Bilen arkadaşlarımız mutlaka vardır ama bilmeyenler için paylaşmak istedim. Action windowda (A Tuşuna basarak açılıyor) exchange arty vs. ikonlarının bulunduğu üst bölümde en sonda bir sandık simgesi var normal stall simgesinden bahsetmiyorum. Üstüne geldiğinizde " Stall Network " yazıyor. Bu sistem sayesinde aradığınız her türlü eşyayı ayrıntısına kadar bulabiliyorsunuz. Şimdi geçelim resimli anlatımıma...

RESİM 1

1) Action penceresinin simgesi
2) Stall Network 'un simgesi (buna sağ tıklıyoruz)

Evet bu işlemlerden sonra stall network sistemi açılıyor. Şimdi Resim 2 ye geçebiliriz.

Resim 2

1) Aradığınız itemin genel özelliği (örnek: European Armor)
2) Bu itemin Türü (örnek: Heavy Armor )
3) Bu da itemin en son ayrıntısı -genelden özele sıralama gibi- ( örnek: 3 Degrees)
4) Arama simgesi
5) İtemin üzerine tıkladıktan sonra satın alma tuşu
6) Sizin paranız

Bunlar da seçmeniz gereken kısımlardı bunların hepsini ayarladıktan sonra Resim 3 'e geçip uygulamasını görücez...

Resim 3

1) Avrupa Kıyafetleri
2) Ağır Armor
3) 3 Degrees

İşte bu 3 özelliği ayarladıktan sonra searcha basıp 10 saniye bekliyoruz. Bu sürenin ardından orta bölümde şehir içindeki stallarda satılan itemleri görebiliyoruz. Sol taraftaki küçük simgeye basarsanız her şeyini görebilirsiniz. Ayrıca Levelı Adeti Parası vs. de yazıyor.

İşinize yarayan ve almak istediğiniz itemin parasına baktıktan sonra Resim 2 'deki 5 numaralı bölüme (Purchase = Satın alma) basıp 6 numaralı bölümde (cebinizdeki gold miktarı) paranız yetiyorsa iteminizi inventorynizde görebiliyorsunuz...

Bu sistem sayesinde artık stall stall aramanıza gerek kalmayacak ayrıca kendi kurduğunuz stallı open yaptığınızda karşınıza gelecek olan " Stall Network Sistemine Stallınız Eklensin Mi ? " penceresine yes derseniz başkaları da aradığı itemi sizin stallınızdan ve başka yerden alabilir.

Hiç bir bölümü alıntı değildir elimle yazdım print screen e de kendim bastım. Tek ricam şu sizden silk istemiyorum teşekkür bile istemiyorum hatta yorum yapmasanız bile olur. Sadece bilenlerin bunu zaten biliyorduk gibi sözlerde bulunmamasını istiyorum hepsi bu...

Güncel (eklemeler soru geldikçe genişletilecek) :

1)Stall network sadece townda çalışır.
2)Stall network'ü açtığınızda sadece bulunduğunuz şehirdeki stallar görünür.
3)Bu sistemle açtığınız stallda open yaptıktan sonraki yazıyı kabul ettiğiniz takdirde satacağınız mal %1 komisyonla gider.

Örnek: 1.000.000 Gold 'luk bir kurt 1.000.000 x 1 % => 10.000 - =990.000 Gold 'a satılır....
4)Bu sistemde pazarlık yapılmaz (yüksek fiyatlı ürünlerde pazarlığın az bir bölümü zaten çıkarılır) exchange gibi bir tehlikesi yoktur. Not: Bu sistemi exp le hiç karıştırmayın (bunu niye yazdın demeyin bazı kişiler ondan da bahsediyor).