Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 49

Konu: Paylaşıldıkça anlam kazanır duygular

İnciKolik errool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    271

Standart Paylaşıldıkça anlam kazanır duygular

Benim için ne denli önemli olduğunu ve eğer istersen özümde var olan kişinin yaratıcısı olabileceğini biliyorsun.n Yalnızca sen evet sen arkasında titremekte olduğum duvarı yıkabilirsin. Yalnızca sen maskemin altında olanı görebilirsin. Yalnızca sen beni ürküntülerimden kuşku ve yalnızlıktan oluşan karanlık dünyamdan kurtarabilirsin. Ne olursun yanımdan geçip gitme. Bunun senin için kolay olmayacağını da biliyorum. Çünkü değersizlik inancı güçlü duvarlar örer. Sen bana ne denli yaklaşırsan bende o denli bilinçsizce geriye kaçabilirim. Görüyorsun en çok gereksinim duyduğum şeye karşı savaşıyor gibiyim sanki değilmi.

Ama bana sevginin duvarlardan daha güçlü olduğunu öğrettiler. Tek umudum da bu. Öyleyse o narin ama sevecen ellerinle yık bu duvarları. Sevecen ol içimdeki çocuk çok duyarlıdır ve duvarların gerisinde de büyüyemez. Sakın vazgeçme sevgilim sakın vazgeçme. Sana gereksinimim var...
    Ertürk ULUG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    271

Sesimi duyuyormusun. Duyuyorsan tut elimden. Götür beni bilmediğim diyarlara. Ne biliyim belki bir pınar başında akan suyun nağmelerinde dinleyeyim seni veya büyük denizlerde yüzmeyi öğret bana.

Sesimi duyuyormusun. Duyuyorsan tut elimden. Küçücük yüreğimde kopan büyük fırtınaları dinle. Bana anlat sevmenin ne zor olduğunu karanlıklarda boğulmak olduğunu anlat ve nasıl tekrar güneşi göreceğimi öğret. Hani güldüğün zaman gözlerinden kamaşan yıldızlar varya o gözlerinde kaybet beni. Gecelerden korkmamayı anlat bana.

Sesimi duyuyormusun. Duyuyorsan tut elimden. İçimdeki o çocuk dünyama gel misafir ol. Geceleri sen diye sarıldığım yastığımda geçirdiğim uykusuz gecelerimdeki yalnızlığımı paylaş.Sen bana anlat ben dinleyeyim ve kollarımı açıp sarılayım boynuna çocukca sevdamı paylaşayım seninle.

Sesimi duyuyormusun. Duyuyorsan tut elimden ve gel büyümeyi öğret bana...
    Ertürk ULUG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    271

Küçük umutlardı aslında gerçekleşmesini beklediğim ve kutlamayı dilediğim.Sadece senden öte seninle birlikte.
    Olmadıhep bir duvarla karşılaştı gözlerim sana bakarken. Hayallerimde bile sana sarılmalarımdaki soğukluğun bundandı belkide.Bir gün evet bir gün mutlaka diye dilendim hep yaratanımdan.Olmadığını her farkettiğimde daha da direndim.Olmadıyapamadımyapamadıkolamadık BİR.
    Halbuki bir zamanlar birlikte kurduğumuz hayallerimiz vardı ama kayallerimizin kenarları bir bir söküldü işte.Oysa nede çok istiyorduk hayallerimizi rengaren boncuklarla süslemeyi.
    Herşey farketmekle başlıyormuş ve artık fark ettim. İçim acısa da fark ettimki sadece ebn hayaller kuruyorum artık.Sadece ben istiyorum BİZ olmayı.
    Usulcacık sokulmak istedim yüreğine.Ama izin vermedin.Sıcaklığımla ısıtmak istemiştim halbuki.Kabul etmedin.Olsun dedim ve artık görmezden gelmeye çalışıyorum ve teselli ediyorum kendimi.Sevgime sığınıp buda geçer diyorum.Ama geçmiyoryaralarım açık kaldı ve kanıyorlar YARRR.
    Hala seni düşündüğümde bir cam daha batıyor sanki yüreğime.Ve inan bana çıkartmaya bile çalışmıyorum sebebi sensin diye.
    Bir gün bir deprem yaşarsan yüreğinde ve hani hasarlanırsa o kalbin ve yıkılıverirse etrafında bana karşı ördüğün duvarların hani olurya diyorum içimden kendi kendime işte belki ozaman anlarsın beni.Kim bilir.
    Gel sevgili kır zincirleriniyık duvarlarınıözgürlüğüne kavuştur kalbini.Gör işte ozaman gör sevginin kudretiniGel hadi ne olur o etrafına ördüğün duvarları yık artık.Yıkma beni... Ertürk ULUG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    271

Hayatıma yeni giren yabancı. Evet sen! Hoşgeldin. Şu an sana nasıl istekle baktığımı bilemezsin. Sen aradığım kadın. Sanki bir düş görüyorum. Sana bakarken düşünüyorum. Gözümde canlanıyor yaşayacaklarımız. Tatlı bir hayat geçireceğiz seninle. Akıcı sevgi dolu içi dışı tertemiz ve olgun bir hayat. Beraber yemek yiyeceğiz seninle uyuyup seninle uyanacağım. Senin vucudun senin olarak kalmıyacak artık. Benim vucudumda benim olarak kalmıyacak. Gözlerinin yüzünün teninin tadına varacağım.

Şu an seninle konuşmasam da bu bir şey değiştirmiyor tek başıma oturduğum yahut gece tek başıma uyandığım zamanlar da bile seni düşünürken şu an sana bakarken bile seni düşünüyorum. Seninle konuşmuyorum. Zaten gözlerimiz anlatıyor birbirine anlatmak istediklerini. Bakıyor sadece izliyorum seni. Kayboluşlarımızı hayal ediyorum.

Sen evet evet sen yabancı hayatıma hoşgeldin. Yine buluşacağız seninle. Şüphem yok buna. Artık sana bakarken seni hiç bir zaman kaybetmemeye bakıyorum.
    Ertürk ULUG
    Hiç ama hiç kimse göründüğü kadar masum değildir. Muhakkak vardır içinde biryerlerde bir takım saklanan ve gün yüzüne çıkmayı bekleyenler...

Rabbim; Yüreğime Yüreğiyle Geleni Nasip Et...

Fikirler Kurşun Geçirmez. Düşes* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1090

Şu an seninle konuşmasam da bu bir şey değiştirmiyor tek başıma oturduğum yahut gece tek başıma uyandığım zamanlar da bile seni düşünürken şu an sana bakarken bile seni düşünüyorum. Seninle konuşmuyorum. Zaten gözlerimiz anlatıyor birbirine anlatmak istediklerini. Bakıyor sadece izliyorum seni. Kayboluşlarımızı hayal ediyorum.

Belki BİR GUN...

COK tşkr edrm COK guzel hepsii
    ''Dışarıya kapanmak esasen içeri açılmaktır. Huzur mu istiyorsun? Az eşya az insan.''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    271

gösterdiğiniz ilgi ve içten yorumlarınız için ben tşk ederim
    Hiç ama hiç kimse göründüğü kadar masum değildir. Muhakkak vardır içinde biryerlerde bir takım saklanan ve gün yüzüne çıkmayı bekleyenler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    271

Insan sevmeden yasayamaz. Aslolan sevmektir. Karşımdakinin ne düsündügünün zerre kadar önemi yoktur. Sen varsin evet sadece sen ve ben seni seviyorumiçim üsüyerek seviyorum kendim için seviyorum. Karsilik görmek gibi bir beklentim yok ve zaten beklemenin de bir anlami yok.sevgide zaten beklenti olmaz. Kimse karisamaz kimse engelleyemez kimse anlayamaz kavrayamaz. Deli gözüyle bakarlar belki bana hatta belki sen bile. Dogrudur ben deliyim. Zarari kendime bir deliyim. Kimsecikler ulasamaz kalbime. Kendim için seviyorum. belki sen beni hiç sevmiyorsun ama sevilenimsin sakın sesini bile çikarma. ben seni kendi istedigim gibi seviyorum kendi bildigim gibi. Sevme ilminin bütün inceliklerini göstereceğim sana. ölesiye sevmek. belki sen beni sevmeyeceksin ama hayranlikla izle beni ve seni nasıl sevdiğimi.

Bir kez bile deliler gibi sevmedenbir kez bile deliler gibi sevilmeden karsiliksiz sevilmenin hazzina erismeden bu dünyadan çekip gitmek olacak sey degil.bu yüzden ben deli olmayı göze aldım bir kere ve sevilmediğimi veya sevilmeyeceğimi bile bilsem seni sevmekten vazgeçmiyeceğim.
    Ertürk ULUG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    271

Dağların zirvelerinde özgürce esen rüzgarın uğultusuyla gelsin haykırışlarım sevdiğim.Duy bu feryadı duy ne olur.Bekliyorum seni bıkmadan usanmadan.Geçen her saniye bir önceki saniyeden daha fazla severek daha fazla yanarak bekliyorum.Korkma sevdiğim ateşim yakmaz seni ben için için yanarımda sana zarar vermez ateşim sen gel yeterki sevdiğim.Toprağın yağmur damlalarına olan hasreti gibi bir bebeğin annesine olan özlemi gibi içimdeki özlemin.Gel artık gel sevdiğim.....

Elbet güneş bir gün bana da doğacak
    İşte o zaman
    Dünya var oldukça sürecek bir sevdanın
    Kahramanları olacağız biz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    271

Gecenin sessizliğinde yüreğimi dinliyorum.İçimdeki sessiz çığlıklar yırtıyor o sessizliği. Avaz avaz haykırışlarım çın çın öterken içimdeki sonsuzlukta sanki tüm dünya duyuyor o haykırışları. Şuan yine derin bir nefes çektim efkarla sigaramdan ama ciğerlerime dolan sendin. Özlem ne zormuş be sevdiğim. Ama ne olur üzülüp kederlenme isyan yada sitem değil benimkisi kadere ve hatta bırak daha çok yansın yüreğim hasretinle çünkü seni özlemek bile çok güzel. Durmadan daha çok yandıkça hasretinle daha sıkı sarılıyorum sevgimize daha büyük bir inançla yürüyorum yarınlarımıza...

Ben seni çok sevdim be güneşim çok sevdim. Sevgin artık yaşama sebebim hayata tutunduğum dalım..SENİ ÇOK SEVİYORUM...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    271

Ömrüme yazılan en anlamlı varlıksın sen yokluğuna dayanılamayan özleminle sevişilen...Biliyor musun yokluğunda yıldızlar düşüyor omuzlarıma Ne olur yanımda ol her zaman elimi sımsıkı tut ve sakın hiç bırakma...Her sabah senin hayalinle yaşama merhaba diyebilmek hani senin için yaşıyormuşum hissinin damarlarımda dolaşması ne kadar güzel bir duygu bilir misin? Aynaya baktığımda seni görebilmekse aşk her sabah defalarca bakmaya doyamıyorum zaten aynalara… Seninle göz göze geldiğimde yaşadığım mutluluğun tarifi ise anlatılmayacak kadar değerli. Şimdi bile içimde dans ediyorsun seninle hayat öyle anlamlı ve güzelki tek bildiğim iyiki varsın...

Seni özlüyorum durmadan birtanem… Ellerini tutup kokunu içime çekip seni sevdiğimi söylemeyi inan çok özledim! İnsan hayatta en çok sevdiğine doyamıyor çünkü onunla yaşadığı hiçbir anın ne tarifi olabiliyor ne de başka bir şeyle kıyaslaması. Belki de karşılığın olunması istenen en yüce duygu olmasındandır. Artık hayatımdaki tek varlıksın ve hep öyle hep öyle kalacaksın.

Seninle aşk yeniden yüreğimde doğdu ve orada yaşayacak bundan böyle. Seni çok seviyorum meleğim seni çok ama çok seviyorum...

1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 1 2 3 ... SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler