Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasındaki Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor maçı 0-0 sona erdi.
Mersin'de Kardeş Payı
Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasındaki Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor maçının ilk yarısı 0-0 sona erdi.

32. dakikada Moritz'in kullandığı serbest atışta kaleci Ivesa topu son anda kornere çeldi.

37. dakikada Ben Yahia'nın sağ taraftan kullandığı serbest atışta kaleci Ivesa topu yumrukla uzaklaştırdı. Karşılaşmanın ilk yarısı golsüz tamamlandı

53. dakikada Eskişehirspor'un kazandığı serbest vuruşu Diego kullandı. Yaklaşık 30 metreden sert şutunu Sehic kornere çeldi.

60. dakikada Kamara'nın sağ kanattan cezaalanına ortasına Serdar vurdu top kaleci Sehic'te kaldı.

68. dakikada Ben Yahıa'nın ortasıyla cezaalanı içinde topla buluşan Moritz'in sert şutu üstten auta çıktı.

79. dakikada Ben Yahıa'nın pasıyla cezaalanı içinde topla buluşan Moritz'in sert şutu yandan az farkla auta çıktı.

85. dakikada Mersin İdman Yurdu Nobre ile gole çok yaklaştı. Mustafa Keçeli'nin sol kanattan taşıyarak cezaalanına ortaladığı topa Nobre yükseldi. Yakın mesafeden kafa şutunu kaleci son anda kornere çeldi.