Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Sakarya Üniversitesi akademisyen alacak

Never come back ~~ LaFontaine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1419

Standart Sakarya Üniversitesi akademisyen alacak

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü Tıp Fakültesinin çeşitli birimlerinde istihdam edilmek üzere 5 profesör ve 2 doçent alacak.

Sakarya Üniversitesinin öğretim üyesi alımına ilişkin duyurusu Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı.

Duyuruya göre Tıp Fakültesinin genel cerrahi (gastroenteroloji yandal ihtisası yapmış olmak) çocuk sağlığı ve hastalıkları (çocuk alerji-immünoloji yandal ihtisası yapmış olmak) ile iç hastalıkları anabilim dalı (endokrinoloji yandal ihtisası yapmış olmak) için 5 profesör alınacak.

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü ayrıca Tıp Fakültesinin ortopedi ve travmatoloji çocuk sağlığı ve hastalıkları (çocuk alerji-immünoloji yandal ihtisası yapmış olmak) ile iç hastalıkları (gastroenteroloji yandal ihtisası yapmış olmak) anabilim dalı için 2 doçent alımında bulunacak.

Adaylar başvurularını 15 gün içinde Sakarya Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen yapacaklar.

Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Ayrıntılı bilgi (http://www.personel.sakarya.edu.tr) adresinden temin edilebilecek.

İnciKolik mojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    88

Tıp fakültesini biz göremedik ya yazık oldu Ayrıca bu üniversite ne kadar çok akademisyen alıyor.
    Aykırı...
    '' tikky'm özentiy'm ''
    iyiler siyah giyer..!

Bu Konudaki Etiketler