Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
2. Sayfa - Toplam 17 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 20 ve 165

Konu: Her Türlü İtiraf

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Hukuk dersindeyiz hoca evliliklerde boşanmalar üzerine konuşuyor ..Sınıftaki genel kanı boşanmaların çoğunlukla maddi sorunlar yüzünden olduğu ve kadınların genelde evlenecekleri kişiyi seçerken adayların gelirlerine baktığı oluyor ..Hoca bunun üzerine "Peki erkek arkadaşlara sormak istiyorum ; kadınların gelirlerinize bakacak olmasından rahatsız mısınız ??" diye soruyor ..
    *Çok geçmeden erkek arkadaşlardan birinden bizi kopartan yorum geliyor : "Yooo biz de zaten giderlerine bakıyoruz bir fark yok .."

Muhaha dsmönfjdg
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

"Evlenmeden önce tüm o fit halleri ve şuh tavırlarıyla 'evli mutlu çocukluuuu' diye şarkılar söyleyip bizi de buna inandıran ve evlenmeye ikna eden kadınların evlendikten sonra 'etli butlu çocukluuuu' olmaları ve bir de bunun sorumlusu olarak biz erkekleri göstermelerini kınıyorum .." dedim ..Şimdi işyerindeki hanımlarla küsüm ..Şarkımsa kendim ettim kendim buldum ..

Duşakabine sıkışan kertenkeleden korkup eline geçirdiğin ilk malzeme olan saç bakım kremini bayılsın diye ((!!)) üstüne sıkarsan ertesi gün bir tane daha görünce "Yuh artık" demeyeceksin çirkin kertenkele yoktur bakımsız kertenkele vardır ..

Arkadaşımın sevgilisi "Evlenmeden olmaz" demiş dertleniyor bizimkisi "İyi de ben de insanım en azından azıcık oynaşsak yok o da yok" diye .."Çok şanslısın bu devirde böyle insan kalmadı" dedim ..Bakıştık ve kahkaha koptu ..Eh "evlenmeden olmaz" diyen erkekdertlenen kadın olunca gülmemek elde değil tabi bu duruma .. =) dösmnfcsdöf

New York'ta bar sahibi arkadaşımız bizi özel olarak o gece ısrarla çağırır ..Gidilir çünkü gelecekler barı süpriz doğumgünü partisi için kapatmışlardır ..Gelenlerin hepsinin Slav ırkının güzellerinden olması harika ama lezbiyen olması sürpriz striptiz şov için gelenlerin zebellah erkek olması trajik arkadaşın attığı kazığı çıkarmak için en pahalı içkilerini içip parayı vermeden kaçmak eğlenceli idi ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

etli butlu çocuklu

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Arkadaşımın eşi hem hemoroid hem de aynı bölgede bulunan kıl dönmesi nedeniyle ameliyat oldu ..Geçmiş olsun demek için aradım ..Arkadaşımdan gelişmeleri öğrendikten sonra eşiyle de konuşmak istedim ..Ameliyat sonrası durumunu düşünerek "Konuşabiliyor mu ??" diye sordum ..Arkadaşım yanıtladı "Tabii konuşuyor ağzı ameliyat yerine çok uzak" ..Lafı nerenden anlıyorsun arkadaşım ??

Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Sevgilisinden yeni ayrılmış fakat hala seven arkadaşıma nasıl geçiyor günlerin diyorum ve literatüre geçecek sevgiliden ayrılık halindeki durumu bana açıklıyor ; "Tetristeki uzun çubuklar gibiyim .."

Üst kattaki arızalı teyzenin arızalı köpeğinden tüm bina şikayetçi ..Köpeğin tüm gece havlaması yetmezmiş gibi bir de onunla kavga eden teyzenin sesi gecenin sessizliğini yırtıyor adeta .. Artık dayanacak gücüm kalmadı polise telefon açayım diye düşünürken havlayan köpeğe “Anne deme bana anne deme ..Annen yok senin artık ..O şırfıntının üzerinde debelenirken düşünecektin bunları” dedi ..Kendisini Allah'a havale ettim ve gülmekten arayamadım polisi ..

Beş kız arkadaş evlilik üzerine koyu bir sohbete koyulduk ..Altı aylık evli olan arkadaşımız "Arkadaşlar kesin evlenin .." dedi ..İlk defa evli olan birinden güzel bir söz duydum diyordum ki "Aranızdaki tek salak ben olmak istemiyorum !!" diye devam etti .. dfgvndksgnşsd

"Evlenince de beni sevecek misin hayatım ??" diye soruyorum ; "Eğer evlendiğin kişi ben olursam severim aşkım onun dışında kusura bakma .." diye cevap veriyor ..Ne güzel ne güzel !!

Annemin damatları için yorumu : "Bütün öküzler de bizi buluyor ; nasıl ot yetiştirdiysem artık .." =)))))

Okulun ikinci günü öğrencilerimin birbirleriyle "Lan aptal salak !!" gibi ifadeler kullandığını görünce ; "Bu şekilde konuşmayın çok üzülüyorum ayrıca benim öğrencilerime yakışmıyor .." dedim ..Öğrencilerimden biri parmak kaldırıyor : "Örtmeniiimm !!Peki mal diyebilir miyiz ona da üzülür müsünüz ??"

Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Regl döneminde karım lokmalarını çiğnemeden yuttuğu için köpeğimize kızdı ya ben de o dönemlerde lokmalarıma dikkat ediyorum ..Ne olur ne olmaz ..

"Çok sıkılıyorum .." dedi .."62" yazdım gönderdim ..Ne demek istediğimi sorunca "Sıkılıyorsun ya tavşan yaparsın işte !!" dedim ..Duyarsızın anlayışsızın kalpsizin önde gideniymişim ..Daha fazla duyarsız kalamayacağım önden önden gidiyorum ..Beni seven arkamdan gelsin ..

Çok şımarıkmışım ..Burnum havalardaymış ..Ne olurmuş bu kadar yalvartmasaymışım ..Zaten artık benimle ilgilenmeyecekmiş ..Çünkü ben kendimi bulunmaz Hint fakiri ((!!)) sanıyormuşum ..Gidip çivilerde mi yatsam sepetten kobra mı çıkarsam bilemedim ..

"Ben eskiden şiir falan yazardım şimdi o da yok ..İyice odunlaştım .." dedi ..Şöyle biraz yontsam diye düşündüm ama yok talaş sevmiyorum ..=)

Arkadaşıma sevgililer gününü kastederek "Pazar günü ne yaptın bakalım ??" diye sordum ..Bamya yapmış ..Ellerine sağlık da mevsimi değil bir kere .. dsfnsdklmngvjksg

Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Kendisini dinlemediğimi söyledi ..Salata yiyordum duyamadığımı söyledim .."Tamam işte dinlemiyorsun beni !!" dedi .."Tamam da bitanem başka bir hıyarla ilgileniyorum .." dedim demez olaydım ..Salatadaki hıyar kim sen kim ??

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Hepsi birbirinden komik
    Fıkralardan daha çok gülüyorum ben bunlara

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

"Yeşil benim içimi bir hoş ediyor .." diyerek laf atan şahsiyete çantasından çıkardığı 50 kuruşu atıp "Bununla bir salatalık al üzerine oturursun için bir hoş olur !!" diyen yeşil etekli kız sizce de alkışı hak etmiyor mu ??

Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Sevgilimi tırnak batmasından dolayı benim gittiğim pedikürcüye götürdüm ..Pedikürcüden çıktıktan sonra kendisiyle tartışan site görevlisine söylediği ilk söz ; "Şimdi sana pedükürlü ayaklarımla bir tekme atarım hayatın boyunca yediğin en estetik dayak olur .." şeklindeydi ..

2. Sayfa - Toplam 17 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler