Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3

Konu: At kuyruğu ekstreli şampuanlara rağbet var....

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart At kuyruğu ekstreli şampuanlara rağbet var....

Dünyada adını kısa sürede duyuran Türkiye’de ise kullanıma yeni başlanan at kuyruğu şampuanının saçlardaki kayıpları engellediği saçtelini kalınlaştırarak parlaklık verdiği bildirildi.Amerika’da atlar için kullanılan at kuyruğu bitkisi ekstrasını kendileri için de deneyen ve olağanüstü sonuç alan at bakıcıları farkında olmadan dünyada yeni bir trend oluşturdular.At kuyruğu ekstrası ile üretilen şampuanların saç telini kalınlaştırmasının yanında canlandırıp dökülmeyi önlediği görüldü. Bunun üzerine bir anda dünyaca ünlü yıldızlar tarafından da kullanılmaya başlanan at kuyruğu özlü şampuanlar Ankara’da GEOMASS adı altında ARGE Laboratuvarı bulunan REVOX TLT-MED ve bazı rahatsızlıklara özel şampuanlar üreten LTS Teknoloji Grup’un gündemine geldi.LTS Teknoloji Grubu Başkanı Talat Sam aylar süren çalışmalar sonrası tümüyle üstün teknoloji kullanıp REVOX marka şampuanlara at kuyruğu şampuanını da eklemeyi başardıklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Bu şampuanımızda at kuyruğu bitkisi özünü özel olarak seçilen bitkisel aktiflerle formüle ettik. Şunu iddia edebiliriz ki bizim ürünümüz diğer gelişmiş ülkelerdeki at kuyruğu şampuanlarından daha da iyi sonuç verdi. Çünkü bizler ülkemizin bitki zenginliğini de kullandık. Saça hacim veren canlılık katan at kuyruğu özünün yanında tamamen doğal bitkilerden üretilen saç kökünü onaran oksijenli su ile birleştirilen bu ürün şampuan sektöründe önümüzdeki günlerde adından sıklıkla söz ettirecek. Hemen herkesin sorunu olan saç kayıpları REVOX at kuyruğu şampuanı ile engellenecek. Şampuanın ekonomik ve aile boyu kullanılabiliyor olması da kullanıcılar için artı özellik.”

Saç üzerindeki etkisi

Saçları daha sağlıklı ve daha güçlü hale getirmesi için tümüyle üstün teknoloji kullanarak ürettikleri REVOX at kuyruğu şampuanının çok sayıda kişinin derdine derman olacağına inandığını belirten Sam şöyle devam etti:“REVOX at kuyruğu şampuanının saç ve saç derisi üzerinde çok sayıda olumlu etkisi var. AB’den onaylı İsviçre laboratuvarlarından sertifika alan şampuanımızla ilgili yapılan bilimsel araştırmalarda içerisinde bulunan anti irritasyon özelliği sayesinde derideki olası kaşıntı pullanma ve kuruluğu yüzde 100’e kadar engellediği saçlı deriyi ve saçları temizleyip arındırdığı belirlendi. Bu kompleks ayrıca saçlı deriyi ve saçları dahili ve harici radikallerden koruyarak saçların daha hızlı uzamasını da sağlıyor. REVOX at kuyruğu şampuanının herhangi bir yan etkisinin olmadığı gibi saç telinde ciddi miktarda kalınlaşma sağladığı ve dökülmeyi engellediği de ortaya çıktı.”

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Hiç duymamıştım
    Ben şampuanımdan memnunum değiştirmeyi de düşünmüyorum

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

değişiklik iyidir ben yves rocherdan vaz geçtim nude kullanıyorum paraben yoksa bunuda denerim

Bu Konudaki Etiketler