Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben
*Ben seni el değmeden gözümle de severim.
*·#·$1…tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm…!!!
*——–ler dönekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz
*kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun
*ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat
*YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret
*oLMaDıĞıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuĞuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM
*Her DaLa Konupta Dönmek OLmuyor!!!
*Tak Boğazıma İpini Yada Kes Bileğimi Sensizlikle Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi
tak ßoğazıma ipini yada kes ßiLeğimi sensizLikLe ya$ayacağıma öLüme gideyim daha iyi..
*…Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZ TatLı ßir Oyundu Oynadığımız…
*..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!
*Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin…!!!
*ALayına gider demedikmi??? cefaLarı ßiz çekmedikmi??? ahh ße kanka ßizde sevmedikmi???
*pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL…!!!!:
*keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin
*Sıkıldım Artık ßu (sansürlü kelime) GönüLLerden!!!:
*Hayatın En Hüzünlü Anı Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır
*Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!
*acıya müpteLa oLmanın ne aLemi warhayatı hafifLetmek warken…!!!
*·#·$1Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!
*ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin
*nokta kadar çıkar için virgüL gißi ßüküLenLer gün oLur çizgi gißi eziLirLer…!!!
*Ruh Güven Gißidir.. Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!
*Keşke Her Aşk Mutlu ßitse Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!
*ßilemem ßelkide O ßöyle Mutlu!!!
*Bes Para Etmez Ruhun wardı..Onuda Seytana Satmıssın…
*DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramam…NehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam..!!!
*Yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner…
αℓ яüzgαяı Ⴣєтѕє∂є ∂αℓ кıяıℓмışтıя вιя кєяє
вυℓυтℓαяα уüкℓє∂ιм özℓємιмι; şιмşєкℓєяℓє çαктıя∂ıм ѕєνgιмι; уαğмυяℓαя уαğ∂ıя∂ıм gözуαşℓαяıмℓα; кüçüк мєℓєкℓєя göη∂єя∂ιм ѕєηι öρмєує gєℓ∂ιℓєямι
äċı äċıÿı bästırırsü sänċıÿı
คşк кคç๓คкtคภ ç๏к к๏שคlค๓คк ﻮöг๓єкtєภ ç๏к özlє๓єк ﻮเt๓єкtєภ ç๏к ๒єкlє๓єк ๔๏кยภ๓ค
YıLLardr içimde 1 çocuk ağLarİşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yarÖle ta$ değilim sandığın kdr..
ßugün Seni Sensiz Yaşamak a$ksa Seni SeninLe Ya$ayacağım YarınLara kaLdırıorum a$kı….
Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim. . .
Tak Boynuma İpini ya da kes biLeğimi..