Koç Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Ağırlığın üzerinden kalktığı bir ay hazır mısın sevgili Koç..
Son derece keyifli son derece pozitif son derece yapıcı bir ay olacak diyebilirim..
Evli ilişkisi olan bir Koç isen son derece yapıcı bir ay geçireceksin diyebilirim.. Evliliğin ilişkin ile ilgili problemleri geride bırakacağın çözüm önerileri getireceğin eşin partnerin ile enerjinizin uyacağı uyumunuzun artacağı bir ay olacak diyebilirim.. Romantizmin arttığını hissedeceksin.. Oldukça romantik bir ay olacak diyebilirim.. Yeni bir çocuk aileye katılabilir. İlişkini evliliğe taşımak isteyebilirsin..

Bekar bir Koç burcu isen yeni bir ilişki gündeme gelebilir.. Sosyal ilişkilerin gelişebilir. Sık sık seyahat edebilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsin..

Kariyer eğitim hayatın yaşam alanın ile ilgili oldukça şanslı bir ay olacak.. Biliyorsun Temmuz 2019 son derece yordu düşündürdü tekrara düşen konuları getirdi. Artık Venüs düz seyre geçiyor Jüpiter düz seyre geçiyor Merkür retrosu ayın ilk günlerinde bitiyor. Tüm bunlar finansal anlamda yeni projelerde seni destekleyen bir gökyüzü enerjisi var demek..

Boğa Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Aşka yeni bir bakış açısı kazandıracak Ağustos ayı sana şans getirecek sevgili Boğa..

Evli ilişkisi olan bir Boğa isen eşin partnerin ile aranızdaki uyuma özen göstereceksin. Geçmişten gelen problemleri bitirmek ve artık daha huzurlu bir sürece adım atmak isteyeceksin. Problemlere çözüm odaklı yaklaşacaksın. İletişime dayalı problemler Merkür retrosunun bitmesi ile son bulacak.. Ailevi ilişkilerde yapıcı gelişmeler yaşam alanın ile ilgili yenilikler gündeme gelecek..

İlişkini olmayan bir Boğa isen yeni bir ilişkiye aniden adım atabilirsin. Yakın çevrenden tanıyacağın biri ile büyük bir aşka yelken açabilirsin. Sosyal ilişkilerinde büyük bir dönüşüm olacak diyebilirim. Yeni bir yaşam alanı değişim söz konusu olabilir. Şehir dışı yurt dışı değişimler gündeme gelebilir..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili sık sık yeniliklere gideceğin değişiklikler yapacağın bir ay Ağustos 2019.. Ekonomik anlamda rahatlamalar gündeme gelebilir. Süregelen projelerde oldukça yapıcı gelişmeler var.

İkizler Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Hayata yeni bir yönden bakacağın tempolu bir aya hazır mısın sevgili İkizler?

Merkür retrosu nihayet ayın ilk günü ile bitiyor.. Jüpiter Venüs retroları ile Ağustos 2019’da sona eriyor.. Bakış açının değişeceği kendini daha hafif hissedeceğin hayata daha başka gözlerle bakacağın bir ay Ağustos 2019.. Merkür retrosunun bitmesi ile birlikte de son derece fresh bir ruh haline kavuşuyorsun.. İşbirliklerin iş ilişkilerin ortaklıkların yöneticilerin ekip arkadaşların ile iletişimin hafifliyor yapıcı bir hal alıyor.. Son derece yapıcı bereketli hareketli bir süreç olacak diyebilirim. Yeni fikirler yeni projeler yeni fırsatlar sana oldukça iyi gelecek…

Evli ilişkisi olan bir İkizler isen ani kararlar alabilir radikal adımlar atabilirsin. Seni yoran yıpratan aşağı çeken hiç bir şeyi hayatında istemiyorsun artık hayatında. Eşin partnerin ile aranızdaki uyumu enerjiyi yapıcı iletişimleri hayatında çoğaltmak adına girişimlerde bulunabilirsin. Eşin partnerin bu noktada yıkıcı bir bakış açısında tavırda ise ayrılmak isteyebilirsin. Yaşam alanında değişimler dönüşümler gündeme gelebilir..

Bekar bir İkizler isen geçmişle ilgili hiç bir şeye tavizin olmayacak.. Daha enerjik daha pozitif daha aktif bir ruh haline sahip olacaksın. Yeni arkadaşlıklara yeni fırsatlara açık olacaksın.. Yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Eğitim öğretim hobiler ile ilgili oldukça verimli bir ay Ağustos 2019..

Yengeç Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Duygusal baskının dağıldığı yapıcı bir ay Ağustos sevgili Yengeç..

Özel hayatın ile ilgili içine sinmeyen seni yoran üzen her ne varsa artık geride kalıyor.. Son derece yapıcı bir ay Ağustos 2019.. Duygusal anlamda hafifliyorsun ve eşin partnerin ile aranızdaki iletişim pozitif bir yöne akıyor.. Çocuklar yeni bir çocuk kardeş ilişkileri oldukça olumlu gelişmelerle yüzünü güldürecek diyebilirim.. Romantizmin arttığı bu ay senin adına oldukça olumlu sonuçlar verecek..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili yaşam alanın ile ilgili olumlu gelişmeler ön plana çıkabilir. Gerek dışarıdan gelen kaynaklar gerek süregelen projelerin ile ilgili kaynaklarında artışların olacağı bir ay Ağustos 2019.. Finansal anlamda oldukça yapıcı gelişmeler gündeme gelecek.. Yeni işbirlikleri yeni başlangıçlar gündeme gelebilir..

İlişkisi olmayan uzun zamandır yalnız olan bir Yengeç isen yeni bir başlangıç yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Ağustos 2019 son derece sürprizli bir ay olduğu için aşk nereden nasıl gelir kestirmek zor..

Aslan Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Yıldızının parlayacağı bir Ağustos 2019 sevgili Aslan..
Son derece yapıcı pozitif bir ay olacak diyebilirim. Kariyer eğitim hayatın yaşam alanın ile ilgili değişimlerin gündeme geleceği bir ay olacak diyebilirim. Ekonomik anlamda daha güçlü hissedeceğin gelir kaynakları gündeme gelebilir. Kariyerini eğitimini sürdürdüğün alanlarda popülariten artabilir. Yeni projeler konusunda son derece sürprizli bir ay..

Evli ilişkisi olan bir Aslan isen eşin partnerin ile sık sık bir arada olmak isteyebilirsin. Romantizmi tutkuyu sonuna kadar hissedeceğin bir süreç.. Sık sık seyahat edebilir keyifli zamanlar geçirebilirsin. Yalnız kalmaktan pek hoşlanmayacağın bir ay.. Yaşam alanında değişimler yapabilirsin. Bir bebek sahibi olmak isteyebilir müjdeler alabilirsin..

Bekar bir Aslan isen oldukça şanslı bir ay.. İddialı tutumların tavırların görüntün ile girdiğin her ortamda ilgi görebilir iltifatlar alabilirsin.. Yeni başlangıçlara açık olacağın bir ay.. Sürekli hareket halinde olabilirsin..

Başak Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Kendine zaman ayıracağın fikirlerini geliştireceğin bir ay Ağustos 2019 sevgili Başak..

Kariyer eğitim yaşam alanın ile ilgili hoşuna gitmeyen problemler yaratan alanlarla ilgili yenilikler yapacağın bir ay olacak diyebilirim. Değişime dönüşüme açık olacağın Ağustos 2019’da son derece yapıcı bir tavra sahip olacaksın.. Yeni bir proje gündeme gelebilir yeni bir işbirliği gündeme gelebilir.. Bir süredir üzerinde çalıştığın projeleri artık gündeme alabilirsin. Yeni gelir kaynakları gündeme gelebilir. Süregelen problemleri oldukça net bir şekilde çözüme kavuşturabilirsin.

Evli ilişkisi olan bir Başak isen eşin partnerin ile aranızda süre gelen özellikle iletişime dayalı problemler yönetici gezegenin Merkür retrosunun son bulması ile nihayet iyileşiyor.. Son derece yapıcı iletişimler eşin partnerin ile aranızdaki uyumun artması seni oldukça mutlu edecek.. Yeni bir ev yaşam alanında değişimler gündeme gelebilir. Bebek sahibi olmak isteyen bir Başak isen bu ay müjdeler alabilirsin..

Bekar bir Başak isen kendine zaman ayırmak kişisel gelişimine yönelmek isteyebilirsin. Yeni bir ilişkiye başlamadan önce üzerindeki ataleti atmak biriken negatiften arınmak adına kendine zaman ayırmak isteyeceksin.. Oldukça olgun oldukça değişime açık bir ruh haline sahip olabilirsin..

Terazi Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Şansı yanında hissedeceğin bir ay Ağustos 2019 sevgili Terazi..

Yönetici gezegenin Venüs retrosunu Ağustos 2019’da bitiriyor.. Şans gezegeni ve iletişimin teknolojinin zihnini gezegeni Merkür retrosu da Ağustos 2019’da son buluyor.. Ağustos 2019’un şansını ayın ilk günleri itibari ile hissedeceksin.. Özellikle kariyer eğitim finans yaşam alanın ile ilgili oldukça keyifli değişimler gündeme gelecek diyebilirim. Oldukça hareketli oldukça bereketli bir ay Ağustos 2019.. Sık sık seyahat edebilir sık sık yeni insanlarla bir araya gelebilirsin. Yeni idealler yeni girişimler yeni işbirlikleri gündeme gelebilir..

Evli ilişkisi olan bir Terazi isen oldukça romantik oldukça tutkulu bir süreç geçirebilirsin. Eşin partnerin ile artan uyumunuz romantik paylaşımlar ortak çevre organizasyonları etkinlikleri sık sık bir araya gelen aile üyeleri aileye yeni katılan üyeler Ağustos 2019’u son derece keyifli kılabilir.. Eşinin partnerinin gelir kaynaklarındaki artış yüzünüzü güldürecek..

Bekar bir Terazi isen gelişen sosyal ilişkilerin seyahatler sık sık girdiğin kalabalık ortamlar sana yeni bir ilişki getirebilir. Flörtöz tutumların ön plana çıkabilir.. Son derece girişken konuşkan bir ruh hali benimseyebilirsin.

Akrep Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Senin adına son derece pozitif sürpriz dolu bir ay Ağustos 2019 sevgili Akrep.
Evli ilişkisi olan bir Akrep isen son derece romantik son derece yapıcı bir ay olacak diyebilirim. Evliliğin ilişkin ile ilgili yapıcı anlamda büyük adımlar atabilirsin. Son derece yapıcı girişken yaptırımcı bir ruha bürünebilirsin. Eşin partnerin ile sık sık çözüm odaklı konuşmalar yapabilirsin. Eşinin partnerinin hassasiyetlerini önemseyebilir sağduyulu yaklaşımlar sergileyebilirsin. Eşin partnerin ile uzun bir seyahate çıkabilirsin. Yaşam alanında değişim yapabilir yaşam enerjini yükseltebilirsin.

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili son derece şanslı bir ay olacak diyebilirim.. Süregelen projelerin ile ilgili oldukça başarılı sonuçlar alabilirsin.. Ekonomik anlamda son derece yapıcı bir ay olacak diyebilirim.. Yeni projeler gündeme gelebilir. Yeni işbirlikleri gündeme gelebilir.

Bekar bir Akrep isen aşk nereden nasıl gelir inan ki ön göremiyorum. Bir an da ani büyük bir aşka yelken açabilirsin.. Bir an da karşına çıkacak gelişmeler seni oldukça şaşırtabilir. Aşka dair şanslı gelişmeler var.. Sosyal ilişkilerinde yakın ilişkilerinde dostane tutumlar keyifli paylaşımlar ön plana çıkacak..

Yay Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Biraz daha keyfe keder hareket edeceğin bir ay Ağustos 2019 sevgili Yay..

Son derece yorucu son derece baskıcı son derece melankolik günler geçirdin.. Artık rahatlamak rahat bir nefes almak istiyorsun.. Ağustos 2019’da sorumluluklarını olabildiğince hafife indirgemek kendine hayata zaman ayırmak istiyorsun.. Kariyer eğitim hayatın ile ilgili aceleci tutumları geride bırakıp biraz daha sakin ilerlemek isteyeceksin. Kariyer eğitim hayatın ile ilgili mevcut koşullarını iyileştirmek ve zamana yaymak isteyebilirsin..

Evli ilişkisi olan bir Yay isen eşin partnerin ile aranızdaki gerginlik Ağustos 2019’un ilk gününde sona erecek Merkür retrosu ile birlikte hafifliyor.. Eşin partnerin ile daha yapıcı bir üslupla iletişim kurabilir daha çözüm odaklı hareket edebilirsin.. Yine seyahatler yaşam alanında yapılacak değişimler yaşam enerjini arttırabilir. Daha romantik bir ruh haline sahip olabilirsin..

Bekar bir Yay isen son derece şanslı bir ay olacak diyebilirim. Oldukça keyifli sohbetler sosyal ortamlar konserler etkinlikler organizasyonlar aniden gündeme gelen seyahatler sana yeni arkadaşlıklar yeni flörtler getirebilir. Ancak kafa karışıklığı yaşıyor isen sakin ve mantıklı ilerlemeyi tercih etmelisin..

Oğlak Burcu Aylık Yorum
AĞUSTOS 2019

Tutulmalardan sonra rahat bir nefes almaya hazır mısın sevgili Oğlak?

Ağustos 2019 tutulmalarla geçen Temmuz 2019’un ağır enerjisini hafifletiyor ve derin bir nefes almanı sağlıyor.. Bunun yanı sıra Venüs Jüpiter Merkür retrosu da nihayet Ağustos 2019’da son buluyor.. Kadersel etkiler taşıyan Karma’dan izler taşıyan Temmuz 209’un son bulması ile birlikte nihayet pozitif bir sürece girmiş bulunuyorsun.. Kariyer eğitim yaşam alanın ile ilgili oldukça keyifli bir ay olacak diyebilirim. Ekonomik anlamda son derece yapıcı bir ay olacak diyebilirim. Süregelen projelerinde emek verdiğin konularda nihayet istediğin sonuçları alıyor emeklerinin karşılığını alıyorsun diyebilirim..

Bekar bir Oğlak isen son derece hızlı gelişmeler gündeme gelecek diyebilirim.. Ani beklenmedik bir karşı cins hiç beklemediğin bir an da hayatına dahil olabilir.. Yeni bir flört ilişki aniden resmiyete taşınabilir.. Sosyal popülariten artabilir ortamların aranılan yüzü olabilirsin.. Oldukça hızlı tempolu yapıcı kişisel gelişime açık pozitif bir ay Ağustos 2019.

Evli ilişkisi olan bir Oğlak isen son derece romantik bir ay olacak diyebilirim. Eşine partnerine karşı son derece pozitif yapıcı yaklaşımlar sergileyebilirsin.. Kendini rahat bırakıyorsun farkında mısın? Oldukça cool oldukça fresh bir ruh haline sahip olacaksın.. Aileye yeni bir üye katılabilir. Ebeveyn bir Oğlak isen çocukların ile keyifli zamanlar geçirebilisin. Hiç olmadığı kadar sosyal seyahatlere düşkün yeni damak zevklerine açık bir tutum sergileyeceksin..

Kova Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Dönüştürücü iyileştiren bir aya hazır mısın sevgili Kova?

Evli ilişkisi olan bir Kova isen bu ay fazlası ile dönüştürücü iyileştirici etki de olacak diyebilirim.. Eşin partnerin ile aranızda yaşanan iletişim krizleri ani gelişen olaylar iyileşiyor yapıcı bir yöne akıyor diyebilirim.. Eşinin partnerinin çıkardığı krizler son bulacak.. Ağustos 2019 son derece şifa dolu bir ay.. Sen de artık hayatında ki pürüzleri gidermek istiyorsun.. Çocuk sahibi olmak isteyen bir Kova isen oldukça keyifli gelişmeler var bilgin olsun.. Yaşam alanın ile ilgili değişimler gündeme gelebilir..

Bekar bir Kova isen yeni başlangıçlara adım atmak isteyeceksin. Geçmişten gelen yorucu negatif enerjisi tükenmiş ilişkileri sonlandırmak istiyorsun. Platonik bir Kova isen vazgeçebilir yeni flörtlere açık bir tutum sergileyebilirsin. Sosyal ilişkilerinde yeni enerjilere yeni başlangıçlara yeni insanlara ihtiyaç duyabilirsin. Artık eskiyle olan bağların kopuyor.

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili oldukça keyifli bir ay.. Ağustos 2019’da başlayacak olan her şey kalıcı olacak diyebilirim.. Son derece yapıcı gelişmeler var.. Ekonomik anlamda pozitif sonuçlar geri dönüşler alabilirsin

Balık Burcu Aylık Yorum
Ağustos 2019

Yeniliklerle sürprizlerle dolu bir ay Ağustos 2019 sevgili Balık..

Evli ilişkisi olan bir Balık isen son derece önemli gelişmeler var diyebilirim. Eşin partnerin ile ortak projelere imza atabilir yeni yatırımlar yapabilir yaşam alanınız ile ilgili değişimler yapabilirsiniz.. Eşin partnerin ile ortak hareket etmekten keyif alacağın bir ay.. Merkür retrosunun ayın ilk günü ile birlikte bitmesi seni fazlası ile rahatlatacak ve iletişime dayalı yaraların şifa bulacak. Çocukları olan bir Balık isen son derece hassas ilgili bir ebeveyn olabilirsin..

Bekar bir Balık isen aşka dair ani gelişmeler gündeme gelebilir. Ani bir proje fikir son derece olumlu sonuçlar getirebilir. Süregelen işbirliklerinde güzel gelişmeler var. Finansal anlamda destekleyen Ağustos 2019 oldukça şanslı gelişmelere gebe.. Karşına çıkan fırsatları değerlendirmeli ve çekimser tutumlardan kaçınmalısın..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili olumlu gelişmeler var.. Ağustos 2019’da yerinde duramıyorsun.. Her an her yerde olabilirsin.. O kadar hareketli bir ay ki seni yakalamak mümkün değil.. Emeklerinin karşılığını alacağın bir ay olacak.