Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1

Konu: 22 Mart 2020 - 7 Mart 2023 Satürn Kova Burcunda (Şenay Devi)

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart 22 Mart 2020 - 7 Mart 2023 Satürn Kova Burcunda (Şenay Devi)

Yıldızların Karmanın öğretmeni Satürn 1994 ten sonra Kova burcunda ilerleyecek. Her bakımdan yeni bir düzenin yapılanma sürecinin döngüsü başlamakta. Toplumsal kültürel ve idari ortamda yeni yöntemlerin kullanılmaya başlanacağı yeni ve yenilikçi bir dönem.

İletişimin gezegeni Merkür ün durağan hareketi dünya genelinde ve ülkemizde korona virüsü ve finansal piyasalarla ilgili konuları 4-6 Mart 2020 tarihleri arasında gündemin zirvesine taşıyacak. Bu süreçte korona virüsün kökeni çıkış nedeni dahil olmak üzere gökyüzü enerjileri net bilgi almayı zorlaştırıyor ve sabrımızı teknoloji aksilikleri iletişimsizlik ve seyahat sorunlarıyla zorlamaya devam edecek. Merkür ayrıca dokunduğumuz şeyler de dahil olmak üzere iletilebilir her şeyle bağlantılıdır. Merkür'ün Balık burcunda ki durağan konumu hijyene her zamankinden çok daha fazla önem vermemiz içinde uyarıyor bizleri.

4 - 9 Mart tarihleri arasında Merkür özellikle temiz havanın dolaşamadığı uçaklarda ekstra seyahat önlemleri alınması noktasında fazlasıyla uyarıcı!

9 Mart 2020 Türkiye saatiyle Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sağlık ve finansal konularla ilgili etkili Başak dolunayının bilgi kirliliklerine netlik kazandırması mümkün ¦ Herhangi bir hava kaynaklı hastalıktan çok daha hızlı ve daha uzak olan bazı yanlış bilgilerin giderilmesine de yardımcı olacak etkilerine tanıklık edebiliriz.

KOÇ: Bu hafta olumlu değişimler sizleri karşılıyor. İş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli ve ben merkezli düşünmekten kaçınmalısınız. Özel hayatınızda ise beraberlikleri devam eden Koçlar karşı tarafın haksız davranışları karşısında gergin zamanlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü sizi yaşamın her alanında güçlü kılıyor bu hafta. Yapmayı planladığınız projelerinizi girişimlerinizi haftanın ilk gününden itibaren gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanların görüşlerini dikkate alırken sizi mecbur hissettirmelerine de izin vermemelisiniz. Bu hafta işinizle ilgili yeni teklifler alabilir aynı anda iki iş birden yaparak gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

İKİZLER: Uzun zamandır baskı altında tutulduğunuz pek çok şeyden uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Daha önce ertelediğiniz pek çok konuyu bu hafta gündeminize alacaksınız. Özel yaşamınızda bu hafta ayrılık kararı aldığınız ilişkinizle ilgili pozitif yönde gelişmeler yaşayabilir ilişkinize bir şans daha tanıyarak olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

YENGEÇ: Hafta ortasından itibaren finansal akışınızda rahatlamalar söz konusu ¦ Bu süre içinde hesaplarınızda incelemelerde bulunmanız gözden kaçırdığınız alacaklarınızı isteyebilirsiniz. Önemli fırsatlar ve iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aşırı güven ve sevginin karşılığını alamadığınız düşüncesi sizlere ayrılık kararı almanıza neden olabilir.

ASLAN: Gökyüzü çalışma hayatınızda yolunda gitmeyen pek çok şeyin üstesinden geleceğiniz enerjileri barındırmakta. Hangi meslekte olursanız olun zamanı doğru kullanabilmeniz için akılcı çözümler ve ataklar da bulunmanız önem taşımakta. Bunu başardığınızda zamansızlıktan şikayet etmeyecek ve çok daha verimli olabileceksiniz. Bu hafta eğitim hayatlarınızda da başvuruda bulunduğunuz talepleriniz olumlu şekilde neticelenebilir.

BAŞAK: Bu hafta İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kurum ve kişilerin öneri ve görüşlerine önem vermelisiniz. Size doğru gelmeyen konulara karşı fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. Uzun zamandır doğru zamanı beklediğiniz atılımlarınızı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda aleyhinize yaşanan girişimler doğru yol almanız ve dikkatiniz sayesinde lehinize dönebilir.

TERAZİ: Ev ve iş hayatınızda yaşanan gerginlikler ortadan kalkıyor. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle ne kadar özverili davranırsanız karşılığını aşkla alacaksınız. Özel hayatınızda bekar Teraziler için aşk enerjileri hakim gökyüzünde. Sürpriz beraberliklere adım atabilirsiniz.

AKREP: Bu hafta iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle sevineceksiniz. İşiniz gereği diplomasiyi elden bırakmadığınız takdirde zorluklar aşılabilir olacak. Bu dönem çocuk isteyen çiftler için oldukça uygun bir zamandır.

YAY: Bu hafta iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle kazanımlarınızı arttıracaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlardan da destek göreceksiniz. Özel hayatınız da önem kazanacak eş ya da sevgilinizle birbirinize anlayışlı davrandığınız takdirde sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Yay lar ilişkinizde yanlış anlaşılmalar hızlı bitişlere yol açabilir.

OĞLAK: Bu hafta finansal konularda beklenmedik sıkışıklar hukuki zorluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle aile bireylerinizin söylemleri iş ve özel hayatınızda düşünmeden kararlar almanıza ve büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Bu hafta eğitim hayatınızda anlık kararlar pişmanlık ve zarar görmenize neden olabilir dikkatli olun.

KOVA: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz. Aşk hayatınızda bu hafta şanslı bir haftanın içine giriyorsunuz. Evli ve ilişkisinde devam eden Kova lar sevindirici gelişmelerle karşı karşıyasınız. Bekar Kova lar sizlerde duygu dolu bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

BALIK: Bu hafta iş hayatınızda göreceğiniz destekle karşılaştığınız tüm problemleriniz çözüme kavuşmaya başlayacak. İş ve eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli gerçekçi hareket etmelisiniz. Özel hayatınızda evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları eş ya da sevgilinizin haksız yorumları yüzünden gergin zamanlar yaşayabilirler.

Dr. Şenay Devi
    Konu DilinJokeri tarafından (28.03.2020 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..