Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3

Konu: İlk Defa Çıktığın Kadını Hangi 7 Yöntemle Etkilersin

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart İlk Defa Çıktığın Kadını Hangi 7 Yöntemle Etkilersin

Dışarı çıktığın kadını etkilemek istiyorsan aşağıdaki basit kurallara kesin uymalısın. Belki bazılarını biliyorsunuzdur ki umalım öyle olsun. İşte 7 yöntem;

1- YAŞ FARKINI ÖNEMSE

Yaş farkıyla ilgili ciddi endişelerin varsa seni rahatlatacak cevap bizde. Buna karar vermek için kullanılan çok basit bir yöntem var: Kendi yaşının yarısı + 7 yaş. Uluslar arası kaynaklar bu formüle göre birlikte olduğun biriyle sorun yaşama riskinin daha az olduğunu belirtiyor. Bu basit formülü uygula ve kendine çıkan yaş grubuna göre bir kadın bul. Örneğin 35 yaşında mısın? Birlikte olman gereken kadın 24-25 yaşında olmalı. Dene ve gör.

2- İLK RANDEVUDA HESABI HER ZAMAN ERKEK ÖDEMELİ

Bu olması gereken bir jest ve gerçek bir centilmenin yapması gereken şeydir. Ne var ki hala bazı erkeklerin ilk buluşmanın hesabını kadınlara ödettiğini biliyoruz. Siz asla onlardan olmayın. Eğer hesabı ödersen ikinci buluşmayı gerçekleştirme şansın çok yükselir. Ama eğer aksini yaparsan ikinci randevu şansın neredeyse sıfır olur.

3- HEMEN ARAMAK İÇİN CAN ATMA. YALNIZCA UYGUN ZAMANI BUL

Bunu hepimiz yaşadık. Kadın ve erkek için bu gerilim yaşatan bir problemdir. Harika bir akşamdı. Ertesi gün onu arayıp aramamakta kararsızsın. Sonuçta hemen gidip arıyorsun. İşte bunu yapmamanı tavsiye ederiz. Allah aşkına o telefonunu onu aramak için bir günlüğüne de olsa eline alma. Bu seni çıldırtsa bile.

4- GOOGLE’LANMAYA HAZIRLIKLI OL

Büyük bir ihtimalle partnerin seni google’layacaktır. O yüzden kendinle ilgili en kötüsüne hazırlıklı ol. Sen ondan önce kendini google’da arat ve çıkan sonuçlara bak. En azından sayfada senin üç kızla masaj salonunda çekilmiş fotoğraflarınla ilgili soru gelirse bunun açıklamasını yapmak için hazırlıklı olursun. Böyle durumlarda ilgili siteleri arayıp nazikçe rica edersen fotoğrafları kaldırabilirler. Ha bu arada harika bir google sonucun varsa seni tebrik ederiz. O zaman zaten 1-0 öndesin demektir.

5- SOSYAL MEDYA’DA PAYLAŞMA

Randevu sonrası eve geldin. Dünyaya bu gecenin ne kadar harika olduğunu duyurmak istiyorsun. Çıktığın kadını etiketledin sana bakmıyorken çektiğin fotoğrafı koydun ve ilişki statünü de hemen “ilişkisi var” durumuna getirdin. Eğer çıktığın kadınlara bunu hep yaptıysan şu an neden yalnız olduğunu anlamak pek zor olmasa gerek. Daha sakin ağırbaşlı ve karizmatik ol ve sosyal medyadan bir süreliğine uzak dur. Ta ki onun güvenini ve sana olan ilgisini iyice su yüzüne çıkarana dek.

6- KENDİNİ BİRŞEY ZANNETME

Seninle çıktılar çünkü senden hoşlandılar. Ama sen bulunmaz hint kumaşı değilsin. Ya da dünyada kalan tek erkek veya tek kadın. O yüzden kendini onun çevresindeki en önemli kişi zannetme. İnsanlar seçim yapmayı sever ve sen de onlardan biri olabilirsin. Sadece bir seçim tek seçim değil! Ona sadece seni seçmesi için bir neden yarat.

7- SON OLARAK ÇEKİCİ OL

Çekici veya büyüleyici olmak seni onun gözünde bir anda yukarılara taşıyacaktır. Kibar ve uyumlu olman ve bir tarzının olması çoğu partnerinin senden istediği ortak şeylerdir. Ona sorular sor ve söylediklerini iyi dinle daha çok tanımaya çalış. Çekici bir kişi bütün bir gece kendisi hakkında konuşmaz. Çekici olmak ilgi uyandırır ve çok önemli bir özelliktir. Yani sende yoksa gidip öğrensen iyi olur
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Bu yaş hesabını sevdim ben

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

en çok 5.ye katılıyorum bazıları çok saçma

Bu Konudaki Etiketler