Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3

Konu: Maç takvimini 'Kurtlar Vadisi' dizisinin yayını belirliyor..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Maç takvimini 'Kurtlar Vadisi' dizisinin yayını belirliyor..

Maç takvimini 'Kurtlar Vadisi' dizisinin yayını belirliyor..

TFF yöneticilerinden Ufuk Özerten Fenerbahçe – Kasımpaşa maçının pazartesiye alınamamasının sebebini Türkiye Kupası’nın yayın haklarını elinde bulunduran kanalın maç gününden taviz vermemesi olduğunu söyledi.

Sporx’te yer alan habere göre; TFF yöneticilerinden Ufuk Özerten Aykut Kocaman’ın BATE maçı sonrasında “Biz Perşembe – Pazartesi oynayamıyoruz. Perşembe – Pazar oynayacağız. Birilerinin daha çok ihtiyacı varmış diyorum. Bunun normalinin yapılması için istememiz gerekiyormuş demek ki” laftarıyla çifte standart yapıldığı iddialarına yanıt verdi. Özerten Fenerbahçe-Kasımpaşa maçının pazar günü oynanmasında Türkiye Kupası’nın yayın haklarını elinde bulunduran kurumun sebep olduğunu belirtti. Telegol moderatörü Serhat Ulueren de perşembe günü Kurtlar Vadisi dizisi olduğundan yayıncının bu güne maç almaya sıcak bakmadığını belirtti.

Galatasaray’ın Braga maçı sonrasında Sivas’a gideceği maçta da takvim hatasının yapıldığını belirten Özerten Fatih Terim’in bu konuyu anlayışla karşıladığını belirtti. Özerten “Biz TFF olarak planlamada hata yapmıştık. Fatih hoca orada anlayışlılık yapıp açıklama yapmadılar. Ben bu hatayı telafi için bir açıklama yapmayı teklif ettim ama Fatih hoca ‘Biz aynı bahçenin gülleriyiz’ olsun diyerek böyle bir şeyin gerek olmadığını söyledi. Profesyonel arkadaşlar Şampiyonlar Ligi’nin maçını yanlış bir günde almışlar. Ama bu benim hatamdı” diye konuştu.

‘BİZİM YAPACAĞIMIZ İŞ DEĞİL’

Fenerbahçe’nin Kasımpaşa maçını pazartesi gününe alamayacaklarını belirten Özerten “Bunda yapamazdık. Bizim Ziraat Türkiye Kupası’nda da ayrı bir yayınımız var. Onları çarşamba günü isteği var. Pazartesi günü oynayan takımın çarşamba oynatılması daha büyük sıkıntı yaratacaktı. Fenerbahçe yayıncıyla perşembe yayın yapması hususunda anlaşsaydı biz de anlaşırdık. Kabul edemediğimiz teklifler olmuştur. Hem bizim kurallarımız var hem de bu işi birlikte yürüttüğümüz yayıncılarımız var. Bir takımı avantajlı ve diğer takımı dezavantajlı duruma düşürmek gibi ne Ufuk Özerten’in ne de Yıldırım Demirören’in yapacağı bir iş değildir” ifadelerini kullandı.

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

İnanın Çocuklar ! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler.

Ötüken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Adama sorarlar o zaman Kurtlar Vadisi'ni bu hafta neden oynatmadın?
    Bir Köpeğin Dostluğu Bir Dostun Köpekliğinden Daha İyidir.

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Ne günlere kaldık yahu..

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler