Merhaba Arkadaşlar.

Büğün Sizlerle Bir Oyun Sitesi Paylaşıcam.

Evet Sitenin Tek Amacı Bagış Kodları İle Oyuncuları Kandırmasıdır.

Oyuna Mafya Olarak Başlıyorsunuz Size Hediye Olarak 1 Adet Bağış Kodu Veriliyor.

Oyunu İyice Anladıktan Sonra Bağış Kodu Almaya Karar Veriyorsunuz.

Ama Sıkıntı İşte Orda Paranız Yok Ve Ailenizden Para Çalıp Şahşın Hesabına Yatırıyorsunuz.

Sitenin Tamamen Amacı Oyuncuları Birbirine Katıp Oyuncuları İyice Kızıştırdıktan Sonra Milleti Bagış Kodu Almaya Davet Ediyor Resmen Admin.

Vee Admin Hemen Promosyon Yapıyor. Bağış Kodlarında İnanılmaz İndirim Yapıyor.

Mesela 10 B.Kodu 20 Ytl Promosyonla 10 B.Kodu 5 Tl Gibi Oluyor Gibi Değil Resmen Öle Oluyor.

Burda Demek İstediğim 18 Yaş Altındaki Kardeşlerim Lütfen Kanmayın Böle Oyuna Yapmayın. Üzmeyin Ailenizi

Ve Buna Üstünlük Admin Baktı Bankaya Para Yatmıyor. Köntörle Bağış Kodu Alma Çıkarttı.

Bende Oyunu Oynuyordum Bi Zamanlar.. Takiii Sitede Bi Sorun Çıkana Kadar. Tüm Arkadaşlarımı Banladı.. Sonra Profiline Girerek Şu Kelimeleri Yazdı.

Adminin prfilinden alınmıştır..

+ Banlanan hesapların sahipleri eger suçsuz olduklarını düşünüyorsa BİZE ULAŞIN bölümünden savunmalarını bize göndersinler inceleme yapıp kendilerine bilgi verelim.

Ve Bir Süre Sonra Tüm Arkadaşlarımın Banını Açtı Oyuna Para Bizden Ğidiyordu Nasıl Olsa..

Sonra Facebook Sayfamızda Yazılarımızı Görüp Şu Kelimeleri Oyundaki Profiline Yazdı.

Açıklaması :
+ Facebookta orda burda hakkımızda atıp tutanlar eger ADAMSA bu
oyunu şimdi bırakır ŞEREFİYLE.

) evet Biz Senin Gibi Değiliz Kardeşim. Burda Ağzımı Bozmak İstemem.

Ve Bir Müddet Sonra Tüm Yazıları Sildi.. Sonra Bana Mesaj Attı Oyundan.

Konu: Re: ....
Gönderen: Admin
G. Saati: 28-08 12:50:27
Mesaj Id No: 309292

----------------------Son----------------------

Kardeşlerim Lütfen Oynamayın Bu Oyunu Bu Adam Paranızı Yiyor Paranızı Yatırıyorsunuz. Ve Bir Müddet Sizi Keyfiye Banlıyor Anlatmak İstediğim Çok Şey Var Tek Benim Değil Benim Gibi Binlerce Arkadaşım.
Oyun Sitesi 250 MilyonLuk Oyun Sitesi Var Başkada Birşeyi yok .

Bu Yazıları Gören Arkadaşlar Yardım Ellerini Uzatsın Lütfen Benim Bizim İçin Değil Bizden Sonraki Küçük Olan Kardeşlerimiz İçin Lütfen..
Bu Yazıyı Heryerde Paylaşın Lütfen Siteyi KapataBilen Arkadaşlarımız Kapatsın Hepinizden Şimdilik Yardımlarınız İçin Çok Tşk Ederim.

( Bu arada Ben Kimim Diye Sorarsanız Önceden Darbe Derlerdi )

Lütfen Bu Para Tuzağı Oyun İçin Hep beraber El ele

Oyun Sitesi.

Mafyam.net