Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  8
Beğenmedim Beğenmedim:  0
3. Sayfa - Toplam 44 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 30 ve 439

Konu: Karikatürler

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

• Baba oğul parkta göğe bakıyor “sonuç” dedi baba. Çocuk “topluyorum” dedi. Tekrar denedi rakam söyledi. Ardından çıkartma çarpma bölme. Sonra anladım; yukarıda uçuşan birbirine girip çıkan ebabil martı serçe kümeleriyle öğretiyor çocuğa matematiği.• www.santralatolye.com• Karikatürist ressam ağabeyimiz “tortor prodakşın”dan yakınımız Tan Cemal Genç; 27 Haziran ve 25 Temmuz'da 12-16 yaş arası dostlara Santral İstanbul’da 5 günlük resimli roman kursu açacak. Yakınlaşın.• Gözyaşı: Ruh teri.• Deli Mutfağı: Zeytin portakal roka ve peynir bana geldiler. Cesaretim vardı siyah inciri de bastım üzerine yetmedi kuru üzümü ve yakın arkadaşı kuru kayısıyı patlattım arasına. Sonra ağladım sessizce yerken hepisini…• “Ben Bilmem”: Afedersin s.kimde değil. • Kalabalık Ebabil sürüsünde bir tanesini seçip sürekli onu seyretmek göz refleksini geliştiriyor. Hızlı okuma ile müzik notası takip etme arası bir şey.• Acayipmiş: Al-kuhül; alkolün kökeni ve Arapça.• Nineler konuşurken ”böergh” diye yokuşta vites küçültür gibi geğiriyor. Soluklanıp tekrar muhabbete devam ediyor. • Önce aşık olursun sonra adını öğrenirsin. Tüm canlılar gibi.• Hayata konmuş noktalama işaretiyiz. Yaşam cümlesinin getirisine göre ya virgül ya üç nokta ama çocuklukta hep soru işareti.• Yalnızlığın sadece kendi hâli vardır. İsminin hâllerine hiç tur attıramayan.• Mertçe yüzleşirsen kendinle tarihini sonsuz kere yinelemen gerekmez vicdanın içten yüzünü kemirmez.• Taze Kaşar: Buzdolabındaki balina yağı.• Kediler ile insanlar iki şeyi çok seviyor ve birbirine karıştırıyor; tehlike ve oyun. Biri sağ çıkar dört ayak ikincisi gazete üçüncü sayfasına.• Yaşamın kısalığı gün batımına hüzün doğumunda ümittir.• İnsanın yavuklu hâli deniz altı mercan ormanı yavuksuz hâli çöl gibidir. Ama çölün bir yerinde mutlaka su vardır…• Rüyamda Gördüklerim: Nasrettin Hood.• Uçaklar çok yukarından uçup giderken peşi sıra bir iz bırakır zaman işte o aslında. Tayyare gider izi kalır.• Mangal: Ayin.• Kimi toplumda insan ömrü dua ile bazısında ise istatistikle belirleniyor.• Yıl 2023 AKP %100.• Aşk başta paha biçilmez ama sonlara doğru etiketin yarısı olur…• Oy kullanmaya üşenen: Hükmen mağlup.• “Ben” yalnızın kabuğudur içinde bir sürü ben vardır kendinden içeri.• www.yenimedyadüzeni.com• Kestaneler soğuk ülkelere göç etti sütlü mısır gelince sokaklara…• Rüyalarında ikiyüzlülük edemiyorsun.• Bir şey faydalıysa kapatılır keyifli ise yasaklanır merak uyandıracaksa filtrelenir…• Tarih tekerrür mü ediyor yoksa CD mi takıldı anlamadım…• Açık Radyo’da Aksel Tibet’in hazırladığı “İnsan Sesi” kuşağına yakın durun Pazar akşamları 18’de.• Susheela Raman bul dinle neredeyse yüzüne dokunmuş gibi etkide bir sesi var.• Sonuçlar o kadar kötü değil ki; eskisi gibi sevdiğin şeylerden nefret etmeni hoşlanmadığın ne yapacaklarsa kabullenmeye zorlayacaklar.• “Türkü yine o türkü sazlarda tel değişti. Yumruk yine o yumruk bir varsa el değişti.“ (Neyzen Tevfik)

Seyit Ali Aral

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

burayada karikatürler gönderilebilir.

Üye ERns_Bzkrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    25

Eglence sart ustadımda bu kosede tek sen calısıyosun )

emegine saglık
    Şeytanımı Koluma Takıp Gitmeliyim Yeni Cehennemler Kurmalıyım Kendime .

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

bura benim dünyam
    teşekkürler

3. Sayfa - Toplam 44 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler