Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: Yunanistan Ege'yi İşgal Etti !

Yeni Üye
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Yunanistan Ege'yi İşgal Etti !

Merhaba;

eRepublik'e kayıt olun. Kayıt olduktan sonra ben sizinle irtibat kuracağım. NOT: Oyunda benimle irtibat kurmak için anasayfada sağ taraftaki bölüme selam yazıp yollamanız yeter

Size eRepublik adlı oyunun tanıtımını yapacağım. eRepublik gerçek dünyanın bir kopyasıdır. Burada kendi siyasî iktisadî ve askerî fikirlerinizi tatbik ederek tarihin akışını değiştirebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirebilir yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

İyi bir ekonomist olarak şirketler yönetebilir para piyasasıyla oynayıp gelirler elde edebilir yatırım ortaklıkları kurabilir ticaret yapabilirsiniz !

İsterseniz bir politikacı olabilirsiniz. Parti başkanı olup; seçimlerde partiniz için büyük bir başarı kazanabilir milletvekili olarak önemli kararlara imza atan isimlerden biri olabilirsiniz ya da durumu daha da ilerletip ülke başkanı olabilirsiniz !

Dilerseniz apoletleri parlayan bir meraşal olma yolunda ilerleyebilir ordumuza katılarak ülke için savaşabilirsiniz ! Silahızı alın düşmanlarımız bizi cephede bekliyor !

Gazeteci olup; olanı biteni anlatmak da kendinize bir vazife olabilir... Güzel tasarımlı yazılar hazırlayarak abone toplayabilir medya imparatorluğu madalyanızı göğsünüze iliştirebilirsiniz !

Ülkemizin durumuna gelince; eTürkiye şu anda ezeli rakibimiz eYunanistan'ın işgali altında; ülke olarak öncelikli hedefimiz tabi ki bu işgalden kurtulmak siz de bunda bize yardımcı olabilecek önemli bir unsursunuz !

Lütfen oyuna şimdi buradan kayıt olun.

Oyuna verdiğim linkten kayıt olursanız gerçekte 5€ değerinde oyun altınını da kazanmış olacaksınız. Ayrıca size ekstra süpriz hediyelerim olacak.

Lütfen oyuna kayıt olun.

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Bu oyunu ilk milliyette görmüştüm 2-3 ay önce o zamanda yunanistan işgalindeydi bence bırakalım reelde alamıcakları yerleri oyunda alsınlarda gönülleri hoş olsun .d

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

bencede uğraşmayın.çok istiosan iki üç hacker la bitir işlerini.

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

ben üye oldum merakımdan.tavsiye ederim.

tıkla üye ol.
    Konu Eaglepaw tarafından (05.09.2011 Saat 09:39 ) değiştirilmiştir.

Bu Konudaki Etiketler