Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Fenerbahçe tur aşkına..!

Moderator EyLüL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    236

Standart Fenerbahçe tur aşkına..!

KANARYA'DA 3 EKSİK
    Fenerbahçe'de Viktoria Plzen maçı öncesi 3 eksik bulunuyor. Statü gereği oynayamayan Emre Belözoğlu'nun yanı sıra kırmızı kart cezalısı Raul Meireles ve ilk maçta sakatlanan Pierre Webo maçta forma giyemeyecek. Sarı-lacivertlilerde sakatlığı bulunan Gökhan Gönül'ün durumu ise bu akşam yapılacak antrenmandan sonra belli olacak.

3 FUTBOLCU CEZA SINIRINDA
    Fenerbahçe'de yarınki maç öncesi 3 oyuncu sarı kart cezası sınırında bulunuyor. İkişer sarı kartları bulunan Volkan Demirel Mehmet Topal ve Caner Erkin yarınki maçta da sarı kart görürlerse cezalı duruma düşecek ve sarı-lacivertlilerin tur atlaması durumunda çeyrek final ilk maçında forma giyemeyecek.

MUHTEMEL 11'LER

Fenerbahçe: Volkan Gökhan Gönül Yobo Bekir Hasan Ali Mehmet Topal Selçuk Kuyt Cristian Caner Sow
    Teknik Direktör: Aykut Kocaman

Viktoria Plzen: Kozacik Reznik Cisovsky Prochazka Limbersky Darida Horvath Rajtoral Kolar Kovarik Bakos
    Teknik Direktör: Pavel Vrba

Stat: Şükrü Saracoğlu
    Saat: 22:05
    Yayın: Star TV & Mynet Spor Canlı Anlatım
    Hakem: Manuel Grafe

DEPLASMAN TAKIMI PLZEN
    UEFA Avrupa Ligi 3. tur rövanş maçında perşembe günü İstanbul'da Fenerbahçe ile karşılaşacak Viktoria Plzen bu sezon deplasmanda oynadığı Avrupa maçlarında genelde başarılı bir grafik ortaya koydu. UEFA Avrupa Ligi'nde bu sezon kendi sahasında yaptığı 8 maçta 7 galibiyet elde eden ve sadece Fenerbahçe'ye mağlup olan Çek ekibi deplasmanda yaptığı 7 maçta ise 4 galibiyet 2 yenilgi ve 1 beraberlik aldı. Dış sahada bu sezon play-off turunda Lokeren'e 2-1 mağlup olan Viktoria Plzen ikinci yenilgisini ise grupta Atletico Madrid (1-0) karşısında aldı.

SADECE ATLETICO MADRID'E GOL ATAMADILAR
    İstanbul'daki tur atlayabilmesi için Fenerbahçe karşısında mutlaka gol atması gereken Viktoria Plzen bu sezon deplasmanda sadece Atletico Madrid deplasmanında gol atamadı. Dış sahada oynadığı 7 maçta rakip fileleri 12 kez havalandıran Çek temsilcisi bu kupada çıktığı en son deplasman maçında Napoli'yi 3-0 mağlup etmişti.

TARAFTAR OLMAYACAK
    Fenerbahçe'nin cezası nedeniyle yarınki karşılaşmanın seyircisiz oynanması Viktoria Plzen için avantaj olacak. Çek ekibi önemli karşılaşmada deplasmanda seyirci baskısı olmadan mücadele edecek.
    Fatih gibi aşık olacaksın ki
    İstanbul gibi maşuk düşsün bahtına...

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Az kaldı heyecanla bekliyorum

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler