Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Eaglepaw süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Eaglepaw süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Eaglepaw nickli üye süresiz olarak forumdan uzaklaştırılmıştır.

Şunu o mercimek beyninize iyice sokun. Bu forumda Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı vatan hainleri asla barınamaz. Atatürke hakatet etmek kanunen de suçtur ve yazdığınız yazılar yaptığınız paylaşımlar ip adresiniz ve kişisel bilgilerinizle birlikte resmi mercilere iletilecektir bilginize.

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Bu banlama sonrasında düşünebilme yetisine sahip olmayan mercimek beyinli yobazlar için bir açıklama yapmayı uygun görüyorum. Gerçi sizler için kendimi yorup üç beş kelime yazmaya bile değmez ama ağzınıza laf vermektense birşeyler yazmak daha mantıklı.

O savunduğunuz padişahlarınız ülkeyi elin gavurlarına peşkeş çekip yurt dışına kaçmadımı? O dinsiz dediğiniz Atatürk'ün kendi parasıyla cami yaptırdığını biliyor musunuz? Şimdiki sözde dindarlar camileri yıkıp yerine avm dikiyorlar neden sesiniz çıkmıyor?
    Atatürkü koruyan kanun varmış peygamberi koruyan yokmuş. Evet doğru çünkü dünyanın hangi ülkesine giderseniz gidin ülkenin kurucusu kanunlarla korunur. Kanunlarla korunan bir peygamber veya tanrı ise yoktur. Tanrı ve peygamberler kutsal kitaplarla korunur insanların yazdığı kanunlarla değil. Tanrıyı ya da peygamberi korunmaya muhtaç bir varlık gibi görerek nasıl bir günaha girdiğinizin farkına bile varamayacak kadar acizsiniz.

Atatürk olmasaydı ne olurdu sorusuna verilecek en güzel cevap sanırım şu dizelerdir;

"Sen anandan yine çıkardın ama
    Baban kimdi bilmezdin şerefsiz"

Ne güzel söylemiş değil mi şair? Cidden babanızın belli olmasını sağladığı için mi düşmansınız Atatürk'e? Bugün özgürce yaşayıp özgürce düşünüp özgürce ibadet edebildiğiniz için mi düşmansınız? Hristiyan musevi ya da yahudi olmadığınız için mi düşmansınız? Müslüman olabilmek Allaha ibadet edebilmek bu kadar mı zor geliyor size?

Ne kadar zavallısınız biliyor musunuz? Suratınıza baktıkça midem bulanıyor.

Forumdaki diğer tüm üyelere sesleniyorum eğer içinizde en ufak bir Atatürk ya da Cumhuriyet düşmanlığı varsa derhal forumu terkedin. Atasını ecdadını sevmeyen saymayan bir kimse vatanını da sevemez ve bizim vatan hainlerine tahammülümüz yoktur bu böyle biline.

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler