Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: 13 yaşındaki SataniSt GErçek .....

Fikirler Kurşun Geçirmez. Düşes* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1090

Arrow 13 yaşındaki SataniSt GErçek .....

13 yaşında satanizmle tanışan DÇ 5 yıl boyunca kedi kanı içilen korkunç ayinlere katıldı* eroin kullandı ‘‘Kábus gibi’’ dediği bu yaşamdan 5 ay önce kurtulan genç kız* satanizmi anlatıyor

Erzincan'dan 11 yıl önce İstanbul'a gelen lokantacı İbrahim Ç* sinir hastasıydı İşi bırakmak zorunda kaldı Eşi Cemile Ç evlere temizliğe giderek kazandığı parayla evi geçindiriyordu Annesinin zor şartlarda çalışmasına dayanamayan DÇ* Kartal Yavuz Selim İlköğretim Okulu 5'inci sınıftan diplomasını alır almaz* banyo malzemeleri üreten bir fabrikada işçi olarak çalışmaya başladı Evleri huzursuzdu Babası sinir krizleri geçiriyordu D eve gitmek istemiyordu Daha 13 yaşındaydı Evden uzaklaşıp yeni arayışların peşine düşen DÇ* fabrikada tanıştığı arkadaşı K'yla bazı günler mesai bitimlerinde Kadıköy Akmar Pasajı'ndaki barlara gidiyorlardı Burada farklı insanlarla tanışan D* uyuşturucu hap kullanmaya* bir süre sonra da eroin çekmeye başladı D adını vermekten çekindiği satanist grubu ‘‘B’’nin* 22 yaşındaki liderinin* ‘‘İnsanlardan uzaklaşmak istiyorsan sana sahip çıkarız Biz farklı şeyler yapıyoruz’’ sözleriyle satanizme merak salmış D ‘‘Hayatımı bu kadar btan hale getireceğini bilseydim hiç bulaşmazdım bu pisliğe Bunalımdaydım* ailemden kopmak istiyordum’’ diye pişmanlığını dile getiriyor D her ayın 23'ünde* Kadıköy'de terk edilmiş bir evde buluşan gruba katılıp* satanizm hakkında bilgi edinmeye başlamış ‘󈥷'ün özel bir anlamı yok Sadece bizim grubun buluşma tarihiydi’’ diyor

KUTSAL İÇKİ KEDİ KANI

5 karanlık yıl içindeki dehşet dolu günleri anımsarken bakışları donuklaşan* tüylerinin diken diken olduğunu söyleyen 18 yaşındaki D* ‘‘Dehşet vericiydi’’ dediği anları şöyle anlatıyor:

‘‘Yaklaşık 10 kişi* sabah erken saatlerde buluşup* akşama doğru ayrılıyorduk Harabenin bir köşesinde sürekli ateş yanar* liderimiz onun yanında ihtişamlı bir sandalyede otururdu Şeytan hakkında o kadar çarpıcı şeyler anlatırdı ki artık benim için sadece şeytan vardı Herkes simsiyah giyinir* ağırlıklı olarak ****llica parçaları çalınırdı Kendimizi dağıtabilmek için de eroin içerdik Bazıları bileklerini jiletle kesip* kendi kanlarını içiyor* şeytana yakın olmak için birazını da ateşin üzerine akıtıyorlardı Kediyi düşman olarak görüyorduk Bu yüzden de her ayinde bir kedi kurban ediyorduk Harabenin ortasına çizip* etrafına mumlar koyduğumuz* satanistlerin simgesi Pentegram Yıldızı'na bağladığımız kedilerin* bıçakla karınlarını sonra da boğazlarını kesiyorduk Kanını da alnımıza sürüp* birazını da içiyorduk Bu bizim kutsal içkimizdi’’

KAÇARSAN ÖLÜRSÜN

DÇ bu ortamdan kopmak için çok çaba sarf etmiş Bir keresinde* gruptaki arkadaşlarına ayrılmayı düşündüğünü söyleyince* ‘‘Kaçışın ölümün olur’’ sözlerini işitmiş ‘‘Çaresiz devam ettim Ölüm korkusu vardı’’ diyor Satanizmden kopup ölümü göze aldığı anda* Ülkem Çocukları Derneği Başkanı Murat Çuhadar'la tanışmış Derneğin faaliyetlerine katılmaya başlayınca ayinlere gitmez olmuş İki haftadır* 200 milyon lira aylık ücrete anlaştığı* bir oto galerisinde satış görevlisi olarak çalışıyor Ortaokulu ve liseyi dışarıdan bitirip* üniversiteye de girmeyi kafasına koymuş Tek korkusu* ayrıldığı satanist grubun izini bulması
    ''Dışarıya kapanmak esasen içeri açılmaktır. Huzur mu istiyorsun? Az eşya az insan.''

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Şu kedilerden ne isterler anlamıyorum

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net

Bu Konudaki Etiketler