Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3

Konu: Siz Erkekler Kadınlardan Ne Bekliyorsunuz !

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Siz Erkekler Kadınlardan Ne Bekliyorsunuz !

Siz erkekler kadınlardan ne bekliyorsunuz?
    Dayanabilirsek; kendi kendimizi eleştirelim.

Dayak yiyen bir kadın gördüğümüzde "kesin bir haltlar karıştırmıştır" "ateş olmayan yerden duman çıkmaz" gibi yorumlarla kendimizi kandırmayı ne zaman bırakacağız?

Yahut eşinden boşanmış bir kadın gördüğümüzde "ihtiyaçları vardır bu kadının bir yoklayım" demeyi kendine yakıştıran erkekler acaba kendi kız kardeşi yahut ablası boşandığında ne düşünecek?

Boşanan erkekler başkasıyla evlenirken "yalnızlık zor" deyip geçerken iyi de kadın birini bulunca adını "or*spu"ya çıkartmak ne ola ki?

"Ben içeyim ama kadın içmesin" "içen kadından hayır gelmez" "ben herkesle yatabilirim ama kadın kimseyle birlikte olmamış olmalı" "içen kadın vericidir" gibi fikirsiz ahlaksız cümlelerle bir kadına yaklaşanlara ne demeli?

Yorumlarda bile "amk" yazan kadına "lan bu a*m* filan yazıyorsa kesin hemen verir" diyerek özelden mesaj atanlar bile var. İşin en açık haliyle ifadesi bu olabilir:

"Am.na koy.m" yazmışsınız da olayı biliyorsunuz anlaşılan. Bir kere verseniz ne çıkar? Zaten yorumda yazmışsınız. Toprak olmayacak mı yani?

İnsanı insan yapan yaşadıklarıdır aşkı aşk yapan da yaşanacaklardır. Aşık olduğunuz insanı "o" insan yapan da geçmişidir. Önce aşık olup sonradan kıvırmayın. Aşık olduğunuz özelliklerini değiştirip sevdiğiniz insanı robota çevirmeyin. Seradan domates bile alsanız üzerinde çamur olur. Rüzgar estiği için sevilir her yiğidin bir yoğurt yeyişi her iklimin bir fırtınası vardır. Bir orman yeşilliği için sevilir ama içinde zehirli böcekler de yaşar. Ne vakit zehirli kısımlardan uzak durup ormanda yaşamayı öğrenirsiniz; o vakit mutluluğunuz daim olur.

Herkes ağzına ve aşkına içsin!
    Şerefe
    Konu DilinJokeri tarafından (24.05.2014 Saat 13:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla.

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Şerefe güzel ülkemin ikiyüzlü erkekleri !.
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Her zaman söylerim. Dünya da erkek çok adam az. Hatta sayıları yok olacak derecede az.

Bu Konudaki Etiketler