sen benim farkımı fark edemedin ama artık farK etsende fark etmez çünkü benim farkımı farK edenler senden çok farklı
İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtıBaksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı!
İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR DiyeSonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

Bu Aşk Havuz ProbLemiYeni fark ediorm!Yazmıştım denkLeminiGirdim Yüzemiyorum!
>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη¢αηıм ∂є∂ιgιмвєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя!!!<<< <

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım
çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

Sanma ki aşkınla delirdim şimdi nefretim bağrımda hançer misali gezerim bu satırları okursan çok daha iyi anlarsın beni NEFRETİMSİN artık SEVDİĞİM değil!

LaF SoKMaYa KaLKMa KaPaK oLuRSuN uĞRaŞMa eTiKeT oLuRSuN YaVŞaMa KöPeK oLuRSuN aDaM oL BeLKi YaNıMDa YeR BuLuRSuN

KiMiNe GöRe PiSiKoPaT&yacute;Z KiMiNe GÖRe SeRsSeRiKiMiNe GöRe ZaWaLL&yacute;Y&yacute;Z KiMiNe GöRe DiLeNCiKiMiNe GöRe AdAM&yacute;Z KiMiNe GöRe ZiBiDi AmA SeN WaRyA HaN&yacute;MeFeNDi Sen
Yalan sevgilerin tuzak bakışların sahte gülüşlerin olduğu yerde buldum seni herşeyi kaybetmeye değecek kadar kıymetlisin
Sen bir yıldız olsan gökyüzü benim Parlaklığına fazla güvenme kayar gidersin Unutma ki güneş doğduğunda sen bir hiçsin sen benim nefretimsin!

o kadar dolmus ki sevgin gönlüme baska bir seviye yer kalmayacak kadar O kadar sevmisim oysa seni mevlamdan sonra tapacak kadar
Gönlümde tek sen varsın

Aşk dolu bir baharsın Kalbimdeki aynaya Birde baktım sen varsınBütün arzum emelimSeni sevmek olacakEn güzel mutlu günlerİkimizin olacak

Kalbim senin için atıyor gözlerim senden baskasını görmüyorGaliba ben aşık oldum

SEN BENİ ÖYLE BİR HALE GETİRDİNKİ DOSTLARIM BİLE BANA GÜLDÜ BEN SENİ ÖYLE BİR HALE GETİRECEĞİMKİ DÜŞMANLARIN BİLE SENİN İÇİN AĞLAYACAK

Biktim yalan a$klardan biktim anlamsiz bo$ laflardan biktim böyle dünyadan biktim böyle sevdalardan

hayatin en hüzünlü ani sevdigin insanin buna hic degmedıgini gördügün andir ve en büyük kaybin onun icin harcadigin zamandir

Seninle sona eren askimizahiçte ûzûlmûyor aglamiyorumAskimiz zaten bastan yokmuskiGeç anladimsadayillardir yalan olan sevdandantam tersikurtulduguma seviniyorumSana neye ûzûldûgûmû sôyleyeyimmi?YILLARDIR SENIN UGRUNA BOSA HARCADIGIM ZAMANA

senin askinada sanada lanet olsun karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan
Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak
Mutluluk ise gözbebeğin kadar yakın olsun
Umutların gerçek gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun

Acı nickleri
Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım
Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

Gecenin en karanlık ve en derin anında
Kızıl bir ay karşımda karanlığa yükseliyor
Ve bir yıldız bana göz kırpıyor
EMİNİM Kİ SENSİN ! !

Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer
Karaya vuran dalgalar "seni seviyorum" yazardı

İki damla gözyaşı düştü gülüme sonra kurudu tuzu kaldı geriye
Denizleri aşıp aşkıma yol aldı bir umutla yeşerip tekrar açacak diye

Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret
Ve sevgiline hasret kaldığın kadar yakınsın
Unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın
Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak

aşK biZi sevmiyoR biz biRbirimizi sevsek de yetmiyoR!

biRqüN ağLaRım - biR qüNahkaRımbiR daHa aRaMa boşuNa beN fiRaRdaıM

<< hayaLLer aLeminden bir gaRip kaÇIK!

NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk

simdi okadar zor ki geri donmek seni unutup baskasini sevmek ama biseyi anladim cook zormus sevilmmekten sevmek

BENİM YOKLUĞUM İÇİN AĞLAMAYACAKSIN BİLİYORUM ÇÜNKÜ SEN DÜNYANIN YALANISN

sen beni sevmesende ben seni seviyorum biliyorum ve seni hep seviyorum aşkım canım diyorum ama sen nafileeee

bizim gibilere aşk yasak!!!

Arkadaş

AdAm OlMaK iÇiN cÜzDaN dEğİl vİcDaN gErEkİr

seni sevdim için özür dilerim

bir gün herşey tersine dönünce kararacak hayatım sesizlikte boğuşurken karanlığa mahkum olacağım

sErSeRiYiZ AmA DeLiKaNlI gİbİ sEvMeSiNi BiLiRiZ

Karların üzerindesin donmak üzeresin tatlı bir uykuya daldığını zannediyorsun ama ölmek üzeresin farkında değilsin
Yeşile inat ağaç hala yeşermekte
Geceye inat gün hala ağarmakta
Ben ise sana inat seni hala sevmekteyim
İnat bu ya seni hep seveceğim

Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken
Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken

Bu gece bir yıldız tut
Ben bu yıldız kadar uzağında olsam bile
Sevgim heran yanıbaşında!

Eğer bir gün o sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatırsa bilki ben sana ağlıyorum Eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarını tırmalarsa bilki ben o şarkıyı sana söylüyorum Eğer bir gün elinde bir demet gül mezarıma gelirsen bilki mutluyum mezarımda uyuyorum

Her martı bir deniz Her rüya bir uyku
Her dağ bir duman Her nota bir şarkı bulur ama
Ben başka " sen " bulamam

Hep bir yıldız olmanı bekledim
Gün gelir kayıp bana ulaşırsın diye
Sonra vazgeçtim
Yıldız olursan ben ulaşamam diye