sen benim farkımı fark edemedin ama artık farK etsende fark etmez çünkü benim farkımı farK edenler senden çok farklı
İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtı.Baksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı..!
İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye...Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

Bu Aşk Havuz ProbLemiYeni fark ediorm!Yazmıştım denkLeminiGirdim Yüzemiyorum!
>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<< <

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım....
çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

Sanma ki aşkınla delirdim şimdi nefretim bağrımda hançer misali gezerim bu satırları okursan çok daha iyi anlarsın beni NEFRETİMSİN artık SEVDİĞİM değil!

LaF SoKMaYa KaLKMa KaPaK oLuRSuN uĞRaŞMa eTiKeT oLuRSuN YaVŞaMa KöPeK oLuRSuN aDaM oL BeLKi YaNıMDa YeR BuLuRSuN

KiMiNe GöRe PiSiKoPaT&yacute;Z KiMiNe GÖRe SeRsSeRiKiMiNe GöRe ZaWaLL&yacute;Y&yacute;Z KiMiNe GöRe DiLeNCiKiMiNe GöRe AdAM&yacute;Z KiMiNe GöRe ZiBiDi AmA SeN WaRyA HaN&yacute;MeFeNDi Sen
Yalan sevgilerin tuzak bakışların sahte gülüşlerin olduğu yerde buldum seni herşeyi kaybetmeye değecek kadar kıymetlisin...
Sen bir yıldız olsan gökyüzü benim. Parlaklığına fazla güvenme kayar gidersin. Unutma ki güneş doğduğunda sen bir hiçsin sen benim nefretimsin!

o kadar dolmus ki sevgin gönlüme baska bir seviye yer kalmayacak kadar. O kadar sevmisim oysa seni mevlamdan sonra tapacak kadar....
Gönlümde tek sen varsın

Aşk dolu bir baharsın Kalbimdeki aynaya Birde baktım sen varsın...Bütün arzum emelimSeni sevmek olacak.En güzel mutlu günlerİkimizin olacak....

Kalbim senin için atıyor gözlerim senden baskasını görmüyor...Galiba ben aşık oldum

SEN BENİ ÖYLE BİR HALE GETİRDİNKİ DOSTLARIM BİLE BANA GÜLDÜ .BEN SENİ ÖYLE BİR HALE GETİRECEĞİMKİ DÜŞMANLARIN BİLE SENİN İÇİN AĞLAYACAK.

Biktim yalan a$klardan biktim anlamsiz bo$ laflardan biktim böyle dünyadan biktim böyle sevdalardan..

hayatin en hüzünlü ani sevdigin insanin buna hic degmedıgini gördügün andir ve en büyük kaybin onun icin harcadigin zamandir.

Seninle sona eren askimizahiçte ûzûlmûyor aglamiyorum.Askimiz zaten bastan yokmuski.Geç anladimsadayillardir yalan olan sevdandantam tersikurtulduguma seviniyorum.Sana neye ûzûldûgûmû sôyleyeyimmi?YILLARDIR SENIN UGRUNA BOSA HARCADIGIM ZAMANA.

senin askinada sanada lanet olsun ... karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytan....

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak
Mutluluk ise gözbebeğin kadar yakın olsun
Umutların gerçek gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun..

Acı nickleri
Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım
Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

Gecenin en karanlık ve en derin anında
Kızıl bir ay karşımda karanlığa yükseliyor
Ve bir yıldız bana göz kırpıyor.
EMİNİM Kİ SENSİN ! !

Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer
Karaya vuran dalgalar "seni seviyorum" yazardı.

İki damla gözyaşı düştü gülüme sonra kurudu tuzu kaldı geriye
Denizleri aşıp aşkıma yol aldı bir umutla yeşerip tekrar açacak diye.

Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret
Ve sevgiline hasret kaldığın kadar yakınsın.
Unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın
Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak..