Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: Emre Altuğ : Eşimle Mutluyuz

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Emre Altuğ : Eşimle Mutluyuz

Emre Altuğ erkeklerin en kıskanılanı… Hiç değişmeyen sıcaklığıyla kocaman kucakladı beni. Egosunu çıkmaz sokakta bırakmış. Şeytan tüyü var… Oyuncu şarkıcı ve de son olarak otel iş*letmecisi… İki çocuk babası Altuğ sadece şarkılarıyla değil fiziğiyle de zamana meydan oku*yor. Altuğ ile işletmeciliğini yaptığı İzmir Alaçatı’daki otelinde buluştuk.

‘Hayalim gerçekleşti’

-Öncelikle hayat nasıl?
    Hayat güzel gidiyor fena değil. Bu yaz Ramazan’la sakin ve durgun başladı. Bayramla birlik*te işte buradaki oteller ve barlar hareketlendi. Benim yeni heyecanım bu otel işte. Aslında abi*me yıkmıştım her şeyi.

-Niye böyle bir karar verdiniz peki?
    Hayalimdi böyle bir şey. Hatta lise yıllığımda yazar bu. Üstelik müzik yaptığımız halde yani. Bir arkadaşım yıllığıma “Emre’ye girmek istediği turizm işinde başarılar dilerim” diye yazmıştı. O zamandan bu yana bir hayal. Bu binayı aldık otel haline getirdik. Alaçatı’nın en eğlenceli barı oldu.

‘Müzik sektörü batıyor’

-Hangisini daha çok seviyorsu*nuz?
    Son üç aydır buna heyecanlıyım (gülü*yor). Ama tabii ki benim esas işim oyunculuk ve müzisyenlik. Bunlar be*nim hayatta olduğumu yaşadığımı his*settiren ayrılmaz bütünüm. Tek bacak*la yaşarsınız ama iki bacağınızla daha keyifli olursunuz. Biri bir bacağım biri öteki.

-Dizi ya da tiyatro çalışmalarınız var mı?
    Tiyatro devam ediyor. Haluk Bilginer’*in tiyatrosu Oyun Atölyesi’nin oyuncu*suyum.

-Aynı oyun mu?
    Aynı. Testesteron devam edecek bu yıl da. Pazartesi ve Salı günleri oynayacağız. 59 ülkede oynanmış bir oyun. Ben şuna bağlıyorum. Dahice yazılmış bir oyun. Evrim teorisine kadar sor*gulayan bir oyun.

-En çok tiyatroyu seviyorsunuz galiba?
    Hayır (gülüyor). İştahla anlatıyor olabilirim ama aslında benim en sevdiğim kamera oyunculu*ğu.

-Müzik sektörünü nasıl değerlendiriyorsunuz?
    Bir türlü ayağa kalkamadı sektör. Hep batmakla meşgul. Ben bu işe girdiğimden beri batıyor sektör. Kendileri korsan basıp korsanlardan şikayet eden yapımcılar oldu bu ülkede. Ama ba*kıyorsun televizyonlarda “ah korsan vah korsan” diyorlar. Zaten korsan diye diye reklamını yaptılar ülkede. Bu kadar basit. Birlik ve beraberlik olmadı.

İki yeni proje hazırlıyorum

-Müzikle ilgili çalışmalarınız var mı?
    Var tabii. Şu anda da iki proje hazırlıyoruz. İkisinin de repertuvar çalışmaları sürüyor. Bir tane*si özel proje. Eski şarkılarla ilgili bir çalışma o. Öbürü de yeni şarkılardan oluşan bir proje. İki albümü de birkaç ay arayla çıkaracağım.

-Peki televizyon programı düşünüyor musunuz?
    Çok istediğim bir-iki program var. Özellikle yarışma programlarını daha çok seviyorum. İçinde müzik de varsa beni daha çok cezbediyor. Bunun için tabii karşılıklı anlaşmak çok kolay olmu*yor kanallarla.

-Eşinizle çalışmak nasıl bir duygu?
    Çok keyifli ve eğlenceli. Ama zorlukla*rı da var. Yaptığı şeye çok inanır. Özel*likle yarışma programında hırsı vardır. Kazanma hırsıyla mücadeleye giriyor. Halbuki orada eğlenme amacındayız ama o kendini çok kaptırır. O da güler haline.

-Hangi takımlısınız?
    Galatasaraylı’yım ama boykottayım. 15 yıldır kombine alıyordum 2 yıldır almıyorum. İnsanların birbirine düşürülmesi ve kullanılmasından dolayı.

Oğlum 4 yaşında tenise başladı

-Oğlunuz tenisle ilgileniyor mu?
    Çocuk çok yetenekli bir tenisçi çıktı. Büyük olan. Daha 4.5 yaşında tenis oynuyor. Hocası “Çok özel bir yetenek” dedi. Nadal da o yaşta başlamış tenise. İnsan heyecanlanıyor tabii. Biz onu zorlamak istemiyoruz. Ama şu an çok büyük keyifle gidiyor. Devam etmek istediği yere kadar onu destekleyeceğiz.

-Emre nasıl bir baba?
    Bilmem… Bunu çocuklara sormak la*zım. Şu an denizdeler. Ben çok seviyo*rum çocuklarımı. Özellikle büyükle ara*mız daha farklı. Küçükle daha yeni ile*tişim başladı aramızda. Çünkü konuş*ması yeni başladı. Babayla çocuk ara*sındaki iletişim meselesi konuşmaya başladıktan sonra başlıyor aslında. Kuzey’le arkadaş gibi olduk. Mesela gün boyu çıkıp gidiyoruz bir yerlere.

Enerjimiz nazara kalkan oluyor

-Evlilik ve aşk nasıl gidiyor?
    Her şey yolunda. Çağla benim aşkım. İç içe olduğumuz için çok mutluyuz. Buna şükrediyoruz. Üzerimizde göz ol*duğunu söylerler zaman zaman olabilir. Ben her zaman pozitif enerjimizin nazarı yeneceğini düşünmüşümdür. Adeta kalkan oluyor.

-Vatandaşın sevgilisi
    İlk zamanlar Emre Altuğ’dum şimdi esnafım. Biri öpücük yolluyor diğeri gelip ‘Sizi bir yerden gözüm ısırıyor’ diyor. Ama seviyorum bunu.

-Sizin aşkınız ilk günkü gibi mi?
    Daha fazlalaştı gibi geliyor bana. Bu biraz da nasıl baktığınızla alakalı.

RÖPORTAJ: Edda SÖNMEZ

FOTOĞRAFLAR: Evren ABDULLAHOĞLU

Sözcü
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

İnanın Çocuklar ! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler.

Ötüken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Allah ayırmasın diyelim o zaman.
    Bir Köpeğin Dostluğu Bir Dostun Köpekliğinden Daha İyidir.

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

aman nazar değmesin maşallah

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Benim de takdir ettiğim çiftlerden biri

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler