yapsın ‘Efendim siz haklısınız’ diyorlar.”

Aytun Çıray: (CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili) “Hastalıklı bir ruh haline sahip. Davranışlarında ‘Mad Leader Disease’ (Deli Lider Hastalığı) belirtileri var.”

Devlet Bahçeli: (MHP Genel Başkanı) “Erdoğan artık tedaviye cevap vermeyecek klinik bir vakadır.”

İtalyan Corriere della Sera gazetesi: “Kibri tüm sınırları aşan bir megaloman. Ülkeyi başkanlık sistemine geçirip tek güç haline gelmek istiyor. Erdoğan’ın her yolu deneyeceğine bahse girebilirsiniz.”

Le Monde Alain Frachon: “Günlük dilde buna iktidar sarhoşluğu denir bitmez tükenmez siyasî fâciaların kaynağıdır. Türkiye Cumhurbaşkanı bu işte çok şey kaybedebilir. (Hubris) Kibir aşırı güven ve kendini imhaya varan otoriterlik.”

Ve The New York Times: “Ne var ki Erdoğan’ın eleştiri ve muhalefeti boğmaya yönelik çabaları paralel evrende yaşayan otoriter bir lidere işaret ediyor. Paranoyak kabadayılığı derin kaygı verici.” (2014)

tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Bence bu adam hasta falan değil. Yaptığı her şeyi bilerek ve isteyerek yapıyor çünkü kendisini ve ailesini düştüğü yolsuzluk batağından başka türlü kurtarabilmesi mümkün değil.

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler