Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Erkeklerden Bikini Yorumları!

BaŞKa ZaMaN.... YaGMuR_YüReKLiM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    4

Sosyal Aglarim

Add YaGMuR_YüReKLiM on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    210

Standart Erkeklerden Bikini Yorumları!

Yaz da gelmişken nasıl bikini ya da mayo seçtiğiniz sizin için ne kadar önemliyse erkekler içinde o kadar önemli. Bakın erkekler hangi bikiniler için ne düşünüyor.

Güzel bir kadına hangi erkek hayır diyebilir ki özellikle yaz neşesinin en yoğun olduğu plajlarda! Onun görünüşü karşısında bir erkek neler giydiğine pek de dikkat etmeyecektir.

Fakat seksi bir vücudun yetmediği yerlerde her zaman olduğu gibi kıyafetleriniz sizinle ilgili bazı ipuçları verebilir. Konu bikini gibi hassas bir aksesuar olduğunda bazı özellikleriniz daha belirgin hale gelebilir.

Uluslararası yayın yapan bir kadın dergisi erkeklere çeşitli modellerde bikiniler gösterdi ve sordu: "Bunu giyen bir kadın hakkında siz neler düşünürsünüz?"

Puantiye

"Vücudunu görebiliyorum ve puantiyeler... Hem seksi hem masum! Tam benim tanışmak isteyeceğim gibi bir kız olabilir." (Emre Ş.26)

Çizgiler

"Böyle bir bikiniyi giyebilen kız bence yeniliklere açıktır dolayısıyla da bana!" (Michael K. 21)

Topuklu ayakkabı

"Topuklu ayakkabılarla plaja inen kadınların odağında bence erkekler var. Yani erkeklere tanışmaya açık ve onlar için süslenmiştir. Bana göre değil fakat çoğunun hoşuna gidecektir." (Ayhan A. 29)

Kombinasyon

"Böyle renkli giyinmeyi seven kadınlara bayılırım. Güzel göründüğünü biliyordur ve dikkat çekmekten korkmayacak kadar özgüvenlidir." (Seyhan C. 23)

Beyaz

"Yanlış adama sordunuz çünkü benim beyaza zaafım var. Kesinlikle çok seksi bir seçim. Böyle bir kadınla muhteşem zaman geçirebilirsiniz." (Paul W. 25)
    Aksesuar

"Bu biraz riskli... Elbette plajda üzerinize hafif şeyler giyebilirsiniz. Fakat çok iddialı kadınlar korkutucu ve iticidir. Dantellerin plajda yeri yok diye düşünüyorum." (Berk O. 30)

Çiçek

"Romantik bir kızdır değil mi? Sevimlidir klasiktir ve içe dönüktür. Sevgili olur mu bilmiyorum fakat böyle kızlardan çok iyi bir arkadaş olur." (Emre Y. 27)

Mayokini

"Dikkat çeksin diye giyilen şeyler dikkat çeker. Eğer sadece takılacağınız birileriyle tanışmaya açıksanız mutlaka deneyin. Fakat böyle bir şey giyinip insanların size seks objesi olarak bakmasından şikayet etmemeniz gerekiyor." (Steve S. 30)

Yüzücü

"Bence kesinlikle iyi bir kızdır. İyi adamları çeker. Biraz da atletik bir vücudu varsa benimle tanışması gerekiyor!" (Terry R. 26)

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

yalnız bilmediğiniz bişi var kadınlar kadınlar için giyinir erkekler için değil

Bu Konudaki Etiketler