Veee Venüs İkizler burcuna geçti...

13 Mayıs'ta bir ara retroya girecek olsa da 7 Ağustos'a kadar da bu burçta kalacak...
Retro esnasında klasik eski sevgili pörtlemesi karmik karşılaşmalar olabilir. Biz bunları defalarca yaşadığımız için biliyorum okurken gülümsüyorsunuz...zamanı gelince tekrar değerlendiririz.

İlişkilerde sohbetin ve akılcılığın ön plana çıktığı bir dönem bizi bekliyor karantina günleri için bu iyi bir haber tabi...Arkadaşlarımızla yaptığımız görüntülü aramaların da artacağı bir döneme denk gelmesi enteresan....
Sosyal medya tanışmalarına da açık bir dönem bu dönem.

😇

Uzaktan çalışma kardeşleryakın çevre hatta etkinin Ağustos'a kadar süreceğini düşünürsek yakın yerlere seyahatler açısından olumlu etkiler var. Evde eğitim sürecine de oldukça olumlu katkıları olabilir bu etkinin; nihayet bilgi akışına alışabilir ve durumu daha kolay yönetebiliriz.

Doğum haritalarınızda ise İkizler burcu hangi evinizi temsil ediyorsa Venüs o evin konularına bir hoş sada getirecektir. Misal 7.eviniz İkizler burcuysa evlilikle ilgili güzel gelişmeler ve gündemler olacaktır.

💯

En can alıcı soruyu da en sona bırakayım dedim ki heyecanı artsın😏

Peki en çok hangi burçlar etkilecek?

Tabi ki burcu ve/veya yükseleni İkizler KovaTerazi Yay Aslan ve Koç olanlar...Etkinin şekerliği ve yoğunluğu ise bireysel haritalanızın aldığı diğer tüm etkilere de bağlı tabi...

Sağlıklı ve mutlu bir haftasınu dilerim
.