Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Fener bombayı patlatıyor!

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Fener bombayı patlatıyor!

Fener bombayı patlatıyor!

Real Madrid Başkanı Perez ile F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın Kaka'nın transaferi için bir araya geldiği iddia edildi.

F.Bahçe’de gelecek sezonun transfer çalışmaları başladı… Üstelik başkan Aziz Yıldırım çıtayı çok yükseğe koydu… Vatan Gazetesi’nde yer alan habere göre sarı-lacivertliler Real Madrid’in dünyaca ünlü Brezilyalı yıldızı Kaka’ya resmen talip oldu.

Bilindiği üzere Kaka daha önce de F.Bahçe’nin gündemine gelmişti. Ancak bu kez iş çok daha ciddi… Sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde G.Saray ile karşılaşan Real Madrid’in İstanbul’da konakladığı Çırağan Kempinski Otel’de İspanyol devinin başkanı Florentino Perez’le baş başa bir görüşme yaptı. Yıldırım sadece Kaka için değil Real Madrid’in bir de stoperi için transfer görüşmesi yaptı.

2009-10 sezonunda Milan’dan 65 milyon Euro bonservisle Real Madrid’e gelen Kaka Los Galacticos’ta 4. sezonunu geçiriyor. Sözleşmesi 2015 yılının haziran ayında sona erecek olan Sambacı özellikle bu sezon istediği kadar şans bulamıyor. Teknik direktör Jose Mourinho’nun ligde 15 Şampiyonlar Ligi’nde 4 Kral Kupası’nda ise 2 maçta şans verdiği Kaka 4 gol atıp 4 de asist yaptı.

HAFTA SONU GOL ATTI

Brezilyalı ofansif orta saha son olarak Real Madrid’in hafta sonunda Levante’yi 5-1 yendiği maçta ilk 11’de sahaya çıktı ve 39’da penaltıdan ağları sarstıktan sonra 58. dakika yerini Di Maria’ya bıraktı.

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

İnanın Çocuklar ! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler.

Ötüken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

İstemiyorum gelmesin.
    Bize Salih Uçanlar yeter.
    Bir Köpeğin Dostluğu Bir Dostun Köpekliğinden Daha İyidir.

Bu Konudaki Etiketler