Merhaba arkadaslar öncelikle suna değinmek istiyorum bazı arkadaslar +9 şahinler +9 partiler takarken 65 70 levelde bazıları +6 parti +9 kaplan kalkan felan zor yapıyor. Herkezin para yapmasını öğrenmesi bence haklarıdır..

ZihinseL NasıL Para Kasar?

Bir zihinsel en iyi parayı 50 levelde kasar arkadaslar isterse 99 level olsun zihinsel 50 leveldeki kastıgı parayı hiç bir zaman kasamaz.

Nasılmı kasacak? Para kasma yolculuğuna geçelim :

Öncelikle bir zihinsel karakter 50 levelde atını asker yapmalı ve güclü bedeni en az m4 olmalıdır.
Zor maymun zindanında maymun lordu keserek ruh tasını 50 levelde alabilir günde 8 saat maymun lordunun etrafında kasan bir zihinsel en az 65 tane madalyon düsürebilir ve 2 tane ruh tasıda düsürürse 65x10 + 600x2 = 1850 yani 1 günde 18t para kasabilir o paraya da full bk cekerek 50 levelde grandını acana kadar devam ettirebilir.

Eğer leveli 25 - 50 arası ise nasıl kasacak?
25-40 Level arası 2. köydeki 47 lv sayfa görevi atan slot vardı adını unuttum suan dilimin ucunda söyleyemiyorum her neyse siz anladınız onu keserek ruh tası cıkarıp satabilir.. 25 level ise karakterimiz 2. köydeki maymun zindanında kasarak 8-9 saat 15-20 madalyon cıkarıp 20x10 dan 200 m kazanabilir bir 25 level için sahane paradır 1 tanede ruh tası düsürdüğünüzü var sayarak 600+200=800 m 1günde kim kazanmak istemez

BedenseL NasıL Para Kasar?

Bedensel deyince akla metin canavarı geliyor akla Bedenseller 68-75 arası cok iyi para kasarlar Katil metni sayesinde peki bu metini nasıl kıracam tek basıma kıramıyorum zor oluyor ne yapacağım? diyiyorsanız eğer bir şaman kasıp onla evlenerek onun kutsaması sayesinde metini iyi kırarsınız benim şamanın skiller m9 m10 cok rahat sekilde bu metini kırabiliyorum hemde zihinselim.. zihinsel içinde geçerli bu kural ama bedensel cok iyi para kazanır

Peki ben para yapmak istiyorum kolay yolu yokmu bu işin? diyorsunuz demi

Öncelikle 1 t kadar parayı bu yöntemle yaptıgınızı varsayıyorum ve öncelikle serverin ticaret piyasasını bilmeniz lazım bu yöntemle cok iyi para kazanmışlığım vardır Kırmızı bayrak yada Sarı bayrak tan alıp mavide satarsanız iyi para yaparsınız cünkü genelde 44 serverin bir coğunlugunda mavi bayrak cok pahalıdır beyaz inci suanda cok pahalandı kırmızıdan 150 ye alıp mavide 250 ye satabilirsiniz =) +9 full +4 dolunayı kırmızıdan 1 t ye alıp mavide 15 17 t ye satabilirsiniz bu yöntem ticaret bilginizi ve zekanızı geliştirir..

Soyuldum param yok ne yapacağım?

Öncelikle bir bedensel char acıp 15 seviyeye kadar getirip 15 de +6 bambu basıp 15 lik 20 lik ve 10 luk metinleri keserek iyi para yaparsınız günde 1 hava bk düsürseniz 110 m den satarsınız ve 1. köyde fazla metin kıranlar olmuyor her ch de en az 15 metin oluyor .)