Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
3. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 30 ve 74

Konu: Sevgiliye Mektup

İnanın Çocuklar ! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler.

Ötüken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Yardım Et Ne Olursun

Hiç oldu mu sana da böyle?
    Eğer yaşadıysan bana yardım et ne olursun...
    İçimde koskoca bir çark var sanki..
    Tam göğsümde durduramadığım...
    Bazen hızlanan bazen yavaşlayan hiç ama hiç durmayan...

Canım yanıyor o döndükçe sanki çevresindeki her bir şeyi koparıp götürüyor beni içimi parçalıyor...
    Nedenini bilemediğim bir şekilde parça parça içime yayılıyorum...

Üşüyorum İçimde bir uçurum var sanki onunu göremediğim..
    Sanki her şeyin saçmalığını almışım da içime
    Sanki dünyadaki her şeyin en uç noktası gelip sığmış da içime
    Bana yer kalmamış çıkmak istiyorum...
    Herşey bitsin istiyorum Ne varsa olan...

En çok da neyi düşünüyorum biliyormusun?
    Öyle bir şey yazmalıyım ki öyle bir şekilde anlatmalıyım ki Yasadıklarımı kağıda döküldüğünde teker teker bitsinler..
    Teker teker yok olup huzurumu geri getirsinler...

Ama olmuyor işte yazamıyorum..
    Her yazının sonunda koskoca bir boşluk görüyorum kağıtta..
    Bütün yazılarım siliniyor içindeki hersey gelip yine içime yerleşiyor..
    Çarkım dönmeye başlıyor...
    Uçurumum derinleşiyor...
    Bir Köpeğin Dostluğu Bir Dostun Köpekliğinden Daha İyidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Hayatı Iskalama Lüksün Yok Senin

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala
    yalnızsan için rahat olsun.Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların
    onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır.
    Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır.Hani ağzınla kuş
    tutsan “Bu kuşun kanadı neden beyaz değil¿” diye soruyla bile karşılaşabilirsin
    İki ucu keskin bıçaktır bu işin.Yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın
    her zaman.Bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur.İyi halin cezanda indirim
    sağlamaz.Sen “Ama senin için şunu yaptım” derken o ”Şunu yapmadın” diye cevap
    verecektir ve ne söylesen karşılığında mutlaka başka bir iddiayla karşılaşacaksındır
    Üzülme sen aşkı yaşanması gibi yaşadın.Özledin içtin ağladın güldün şarkılar
    Söyledin düşündün şiirler yazdın.”Peki o ne yaptı¿” deme.Herkes kendinden sorumludur aşkta.Sen aşkını doya doya yaşarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu.Bir insan eksik yaşıyorsa ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak için
    uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için¿ Senin hayatı ıskalama lüksün yok.
    Onun varsa bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın.
    Her zaman ki yaşayacaksın sen. “Acılara tutunarak” yaşamayı öğreneli çok oldu.
    Hem ne olmuş yani yalnızlık o kadar da kötü bir şey değil.Sen mutluluğu hiçbir
    Zaman bir tek kişiye bağlamadın ki…Epeydir eline almadığın kitaplar seni bekliyor.
    Kitap okurken de mutlu oluyorsun unuttun mu¿ Kentin hiç girmediğin sokaklarında
    gezip yeni yaşamlara tanık olmak da keyif verecek sana.Yine içeceksin rakını balığın yanında.Üstelik dilediğin kadar sarhoş olma özgürlüğü de cabası…
    Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun ki asolan yürektir.Yürek
    sesi ne bilmeyenler ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yaşadığın
    sürece o yürek var olacak seninle birlikte.Sem yeter ki konu yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duysunu.Elbet bitecek güneşe hasret günler ve o zaman kutuplarda yetişe cılız ve minik bitkiler değil güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini…

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Böyle Uzak Kalma Bana

Ayın karanlığına sakladım düşlerimi.Bir sevdanın yollarında berduşça geziyorum şimdi ve sen beni sevmeme ihtimalinle buz gibi duruyorsun karşımda.Gerçeği duymaktan ilk kez bu kadar çok korkuyorum.Söylediğin her söz diken gibi batıyor yüreğime.Tanrım içim acıyor içim acıyor…
    “Güneşin donuk sarı gölgelerinin altından”bakıyorsun bana.Gözlerine baktıkça terk edilmiş bir ülkenin uçsuz bucaksız insansız topraklarını görüyorum.Bir çiçek
    olmalı açmaya yüz tutmuş.Bir çiçek bin umuda yeter ama yok.Umutsuzluk ne sana
    ne bana yakışıyor.Yakışmayanı taşıyoruz üzerimizde ne garip…
    Ne kadar yakınsan o kadar uzaksın bana.”Kıyısız bir denizin uzaklığı”bu…
    Dalgalarının kayalara vurup parça parça olmasını istemediğin için mi küstün sahillere¿ Hangi gemi barınacak o denizde söylesene¿ Hangi gemi batmadan kalacak su yüzünde¿Bütün fırtınaları göze almışken ben şimdi neden yelken basamıyorum sendeki o sonsuz maviliğe¿Senin görmediğin o sahilde demir atmış bekliyorum öylece…Ne zaman”İskele alabanda”diyeceksin¿
    Böyle donuk baktıkça sen yapraklarını dökmüş asırlık bir çınarın kovuğuna yerleştirdiğim hüzünler bir bir çıkıyor ortaya.Derinden soluyorum acıları…Hep kal
    istiyorum benimle kal…Hüzünler de o asırlık çınarın kovuğunda kalsın böyle yaşayıp gidelim birlikte…Sonra yine gözlerin dikiliyor karşıma donuyorum…
    Zamanda kaybolmuş iki yüreği yeniden bir araya getirmenin çabası benimkisi.
    Küllenmediğine inandığım bir alevi yüreğimle yeniden canlandırmaya çalışmak…
    Yorgunsan en az senin yorgunum bende…Her şeye rağmen bir güne bakan doğuyor
    içimde ayın karanlığına sakladığım düşlere inat.
    Şimdi sen aşk çiçeğim bana en yakın haline bürün yüreğine koy ellerini ve sadece
    Yüreğinin söylediği sözleri dinle.Bir kez yakından bak bana en yakından gözlerimde
    Kendini gör.Değiştir çirkin anıları en güzelleriyle.Aşk savaş değildir bu yüzden yenilmedin hiç.Hoyrat eller yok karşında seni incitecek.Ben yaşatacağım seni ölmene izin veremem bundan böyle.Sende kapılma ölümün soğukluğuna…

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Yok Olma

Kimsenin yokluğu bu kadar korkutmazdı beni. Kendimi zor günlerin adamı görürdüm ya hiçbir güçlüğün beni bırak yıkmayı sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm.

Oysa şimdi yarımım. Ve sen böylesine uzakken benden hiçbir zaman tam olamayacağımı da biliyorum.

'Tasalanma' diyeceksin tasalanmayayım ama kendime bakıyorum da bir kaç umut kırıntısı dışında hiç bir şey göremiyorum.

Nerede olduğunu bilmek ya da döneceğin umuduyla yaşamak da kandırmıyor beni.

Her sabah sensiz uyanmaktan her günün sensiz geçmesinden korkuyorum artık. Bu yüzden uyanmak istemiyorum 'uyuduğum uykuları'...

Ve geceler... ne yıldızları görüyorum ne gecenin sesini duyabiliyorum. Saniyelerin ne kadar uzun ne kadar bitmez olduğunu görüp şaşırıyorum. Zamanı bu kadar geçmez kılan sensizliği lanetliyorum. Bir maraton koşucusu gibiyim. Ama finişe ulaşamıyorum bir türlü.

Bildiğim bütün hasret şarkılarını ard arda ekleyip söylüyorum. Sesimi kendim bile duymuyorum. Ertesi gece bir kez daha... Her gece aynı hüzün...

Senden bir iz göreceğim diye sokaklara çıkmıyorum artık. Bu kentin her yerinde sen varsın biliyorum. Ve hiçbir köşe başından çıkmayacaksın üstelik.

Yaşamaksa yaşıyorum elbette. Şairin dediği gibi 'senden uzak olduktan sonra nerde olsa yaşıyor insan.'

Yokluğunu kabul etmek böylesine zorken hiç olmama ihtimalini düşünemiyorum bile.

Bekleyeceğim seni. Zor olacak çok zor olacak ama bekleyeceğim.

Bu yarım yüreğin diğer yarısı yani sen....

Geleceksin değil mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Yaşayacağız

Konuşacak ne çok şeyimiz var paylaşacak ne çok şeyimiz var…Tanrım ömrümüz
    yetecek mi hepsini yapmaya¿
    Sana ne söylesem yüreğimin sesiyle konuşuyorum inan.Hangi sözcük dökülüyorsa dudaklarımdan bil ki yüreğimin söyledikleri onlar…Yanlış anlaşılabileceğime dair en ufak bir kaygım yok.Zaten aşk kaygılarından arınmış olmayı gerektirmez mi¿ Kaygın varsa eğer aşkı nasıl yaşayabilirsin ki¿
    Sen olduğundan beri hayata ve insanlara dair bütün kırgınlıklarımı kaldırıp
    attım bir tarafa.Uzadı cümlelerim farkında mısın¿ “Evet” ya da “Hayır”dan oluşan
    tek kelimelik cümleleri kullanmıyorum artık.Çocuk gibiyim çocuk…Başkalarına saçma
    gelebilecek her şey mutlu ediyor beni.Sanki her şeyi ilk kez görüyorum.Dün gece
    perdeyi çekip camdan bembeyaz karın yağışını izledim.Bunu yapmayalı ne kadar uzun zaman olmuş…Bir mucize bu biliyor musun¿ Bilimsel açıklaması ne olursa olsun
    umurumda değil.Bir mucize bu…
    Meğer ne çok şarkı bilirmişim ben ne çok şarkı ’en çok sevdiğim şarkı’ymış…
    Nereye gitti hüzün şarkıları¿ Yoksa ben mi duymuyorum¿ Her şarkı içimi okşuyor
    her şarkı aşkı anlatıyor.Eşlik ediyorum bağıra bağıra söylüyorum coştukça söylüyorum.
    Senin yanında nasılsam sen yokken de öyleyim.Varmışsın gibi yani…İmkansız
    Hiçbir şey yok bize.Aşk sevmez imkansızlığı bilirsin.Yanımda olmayışın seni yaşa-
    mama engel değil.Sana sarıldığımı kokunu içime çektiğimi tenini ateşini düşünüyo-
    rum ne güzel…
    Bir iddiam var bu aşkta.Her şeyin olmak istiyorum.Sevincin isyanın kızgınlığın
    hüznün aldırmazlığın çocukluğun yalnızlığın yorgunluğun enerjin gözyaşın gülüşün
    korkuların cesaretin alınganlığın…Ben sana ait olmayan ne varsa çıkardım hayatımdan.Senin olanı yaşamak istiyorum.Sana dair hiçbir korkum yok yüreğim senden
    gelecek her şeye sonuna kadar açık.Bir tek kaçışlara gidişlere kapadım yüreğimi…
    Bak yine bastırdı kar mucize boyanıyor gökyüzünden.Nasıl da beyaza boyanıyor
    ortalık.İlk defa sever oldum kış mevsimini.Zaten mevsimlik bir aşk değil bizimkisi.
    Yaşayacak öyle çok yaz öyle çok bahar var ki…Dedim ya ömrümüz yetecek mi bunları yaşamaya?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Yağmurda Ben

Bu şehre yağmur yağıyordu.Bütün şehir ağlıyordu.Ben en çok çocuk halimle
    üşüyordum.Kimse sen değildi kimseyi istemiyordum.Şehirle birlikte ben de ağlıyordum.göz yaşlarımı kimse fark etmiyordu.
    Yorgun adımlarla ıslak sokakları dolaşıyordum.Bir yerlerde seni bulmayı
    umuyordum.Yürüdükçe daha şiddetleniyordu yağmur.Sokak sokak geçerken bu
    şehri umudumu kaybediyordum.İşte en büyük tehlike buydu.Umutsuz yaşar mıydı insan¿Umutsuz direnilir miydi hayatın acımasızlığına¿
    Yağmura ev sahipliği yapan gece hiç aşılamayacak bir engel gibi karşımda
    duruyordu.Hazırlıksızdım sensizken saatlerin bu kadar geçmez olduğunu bilmiyordum.Koynuma hasretimi alıp uyumaktan nefret ediyordum.Bu yüzden gece
    bitsin diye yürüyor yürüyor yürüyordum.
    Ah şu köşe başını döndüğümde görebilsem seni ya da şu parkın sırılsıklam
    olmuş banklarında otururken bulsam…Bilirim sen de seversin yağmuru aldırmazsın ıslanmaya.Bu yüzden şaşırmazdım seni gördüğümde.
    Bir köşe başı daha dönüyordum yağmur bana eşlik ediyordu.Şehrin sokak-
    larında değil senin yokluğunda kayboluyordum.”Nereye gitsem”diye düşümüyordum çünkü sen olmadıktan sonra hiçbir yer fark etmiyordu.Öylece amaçsızca
    dolaşıyordum.
    Oysa her sokağa sevdamızı yazacaktım ben.Taşlara adını kazıyacaktım.Aşkımız yıllara yağmura kara meydan okuyacaktı.Yıkılmayacaktık yıpransak da antik çağdan kalan bir kale gibi ayakta duracaktık.Bir maratonun iki güçlü koşucusu olacaktık.Sevda koşumuz ancak ölümle noktalanacaktı.
    İçim üşüyordu titriyordum.Bir sabahçı kahvesi giriyordum.Demi sevdalardan süzülmüş bir bardak taze çay…Titremem duruyordu biraz.Kahveci çırağının
    sesiyle irkiliyordum ”Abi çok ıslanmışsın sobanın başına geç…”
    Bir yanardağın içine atsalar beni ısınır mıyım sanıyorsun¿Beni ancak teninin
    sıcaklığı döndürebilir hayata.Ancak ellerini tuttuğumda yaşadığımı anlayabilirim
    Çay boğazıma diziliyordu bitirmeden kalkıyordum.Biliyordum bir başka gecede bir başka yağmurda yine sensiz yine umarsız yine yalnız yürüyeceğim bu
    yolları.Yeter gel artık.Gel dindir bu yağmuru bu gözyaşlarını…

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Sönmeyen Ateş

Senin kadar yalnızdım.Sevdalara uzaktım.Aşka küskünlüğümü bilen var mıydı¿Hem bilseler bile kimin umurundaydı¿Mutluluk maskesini takıp sahte bir yüzle aldatmak o kadar kolaydı ki onları…Güldüm ve aldattım.
    Oysa yüreğim ezberlediği hüzün şarkısını bilmem kaçıncı bin kez tekrar ediyordu sessiz ve derinde.Delice bir aşka tutulmayalı ne kadar olmuştu
    kim bilir.Kaç zamandır terlemiyordu ellerim kaç zamandır heyecanla çarpmıyordu yüreğim hatırlamıyorum.Günleri böyle amaçsızca umutsuzca tüketip gideceğimi düşünüyordum.O geceye kadar…
    Sıradan bir geceydi diğerlerinden hiç farklı değildi.Bir önceki gece gibi tüketilecek ve ertesi sabaha yine yalnız uyanılacaktı.Olmadı.Gece sönmeyen bir ateşe döndü birden.
    Sana baktığımda gözlerinde başka hiç kimsede olmayan pırıltıyı gördüm.
    Sanki yeniden hayata döndüm.Soluğum kesiliyordu sesim titriyordu.Aşk bedenimi esir alıyor beni acizleştiriyordu.Buydu işte beklediğim buydu.
    Bir hayal gibi geçip gideceğini sanıyordum önce.Öyle ya bu kadar yabancıyken aşka bir gecede teslim oldu.Yüreğim.Ve sen hayal değildin en gerçekten daha gerçektin.
    Şimdi bir başka yaşıyorum hayatı.Böylesine keyif doluysam bu senin sayendedir.Yediğim yemeğin içtiğim içkinin tadını daha iyi alabiliyorum
    artık.Her güne seninle başlıyorum her geceyi seninle tamamlıyorum.
    Pencereden güneşle birlikte evime giren sensin.Bir yıldız kaysa gökyüzünden dilek tutmak yerine senin adını söylüyorum.Adını söylerken
    sanki en güzel aşk şiirini okuyormuşum gibi hissediyorum
    Yalnızlığın üzerini kalın bir perdeyle örttüm.Gitmezsen o perde hiç açılmayacak.Gitmezsen o gece yanmaya başlayan ateş hiç sönmeyecek
    Kalacaksın biliyorum.Çünkü sende aynı ateşle yanıyorsun.Çünkü sen de
    hüznü bir kenara bıraktın artık.Bu aşk bizi coşturuyor.Bu aşk bizi
    dünyaya meydan okutuyor.Öyleyse tut elimi ve yürüyelim bu sevdanın yolunda.Tutkuyla eriyelim birbirimizde.
    Umutsun hayatsın cansın aşksın.Bir gün biter hayatımız elbette.
    Ama öyle sevelim ki birbirimizi aşkımız bu dünyaya yadigar kalsın…

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Aşk çiçeğim gitme

Bir gün tutar bir caneriği çiçeğini sunar bahara. Bİr tutam serinlik bir yürekte buğulanan sıcaklık .
    Ve konar gözlere bir öpücük gibi kuşların sevinci bahar. Okşar bir annenin parmakları gibi usulca saçlarımızı seher yeli.
    Bir tutam gün ışığı dolar içimize bir tutam sevinç çığlığı.

Ne zaman bahar gelse sevinci yaşar kırlar dağlı çocuklar umudu kucaklar bir yanımızda; bir yanımız da kuşlar
    çiçekler kelebekler sevinci yaşar. Aydınlık gelir dört bir tarafa gürül gürül akar dereler.

Bir dağ pınarı gibi hayat kaynar kanımızda yüreğimizde tomurcuk tomurcuk fışkırır aşk:
    Alıp götürür duygularımızı uzak dağların ötesine serin serin esen rüzgarlar...

Sen bu dağların sevda türküsüsün bahar gözlüm denizlerin mavisi bulutların beyazı.
    Çatlamış toprağın bağrına düşen bir damla su gibisin. Ne zaman bahar gelse yağmur yağmur çiçek açar sesin gökyüzünde.

Ben sonbaharın yorgun yanık türküsüyüm oysa sarıya çalar rengim rüzgarlar estikçe savurur yapraklarımı uzak diyarlara.

Sen gülüşünde baharın ilk sevincini gözlerinde göğün uçuk mavisini taşıyorsun. Baharın kokusudur yeryüzüne dağılan temiz nefesin.

Yaşamak bir su gibi berrak yüzünün aydınlığında bir köy türküsü gibi içli ve hilesiz...
    Ben seni ozanca sevdim türkübakışlım sular gibi temiz bir rüzgar gülü gibi hilesiz.

Mehtabın güzelliği yıldızların ışıltısısın sen karlı dağlarda rüzgarların soluğu güneşin dostluğusun.
    Umut aşk ve alın terisin ak alınlarda. Toprağa ekilen tohum bahara söylenen türküdür dilin.
    Ceylan gözlerin sevinci dudakların ıslığısın türkülü ırmaklarda.

Acılar içinde de olsam yaşamı çılgınca sevdim. Çılgınca sevdim dağları ormanları güneşi çocukları.
    En çok da seni sevdim aşkçiçeğim.
    Yol türküleri kederlidir nazlım yol türküleri dertli yol türküleri acılı.

Gidersen kar yağar istasyonlara boynu bükük bakar ardindan akasyalar.
    Gitme bir güvercin sıcaklığı gibi kal yüreğimde.

Ben ki sevdamı dağlı bir çiçek gibi göğsümüm üstünde taşıdım hep.
    Ne zaman gözlerine baksam beyaz beyaz güvercinler kanat çırpar mavilere;
    Güller açar ne zaman ellerimi uzatsam saçlarına serin serin eser yeller.
    Bu sevdayı alıp gitme benden alıp gitme buralardan gözleri türkülü kuşum .

İçimdeki baharı öldürüp gitme. Kimsiz kimsesiz kalır türkülerim. Körpe bir dal gibi koparma sevinçlerimi yüreğimden.

Gitme

figan düşer denizlere sular çekilir
    yağmur yağmaz vahalardan kirpiklerime
    bir rüzgar hıçkırır tenhada bir dal kırılır
    boynunu büker sabah kervanları kelebekler ölür

gitme
    bir yıldız küser göğüne içini çeker bir çocuk
    şaşırır yönünü rüzgarlar
    bütün pınarların suyu çekilir
    solar nazlı çiçekleri kalbimin üzülürüm

gitme
    öksüz kalır içimdeki imge dağları
    saçlarını öpen seher yeli çoban yıldızı
    bir daha turnalar geçmez bülbüller ötmez
    çiçekler açmaz bahçemde ah be gülüm

gitme
    içimdeki bütün vagonlar devrilir
    bir kar yağar istasyonlara üşürüm

gitme
    bütün ormanlar ateşe verilir
    kuşlarda gider bu kent de ölürüm

gitme kal
    menevşeler açsın dağlarda
    sevince dönüşsün gökyüzü
    iki çığlık arasında bırakma beni ah gülüm
    yokluğuna alışamam yokluğun ölüm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Unut Diyorum

unutacaksınunutmalısın birgün bu yağmurlar böyle yağmayacak sel götürmeyecek sokakları uzaklarda kalacak bu mutsuz geceler aydınlık nefes nefes dolacak içine sevincin süsleyecek şafakları umuttan yana sevgiden yana dudaklarında yepyeni şarkılar olacak ve birgün bakıp aynalaradiyeceksin yaşamak önce yaşamak unut diyorum unutacaksınunutmalısın baksana denizlerin maviliğine martıların kanatlarına baksana bir bulut geçiyor üzerinden görüyor musun karanlık deme bu sisler dağılır er geç hele bir sabah olsun nefes almaya başlasın caddeler hele bir yüzü gülsün evlerinodaların o zaman hep aynı umut saracak içimizi belki yarın belki yarın unut diyorum unutacaksınunutmalısın ölmek de yalan bir yerde doğmak gibi en gerçek yaşadığımız ve belki aldanışlarımız hiç değişmeyen öyleyse kim aldatıyor bizi diyeceksin biliyorum içinde bir mabet yıkılmış anlıyorum yine de kendini aldanmışlığın hazzına bırak düşün ki yıllar geçiyor umutlar değil .... gün ağırıyorunut artık yum gözleriniinan yarın daha güzel olacak bırak bütün acıların dünde kalsın unut diyorum unutmalısın unutacaksın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Seni düşünüyorum.Bugünlerde yaptığım tek şey düşünmek.Seni düşünmek. Ulaşılmazlıklar aslında öylesine güzeldir ki;işte budur isteği tutku yapan.. Sende de öyle oldu zor olanı elde ettin we gittin... Unutmak mı?Sana neyi anlatayım? Şimdi burda değilsin...Ama beni duyuyorsun biliyorum.Kapat gözlerini benim için dinle neolur...

Bak yoksun.Bunun anlamını biliyormusun? Yokluğun; yüreğimde ki bu yıldızsız bu dipsiz karanlık gece... Yokluğun; gönül bahçenden kopartıp verdiğin için soldurmayıp kuruttuğum tıpkı sevdam gibi sonsuzluğa mahkum ettiğim kırmızı güllerin... Yokluğun; elinin kokunun soluğunun değdiği herşeyi dünyanın en değerli hazinesi gibi saklayan bu yarı deli hayattan kopuk ruhum... Kapat gözlerini ve bak... Ben diye ne varsa gördüğün işte o senin yokluğun...

.... Kapat gözlerini benim için dinle nolur...bunu sana ancak bir kez söylemeye cesaretim var "SENİ SEVİYORUM" Benim sonsuzluk meleğim affet ama bedeli ebedi sensizlikde olsa sana hayattan kötü davranamayacağım.Seni unutulmuş diğer hatıralar gibi bir köşeye atıp üzmeyeceğim... Benden sana hayattan daha kötü davranmamı unutmamı istiyorsun.Ama nasıl...?

"Sana neyi anlatayım... Her sarnıç küflü bir yağmuru Her sevda bir ayrılığı yaşar..."

3. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler