Galatasaray'da kalıp kalmayacağı merak konusu olan Felipe Melo geleceği ve Brezilya Milli Takımı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılı takımın kazandığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Felipe Melo gelecek sezon hangi takımın formasını giyeceği konusunda konuştu.

Ülkesinde Arena SporTV'de soruları yanıtlayan '10 numara' "Türkiye'de kalitem tartışılmıyor.
Bu bana güven veriyor. Süper Lig'de olgunlaştığımı gösterdim.
Önceliğim Galatasaray. Juventus Kulübü ile bonservisimi almak için görüşüyorlar.
Henüz net bir gelişme yok. Gelecek sezon nerede olacağım yakında belli olacak" ifadelerini kullandı.

Başarılı orta saha oyuncusu ülkesinden gelen tekliflerle ilgili olarak ise "Her teklif değerlendirilir.
Ülkemden de teklifler alıyorum ama şu anda Brezilya'ya dönmek istemiyorum" dedi.

Hatalarından ders çıkardığını vurgulayan Sambacı "Brezilya Milli Takımı forması altında 2014 Dünya Kupası'nda yer almak en büyük hedefim.
Aileme şampiyon olacağımıza dair söz verdim. Teknik direktörün işi iyi oyuncuları seçmek.
Eminim Marco Menezes benim ne yaptığıma bakıyor. Kadro seçimi şampiyonlarda çok önemli.
Hedef şampiyonluksa Menezes'e güvenmeli ve sabırlı olmalıyız" şeklinde konuştu.