Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Acı Dolu Msn Nickleri

Fikirler Kurşun Geçirmez. Düşes* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1090

Arrow Acı Dolu Msn Nickleri

birgün senisiz olacagim hic aklima gelmesdi !!

pHeNm üMidLeriM qeLebeNqLer qDr yaShaaR.

ne senle nede sensiz hayatın bi anlamı yok be sewgilim.....

sen ağlama dayanamam ağlama göz bebeğim sana kıyamam

gerçeklerin doğruluğundan güneşin doğacagından yıldızların çıkacağından şüphe et ama sevgimden asla

Güzel olanı beğeniyi olanı sevdoğru olanla yürükıymetli olanın da yanında kal..!!

SESİN KULAĞIMDA YANKILANIRNEFESİN ENSEMDEÇOK ÖZLEMİŞİM SENİFARKETMEMİŞİM MEĞERSE...!!!

gamsızlığımın nedeni belki buydu_ÇOK MASAL ANLATILDI.

insanlık yatak döşek arkadaşlık zaten ölmüşş

benim kalemi bi kişi yıktı kalemimi kırdı sözlüğümde sevgiliydi anlamı....

gözyaşlarımda boğulacaksın!!!!!!

RAHATÇA SARF EDİLEN YALANLARA GÜVENSE PROBLEM ALINACAK EN BASİT ÖNLEM PARANOYAK BİR DENKLEM

BANA BENDEN BAŞKA DOST VARSA BİLMEM LAZIM.

telefon çaldı ne yazık ki ii niyetlerimi meşgula verdim

korkusuzluk sahipleri neden kemer arkasında silah taşır????

bilmecelere ısınamadım hele de senle ilgiliyse sevemedim sualleri cevaplarım yetersiz kaldı

ben bütündüm yarımı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım.....

HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİNİM.!!!!

ömrümde ilk defa çok sevdim sen şimdi dünyadaki tek derdimm:=)

eyer birgün gideceksen şimdide gelme çünkü müsait deillim )

zehir oluor geceler inan uyuyamıorum seni çok ÖZLÜYORUM

Dilerim Allah`tan benim kadar SEVERSIN ve Benim Kadar AGLARSIN!

Hayat cok acimasiz ama senin kadar BENCHILL ve VICDANSIZ degil!/VaTaNa_HaSrEt

Yalancıların Mahkumu oLaLI vefAyı Cefa Gibi çekiyOruz...Hayellerinden değiLKendileriNden VazgeçenLere AcıyOruz!

gel gitme yanımda kal gel bu gece gel aşkımmmmmmmmm

sen yoqsun yanımda sewdiğım ellerim bomboş kalbimdesin sen benim bn sensiz baq ne haldeyim bedenim burda bn sendeyim!!!

güneşin buz tuttuqu yerde bi alev görürsen bil ki o yalnız senin için atan kalbimdir....

SEN SIKINTIDAYSAN BEN ZORDAYIM SEN ATEŞTEYSEN BEN KORDAYIM BİR GÜN BU DÜNYADAN GİDERSEM BİLKİ BEN SENDEN ÖNCE ORDA OLCAGIM KARAGÖZLÜM KARA SEVDAM

sen benimsin seni kimseye yar etmem

senden geçtim senden geçmem bir kere sevdim sebebini bilmem

ArTık Ne Sevmeyi İstiyoRum Ne SeviLmeyi ÇüNkü hep yarım kaLDı sevmeLerim ve hep SAHTEYDİ SeveNLerim...!

hayatında değerli bişiyin yoksa hayatında değeri yok demektir:bu dünyada ya seweceksin yada sewmiceksin ama asla sevenide ÜzMüCeKsİN!!

benim için hytta 2 şey önmlidir .1i sen dieri özğürlüüm.Özgürlüüm için canımı senin için özgürlüümü feda ederim....

canımı yaktın hayatımı kararttın ama her şeye rağmen seni seviyorm

güzelleri artık sevmiyorum cünkü hepsinin bir sevdiği var

artık ne ellerim ne gözlerim neden kalbim senin

**SeNi SeViYoRUm SaKIn İnaNma ŞaKA yaPIyOrUM**...

Sevmekmi? Hiç Tatmadım! Ya Gülmek? Çoktan Unuttum! YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

InSanı En KoLay AğLatan SevgiLidir.En KoLay ALdatan doStLarıdır.Hayatta HiÇbir Şeye Güvenme Beyaz GüLün biLe GöLgeSi Siyahtır...!

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam. rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam. rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM...

SeNi Ne ZaMaN UnUtAcAğImI SoRmA ÇüNkÜ Ne ZaMaN ÖlEcEğİmİ BiLmİyorUm!!!

bıR kaDın asLa bıR eRqeYe boYun eGmezZZ!

kim sewdi senın bnm kadar istemem selamını artık yalnızım aldım yolumu anladın mı üzülmeye değmez bi pislikmişsin geç anladımm [<< bir qarip a$ık ]

dön çare son umudum sensin bu gece sende gelmezsen ben ölürüm gece

bana bir vedayı çok görenin arkasından dur diyemem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...............

αѕкιиℓα ѕαяαяιρ ѕσℓα¢αк кα∂αя ѕєνgιиℓє вαнтιуαя σℓα¢αк кα∂αя υgяυиα ¢αиιмι νєяє¢єк кα∂αя ѕєνιуσяυм ∂єѕєм ιиαиιямιѕιи..gυяυя αşкı

neden herkez üstüme geliyor

DüNyAdA bEnİ sEvEcEk ÇoK aMa SeVmEyİ bİlEn YoK

beni sevmen için kendimden vaz mıgeçmeliyim bn seni seçtiğim gün kendimden vaz geçtim ama senin anlaman zaman alıyor

sensiz yapamma biriciğim artık anla beni

onu seviyorum onsuz yapamıyorum gözlerim ondan başkasını görmüyor ben ona deliler gibi aşık oldum

[c][c]AqLaMaYı B!LmEyEn GöZlER SEvMeYiDe B!lmEzLeR[C][C]

sevmekte sevilmekte acıdır en iyisi sevme

˙·٠٠•● вєη∂є нαккιη кαℓ∂ιуѕα єgєя ѕєνιℓ∂ιgιη gυηℓєяє ѕαу.. ●•٠٠·˙

KENDiMi KAYBETTİM BUGUN ARADIM CADDELERDE SOKAKLARDA BULAMADIM. AĞLADIM SONRA SESSİZCE YALNIZ OLDUĞUMU ANLADIM VE NE KADAR ÇARESİZ OLDUĞUMU SENI KAYBETTİM BUGÜN ARADIM BASKA İNSANLARDA BULAMADIM ACI ÇEKTIM SONRA İÇTEN İÇE SENİ NE KADAR COK SEVDİĞİMİ ANLADIM VE BİR DAHA DÖNMEYECEĞİNİ _____YUSUF ASK ACISI CEKENLER ICIN BENIM ESERIM

H€RŞEYİN ßİTTİĞİ ÆNI...ßİRDÆHÆ DÜNYÆYA G€LİRS€M SİZ€D€ ÆNLATIRIMM

BENİM SENİ NEKADAR SEVDİĞİMİ ÖLCMEK İSTİYORSAN YAĞMURLU BİR HAVADA DISARI CIK.TUTABİLDİKLERİN SENİN BANA OLAN SEVGİN TUTAMADIKLARINSA BENİM SANA OLAN SEVGİMDİR-GÖCMENKIZI-MERVE-ASK ACISI CEKENLERE

KAYBETMEK İÇİN ERKEN SEVMEK İÇİN ÇOK GEÇÇÇ!!!

Yalvarırım dön (diyeceğimi mi sandın);sensiz yapamam (gibi mi geliyo sana);sensiz ölürüm(desem yalan olur);çünkü SENİ SEVMİYORUMMM....!!!

GELSEDE EN ACI SÖZLER DİLİMEÇIKACAK SANIRIM BİRKAÇ KELİMEBİR ALEV HALDE DÜŞTÜN ELİME....

Yalanlar bitmez dudaklar susmayıncasevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca...!

UMUTLARIN BİTTİĞİ YERİMAŞKI İÇİME GÖMERİMAYAKTA DURMAYA HALİM YOKYİNE DE KOŞABİLİRİM..

Gözler dudakların sölemeye cesaret edemediği şeyleri açığa vuracak kadar cesurdur..

NE ÇOK SEVDİM ANLATAMAMGECEM SENSİZ ZOR YATAMAMBELKİ SANA ANLATAMAMAMA SANA AŞIĞIM AŞIK...

Unuttuklarını anımsakaybettiysen araözlediysen git bulkırdıysan af dilekırıldıysan affetçünkü hayat çok kısaaa......!!!

SEVERSEM SONUNA KADAR SEVERİMSİLERSEM MAHŞERE KADAR SİLERİMSEVENİ BAŞTACI SEVMEYENİ YOLCU SAYARIMŞİMDİ SÖYLE İTİRAZIN VAR MI SENİ SEVİYORUM..!!

Acı veriyor yeni baştan sevmesiama anladım ki acıyı unutulan değil unutturan veriyor..!!!

BİR SIRRIM VAR KİMSEYE SÖYLEYEMEDİĞİMBİR ALLAH BİRDE BENBİRİ DAHA BİLSİN İSTİYORUMODA SEN BİLMEM SAKLAYABİLİRMİSİNSENİ SEVDİĞİMİ SÖYLESEM.....!!!!!!!!!

Gönlüm aşk deryasında sürüklenen bir saldısenin eşsiz varlığın tutunduğum tek daldısevmek güzel şeydir sevilmekte onun kadarsevipte sevilmemek varya acıdır ölüm kadar...!!!

SENİ SEVME ÇABAM ADINI SAHİLDEKİ KUMLARA YAZMA UĞRAŞIMDIDALGALARIN HER SEFERİNDE SİLDİĞİBENİMSE YILMADAN DENEDİĞİMM....!!

İnce sızım kalp hırsızımbeni benden aldın imkansızımağlasam inlesem ne faydanasıl olsa ben hep haksızım..!!

DENİZLERİ SEVİYOSAN DALGALARIDA SEVECEKSİNSEVİLMEK İSTİYOSAN ÖNCE SEVMEYİ BİLECEKSİNKORKARAK YAŞIYORSAN YALNIZCA HAYATI SEYREDERSİN....!!!

yokluğun ki ZORAKİ BİR ÖLÜMDÜ

içimi kemiren her fare için bi kapan yarattım

tanrının elinden yazılan mektubum ben

HAYATA ANLAMSIZ GÖZLERLE BAKMA ŞAŞI YÜZ PİSKOPATTAN BİRİNİN AÇIK KAŞI

sil adımı baştan yaz kalbine baş harfi büyük olsun yeniden küfr et geçmişe hadım ettik olmadı BEN SUYUN OLDUM BARDAK DOLMADI.

benim aşka dair grafiğimde çizgiler hep kırıktı sevdiler ve en sonunda filmi aynı yere getirdiler beni bu zamana kadar çok üzdüler

beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım .!!!

çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi
    ''Dışarıya kapanmak esasen içeri açılmaktır. Huzur mu istiyorsun? Az eşya az insan.''

www.foruminci.net

MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    90
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Ağlama sen ağlama sen haydi biraz gül

Bu Konudaki Etiketler