Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3

Konu: NickLer-2

İnciKolik DeadSilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    73

Standart NickLer-2

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!! S.S.M.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!S.S.M.

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm… S.S.M.

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi S.S.M.

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S.M.

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
    sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !! S.S.M.

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
    düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM: S.S.M.

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

вüтüи αyиαʟαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çekençarşaf paketi cebinde gezencanı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M.

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK S.S.M.

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM S.S.M.

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM S.S.M.

Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla bir son bahar serinliğinde… Seni senden uzakta sensiz seninle yaşıyorum… S.S.M.

///////////////Galatasaray Beşiktaş Fenerbahçe Nickleri//////////////////////////

////////////////////////////////////////7Galatasaray////////////////////////////////

Bas Koymusuz Cimbombom'un Yolunasari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa'da Destan Yazdi Aslanlarfatih'in Aslanlariyla Kukresin Cimbombom!
    Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!)
    Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek...
    Bir Gun Herkes Fenerli Olacak Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli...
    Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa'yi Kazanir.. Ne Dersiniz Hos Olmaz Mi?
    Cimbomlu Arkadaslar..fenerliler Bize Mutesekkir..biz Olmasak Avrupa Takimlarini Seyredemeyecekler...
    1905 Te Dogdu Askimiz sari Kirmizi Akar Kanimizcimbombom Feda Olsun Sana Canimiz Olene Kadar Hep Senin Yanindayiz
    Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis Haydi Fenere De Bir Alkis.
    Avrupa Fatihisin Galatasaray..turkiyenin Gururusun Galatasaray.. Gokte Yildizsin Gonullerde Ay Bu Senede Sampiyonsun Galatasaray..
    Cimbombom Diyerek Sana Yuz Koyduksarinin Yanina Kirmizi Koydukyillardan Beridir Hep Senin Oldukcimbombom Sen Bizim Herseyimizsin
    Gercekleri Tarih Yazar Tarihide Galatasaray.
    Aslan Terbiye Eden Fenerbahceli Taraftarin Ne Hale Geldigini Birak Turkiyeyi Dunya Gordu. Sen Ki Kucuk Bir Kanaryasin Aslanla Ugrasmak Senin Neyine..
    Istersen Eglenelim Davullarla Zurnalarla. Istersen Giriselim Zincirlerle Sopalarla... Laylay Laylay Laylay..
    *Yerlerde Surunduk Cok Gece Uyumadik Stadin Onunde Betonda Yattik *Stadlarda Ismim Kalelerde Resmim Vazgectim Hayattan Besiktas'im Icin Oyle
    *Bir Sevda Ki Tarif Edilemez Kalplere Yazmisiz Inan Hic Silinmez Dunya Hep *Donuyor Omrumuz Bitiyor Besiktas Sevgisi Bizde Hic Bitmiyor!
    *Nasil Ki Bu Milletin Tacidir Yildizla Ayyuksel Taa Arsa Kadar Sanli Galatasaray...
    *Sapsariyla Kirmizi Kalbimizin Yildizi sampiyon Ol Cimbombom Al Bizim Canimizi...
    *Fenerli Olmak Ayip Degil Yeterki Caktirma..
    *Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan ..
    *Kalplerde Yildizgonullerde Ay Sampiyonsun Galatasaray
    *Cim Bom Bom'um Benim Biricik Sevgilim Soyle Senden Baska Kimim Var Benim *Seninle Aglarim Seninle Gulerim Soyle Senden Baska Kimim Var Benim.

“Körler ülkesinde tek gözü olan adam kral olur.”

Banned
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Yararlanmak için güzeL konu eLLerine sağLık.

İnciKolik DeadSilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    73

Beğendigine Sevindim Yorum İçin Tşkler

“Körler ülkesinde tek gözü olan adam kral olur.”

Bu Konudaki Etiketler