Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1

Konu: Oyun'mu Arıyorsun?

Üye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Oyun'mu Arıyorsun?

Oyun! Yaş olarak sınırlaması olmadan kendinizi gerçekliğine bıraktığınız kimi zaman bir kahraman veya asker kimi zaman yarış arabası veya uçak pilotu olarak bulabileceğiniz hayallerinizin gerçekleştiği alandır. Hayattın durduğu sadece sizin istek ve tercihlerinizin kaderinizi belirlediği soyut mekânlardır. Sizi bu dünyanın gerçekçiliğinde kaybolmaya çağırıyoruz. Yıllar önce oynadığınız veya yeni oynamak istediğiniz binlerce oyunu günün her saatinde yardımcı olabilecek konusunda uzman ekiplerimizle birlikte sizler için birleştirdik. Sadece tek bir tıklama ile tek link oyun indirebilir veya full oyunları indirebileceğiniz online oyunlarla ilgili bilgi alabileceğiniz oyun tanıtımları incelemeleri okuyabileceğiniz oyun demolarını veya videoları izleyebileceğiniz gibi kategorisinde de birçok sinema sitesinden iddialı olduğumuzu belirtmeliyiz. Kaliteli hizmet anlayışını ilke olarak belirlemiş her gün kendisini ve kategorilerini yenileyen kadrosu olarak oyun ve film linklerimiz düzenli olarak kontrol edilmekte saatlerce aradığınız bir oyun için sizlere kontrol edilen linklerden hizmet verilmektedir. Biz oyunun oyuncunun ve zamanın gerçek değerini biliyoruz. Bu değeri gösterebilmek için sizleri de aramıza davet ediyoruz.
    Konu MeY tarafından (09.12.2011 Saat 08:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: hayır canım sıkıldı banlayacak adam arıyorum.

Bu Konudaki Etiketler