Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Seda Turan 2019 Mart Burç Yorumları

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Seda Turan 2019 Mart Burç Yorumları

Koç Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Duygusal anlamda yenilikçi bir aya hazır mısın sevgili Koç?

Mart ayı duygusal anlamda ciddi dönüşümler getiriyor hayatına.. Evli ilişkisi olan bir Koç isen ilişkin evliliğin ile ilgili oldukça dönüştürücü bir ay olacak diyebilirim. Duygusal anlamda seni destekleyen yaralarını saran bir ay olacak.. Eşin partnerin ile daha duygusal bir yakınlık kurabilir birlikte hareket etmenin gelecek planları yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak iletişime dair ufak tefek sorunlar kontrolsüz tutumlar sergilediğin takdirde büyük krizlere neden olabilir. İletişim sorunlarını kontrol etmeyi başarabilir isen genel anlamı ile seni destekleyen bir ay olacak..

Bekar bir Koç isen sosyal hayatına hareketlilik geliyor.. Uyum sağlamakta güçlük çekmeyeceksin. Son derece duygusal son derece naif ilişkiler kurmayı tercih edeceksin.. Yeni arkadaşlıklar sevdiklerin ile bir arada olmak sana fazlası ile iyi gelecek.. Enerjinin artması enerjinin yükselmesi yeni bir ilişkinin de fitilini ateşleyecek..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili dikkat gerektiren bir ay olacak.. Süregelen düzenin süregelen kazanımların ile ilgili riskli adımlar atmaktan kaçınmalısın mutlaka.. Kariyer eğitim hayatın ile ilgili dikkat gerektiren Mart ayı geneli itibari ile fırsatlar da karşına çıkacak.. Girişimci olmalı ve anında reaksiyon göstermelisin.

Keyifli bir ay geçirmeni dilerim..

Boğa Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Gelgitlerini yönetmen gereken bir ay sevgili Boğa..

Duygusal iniş çıkışların kariyer eğitim hayatın ile ilgili hatalı yanlış kararlar almana neden olabilir dikkat.. Ani bir tartışma ya da fikir uyuşmazlığı istifa etmene neden olabilir. İşbirlikleri olan bir Boğa isen iş dağılımı bütçe dağılımı ile ilgili dengesizlikler olduğunu ileri sürerek büyük tepkiler verebilirsin. Kendi işini yapan bir Boğa isen ülke geneli itibar ile etkili olan ekonomik koşulları daha bireysel değerlendirebilir ve melankolik tutumlar sergileyebilirsin. Biraz akışta kalmaya çözüm odaklı olmaya ne dersin?

Evli ilişkisi olan bir Boğa isen eşine partnerine fazla yüklenebilirsin. Beklentileri yüksek bir ay olacak senin adına geneli itibari ile. Eşinin partnerinin duyarsız ya da hoşgörüden uzak olduğunu iddia edebilir sitemkar tutumlar sergileyebilirsin. İletişim gezegeninin geri gideceğini de baz alırsak bu büyük krizlerin habercisi olabilir.. Hayata dair bakışını duruşunu yaşam alanını kökten sorgulatacak ve dönüştürecek jenerasyon gezegeni Uranüs 7 yıl boyunca öz burcunda misafir olacak.. Değişimi her alan da hissedeceksin..

Bekar bir Boğa isen duygusal anlamda eksiklerini farkına varacaksın.. Kendini geliştirmek adına kişisel gelişim kurslarına kitaplarına yönelebilirsin. Daha spiritüel bir yapıya bürünebilirsin.. Yeni arkadaşlıklara mesafeli yaklaşımlar sergileyebilirsin. Geçmişin olumsuz izlerini siliyorsun.

İkizler Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Bu ayın enerjisi oldukça değişken sevgili İkizler..

Duygularını yönetmekte oldukça güçlük çekeceksin diyebilirim.. Özellikle evli ilişkisi olan bir İkizler isen nasıl bir üslup edineceğini nasıl bir tavır sergileyeceğini kestirmekte güçlük çekebilirsin.. Eşinin partnerinin tavırlarında farklı manalar arayabilir alıngan tutumlar sergileyebilirsin.. Çocukları olan bir İkizler isen dengeni korumaya özen göstermelisin. Zira çocuklarına karşı fazlası ile hassas hissedebilirsin.

Bekar bir İkizler isen gelgitlerini yönetmekte güçlük çekebilirsin. Zaman zaman geçmişe özlem duyarken zaman zaman da yeni bir heyecana ihtiyaç duyacaksın.. Sana tavsiyem duyguların netleşmeden kesin bir karar almaman yönünde.. Sana iyi gelen şeylere yönelmelisin.. Sevdiklerinle sık sık bir araya gelmelisin.. Hobilerine yönelmek sana fazlası ile iyi gelecek..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili oldukça yapıcı bir ay.. Ancak riskler de içeriyor.. Bir şeyler kesinleşmeden adımlar atmamaya özen göstermelisin.. Önünü görmeden ani değişimler yapmaktan kaçınmalısın.. Ev taşımak şehir değiştirmek tadilat gibi konular gündeme gelebilir.. Bütçeni sarsacak harcamalar yapmamaya özen göstermelisin.

Keyifli bir ay geçirmeni dilerim.

Yengeç Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Duygusal hayatın ile ilgili içsel bir değişim getiriyor sana Mart ayı sevgili Yengeç..

Evli ilişkisi olan bir Yengeç isen eşin partnerin ile ilgili oldukça değişken duygulara kapılabilirsin. Gerek ekonomik kaygılar gerek duygusal güvensizlikler bu ay ön plana çıkabilir. Eşinin partnerinin değişken ekonomik koşulları stresle beraber huzursuzlukta doğurabilir. Bu süreci iyimser bir şekilde yönetmeyi tercih etmelisin. Ebeveyn bir Yengeç isen çocuklarının eğitim hayatları ile ilgili planlar araştırmalar yapabilirsin..

Bekar bir Yengeç isen kendini boşlukta hissedebilirsin.. Duygusal anlamda seni besleyecek bir etken unsur olmadığını düşünebilirsin.. Enerjini yüksek tutmaya özen göstermelisin.. Ailevi ilişkilerine sosyal ilişkilerine yönelmelisin.. Yeni bir hobi yeni bir lisan yeni bir öğrenim kursu sana ziyadesi ile iyi gelecektir..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili geçmişten kalma konuların gündeme geleceği bir süreç olacak. Ekonomik anlamda güçlü olmak adına geçmiş bağlarını koparmak isteyebilirsin.. Hukuksal meseleler de büyük gelişimler bu ay ön plana çıkacak..

Keyifli bir ay geçirmeni dilerim

Aslan Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Mart ayı senin adına büyük devrimlerin ayı olacak diyebilirim sevgili Aslan..

Kariyer eğitim hayatında ciddi değişimler gündeme gelebilir. Bir süredir ötelediğin baskıladığın konuları gündemine alabilirsin. Yeteneklerine yönelebilir mevcut düzenini sonlandırabilirsin.. Asi yönün ön plana çıkıyor.. Ancak bir şeyleri yaparken kırıp dökmemeye özen göstermen gerekecek.. Köklü işbirlikleri ortaklıklar maalesef ki sonlanabilir..

Duygusal anlamda mevcut koşulların senin için yetersiz gelebilir. Evli ilişkisi olan bir Aslan isen eşin partnerin ile daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Daha fazla bir arada olmak daha kaliteli zamanlar geçirmek gibi hedeflerin olabilir. Ancak eşinin partnerinin iş yükü bazı planlarının önüne set çekebilir.. Bu nokta da asi çıkışlar yapmak evliliğini ilişkini yıpratacaktır..

Bekar bir Aslan isen son derece havai tutumlara meyillisin dikkat.. Duygusal değişimlerin öyle sert ki bir an beğendiğine bir an nefretle bakabilirsin. İnsanlar tarafından anlaşılması zor bir profil çizebilirsin.. Yeni bir ilişki için aceleci olmamaya özen göstermeli karşındaki kişiyi tanımak adına emek vermelisin.

Başak Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Hayatını derinden etkileyecek etkilere sahip bir ay Mart ayı sevgili Başak..

Duyguların düşüncelerin evriliyor.. Beklenti odaklı hareket edeceğin bir ay olacak diyebilirim geneli itibari ile.. Evli ilişkisi olan bir Başak isen eşine partnerine karşı toleransın nerede ise sıfır düzeyine inebilir.. Hırslarını törpülemek şöyle dursun yüksek tepkiler vermeye de fazlası ile meyillisin.. Eşinin partnerinin koşullarını tutumlarını tavırlarını eleştirel bir dille ele alabilirsin.. Bu durum büyük problemlerin temelini oluşturabilir. Ayrılık kararları olan bir Başak isen gelgitlerin son buluyor ve artık net adımlar atmaya hazırsın..

Bekar bir Başak isen geçmişin izlerini silmeye çalışırken bir yanda da yeni olana adapte olmakta güçlük çekebilirsin. Yeni bir ilişkinin sorumluluklarını tam anlamı ile almaya hazır hissetmediğin için gereksiz detayları gözünde fazlası ile büyütebilirsin.

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili değişimleri bir şekilde hayatına kazandırmak isteyeceksin.. Mevcut düzeninle ilgili büyük girişimler de bulunabilir radikal kararlarla istifa ayrılık sonuçlandırmak gibi adımlar atabilirsin.. Ekonomik anlamda risk odaklı projelerden kaçınmaya özen göstermelisin.

tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Terazi Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Mart ayı dert ayı olsun istemiyor isen sevgili Terazi mutlaka dengeli bir ruh hali benimsemelisin..

Evli ilişkisi olan bir Terazi isen geçmişten kalma konuları gündeme getirmek büyük sorunlara neden olacaktır bilgine.. Bazı şeyleri aşmanın vakti gelmedi mi sence de? Artık geri de bırakmalı ve mevcut koşullarını etkilemesine izin vermemelisin. Eşinin partnerinin tavır ve tutumlarını objektif bir şekilde ele almalısın. Öte yandan eşi partneri ile ilgili endişeleri güven problemleri olan Terazi burçları için oldukça radikal ve yüzleşmesi bol bir ay olacak diyebilirim..

Bekar bir Terazi isen yeni bir ilişkiye atılmak adına aceleci tutumlardan mutlaka kaçınmalısın. Geçmiş ilişkine yeni bir şans vermek doğru bir karar olmayacaktır.. Mutlaka akli selim olmalı duygularını düşüncelerini bir nokta da toplamalısın..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili sanatsal yeteneklerinin ön plan da olacak bir ay olacak.. Kariyer eğitim hayatın ile ilgili fırsatları değerlendirmek konusunda ustaca bir tavır takınabilirsin.. Yeniliklere açık bir profil çizeceksin..

Akrep Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Mart ayı senin adına radikal değişimlere gebe sevgili Akrep..

Asi yönün ön plana çıkıyor.. Duygusal hayatında yaşam alanında kariyerin eğitimin hayatında oldukça büyük değişimler gündeme gelecek diyebilirim..

Evli ilişkisi olan bir Akrep isen eşinin partnerinin hayatı ile ilgili ciddi değişimler gündeme gelebilir.. Parasal anlamda büyük değişimler yaşam alanınız ile ilgili değişimleri gündeme getirebilir.. Krediler ortak borçlar konusunda yeni yapılanmalar gündeme gelebilir.. Finansal anlamda mutlaka birbirinize danışarak kararlı bir şekilde hareket etmeye özen göstermelisiniz.. Öte yandan kendinle ilgili kişisel gelişim konularına eğilebilirsin.. Bu konu da eşini partnerini de yönlendirebilirsin..

Bekar bir Akrep isen yalnızlığının temeline inebilir özeleştiri yapabilirsin.. Kendinle ilgili eleştirel yaklaştığın alanları değiştirmek dönüştürmek adına büyük bir istek duyabilirsin. Hatta bu konu da konunun uzmanlarından da yardım almak isteyebilirsin. Yeni bir ilişki öncesinde ”yeni bir ben” diyebilirsin..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili dur durak bilmeyen değişimler baş döndürücü bir hız alabilir.. Kendini ifade etmek isteyeceğin bir süreç olacak.. Kendini kısıtlanmış hissettiğin alanlardan kaçınmak isteyeceksin. Araştırmalar geziler seminerler yeni alanlar gündeme gelebilir.

İçinin dışının bir olacağı sakinliği dengeyi yakalayacağın bir ay Şubat sevgili Akrep..

Büyük kavgalar endişeler şüpheler kaygılar geri de kalıyor.. Kendini artık daha hafif hissediyor ve gündelik hayatında daha az stres altına giriyorsun.. Tutulmalarla dolu Ocak ayının bitmiş olması da seni son derece hafifletiyor. Şubat ayı pozitif enerjisi ile hızlı başlıyor.. Ayın ilk haftasında çok pozitif bir YeniAy yaşıyor olacağız.. Enerjisi ilişkiler üzerine şanslı etkiler sağlayacak..

Bekar bir Akrep isen henüz yalnız isen hala 🙂 Aşk sana gülümseyecek sevgili Akrep. Üstelik hiç ummadığın yerlerden.. Sosyal ilişkilerinde daha fazla değer görecek daha fazla değer göreceksin.. Sevildiğini hissedeceğin bir ay..

Evli ilişkisi olan bir Akrep isen eşine partnerine karşı daha yapıcı tutumlar sergiliyor olacaksın.. Şüphelerini endişelerini yersiz bulacak ve en yüksek en geri de olan raflara kaldıracaksın.. Eşinden partnerinden destek görecek olman seni fazlası ile rahatlatacak.. Bir çok yakın ilişki de artık daha az takıntılı olduğunu daha rahat olduğunu farkına varacaksın deneyimleyerek..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili genel anlamda iyimser bir ay.. Ancak ayın ikinci yarısı biraz daha dikkatli olmalı ve büyük riskler içeren projeleri işbirliklerini mutlaka iyice düşünerek değerlendirmelisin.

Yay Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Mart ayı ateşten gömlek sevgili Yay..

Kötücül yorumlar yapmayı sevmediğimi belirtmek isterim. Ha keza sürekli okuyucularım da bu yönümü fazlası ile bilir.. Ancak Mart ayı kadersel etkilere sahip bir ay.

Duygusal anlamda büyük gelişmeler gündeme gelecek diyebilirim.. Bazı şeylerle yüzleşmek durumunda kalabilirsin.. Kainatın en büyük kuralı ”ektiğini biçmektir” ve Mart ayı bu yönde adalet tesis edecek bir enerjiye sahip.. Bilerek bilmeyerek kasti hırsla ya da safiyane duygularla yaptığın hatalar bir bir önüne çıkabilir.. Bu nokta da süreci doğru yönetmek adına söylemlerine tutumlarına mutlaka dikkat etmeli aşırıya kaçmaktan kötücül düşüncelere tutumlara meyletmekten kaçınmalısın.. Evli ilişkisi olan bir Yay isen bu durumu evliliğinde ilişkinde fazlası ile hissedebilirsin. Eşin partnerin ile ciddi yüzleşmeler yaşayabilirsin.

Bekar bir Yay isen son derece özen isteyen bir ay.. Gelgitli duygularla adım atacağın bir ilişki senin için olumlu sonuçlar doğurmayacaktır.. Kalbine ruhuna yönelmeli ve arınmaya çalışmalısın.. Huzurlu bir ruh sadeleşmiş bir zihin auranı enerjini freshleyecek sana yeni kapılar açacaktır..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili bereketli bir ay olacak diyebilirim. Yeni başlangıçları içinde barındıran Mart ayı girişimci yönünü ön plana çıkarabilir isen şanslı olabilir.

Oğlak Burcu Aylık Yorum
    MART 2019

Mart ayı kadersel etkilere sahip bir ay senin adına sevgili Oğlak..

Karmik etkilere sahip bir aydan geçiyoruz.. Senin adına özellikle kadersel etkilere sahip.. Kariyer hayatından yaşam alanına duygusal hayatından yakın ilişkilerine kadar bir çok alan da değişimleri beraberinde getiriyor Mart.. Evli ilişkisi olan bir Oğlak isen köklü değişimlere gidebilirsin.. Zaten bir süredir enerjisi tükenmiş her şeye bir baş kaldırı halindesin.. Bu tavrın özel hayatın içinde geçerli olacak.. Her şeye rağmen el uzattığın eşinin partnerinin aynı yapıcılıkla adımlar atmamasını göz ardı etmeyecek büyük adımlar atacaksın.. Evliliği ilişkisi ile ilgili sorunları olmayan bir Oğlak isen yeni bir ev yeni bir bebek yeni bir düzen gündeme gelebilir..

Bekar bir Oğlak isen Mart ayı senin adına ciddi mucizelere gebe.. Aşka dair yeniden kanatlanacak yeniden cesur adımlar atacaksın.. Hayatına girecek yeni biri sana aşka dair büyük sözler söyletecek..

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili daha kontrollü daha tutucu olacağın bu ay mutlaka yatırımlarını birikimlerini sağlıklı yönetmelisin. Mevcut koşulların ile ilgili büyük adımlar atmak yerine daha kontrollü ilerlemeyi tercih edeceksin.. Böylelikle risk kriz içeren ortamlardan kaçınacaksın.

Kova Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Mart ayı baskın bir enerjiye sahip sevgili Kova..

Son derece baskıcı zorlayıcı etkilere sahip bu ay düzenini bozmadan denge de tutmakta güçlük çekebilirsin. Evli ilişkisi olan bir Kova isen eşinin partnerinin tutumlarını baskıcı ısrarcı bulabilir eleştirel bir tavır takınabilirsin.. Huzur arayışında olacağın bu ay aşırılıklara tahammül göstermek senin adına oldukça zor bir hal alacak..

Bekar bir Kova isen dinlenmek isteyeceğin bu ay sana iyi gelmeyen insanlardan kaçınmaya özen göstermelisin. İletişime dayalı sorunlar bir an da büyük bir kaos ortamına dönüşebilir.. Kalabalıklardan kaçınmalı senin için önem arz eden konuları ulu orta konuşmamalı gerçekten ihtiyacın mecburiyetin olmayan ortamlardan uzak kalmalısın.. Yeni bir ilişki için aceleci kararlar almamaya özen göstermelisin.

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili son derece özen isteyen Mart ayı iyicil sürprizler yapmaya da meyilli diyebilirim. Ekonomik anlamda büyük değişimler bir an da gündeme gelebilir. Sürpriz bir proje kazanım miras ev arsa gibi toprak varlıkları gündeme gelebilir.

Keyifli bir ay geçirmeni dilerim.

Balık Burcu Aylık Yorum
    Mart 2019

Duygusallığın dibini göreceğin bir Mart’a hazır mısın sevgili Balık?

İletişim gezegeni Merkür öz burcunda geri hareketine başlıyor.. İletişim iç dünyan duyguların bir an da bambaşka bir boyut kazanabilir. Evli ilişkisi olan bir Balık isen duygularını yönetmekte güçlük çekebilirsin.. Eşinin partnerinin tavır ve tutumlarını sorumsuzluk olarak değerlendirebilirsin. Tepkilerinin yüksek olacağı bu ay büyük değişimler gündeme gelebilir. Ani kararlar almaya fazlası ile meyillisin.

Bekar bir Balık isen bu ay aceleci davranmamanı öneririm. Zira senin için doğru olmayan insanlara meyledebilir çarpık bir ilişkinin tarafı olabilirsin. İletişimin zorlaşacağı bu ay yanlış kararlar almamak adına kişisel gelişimine imajına kariyerine yönelmeyi tercih etmelisin.

Kariyer eğitim hayatın ile ilgili mevcut koşullarını korumaya özen göstermeli ve risk içeren adımlar atmaktan kaçınmalısın. İstifa değişim şehir dışı yurt dışı projeleri gibi konularda oldukça titiz davranmalısın.. Para alış verişlerinde yine özen isteyen bir ay.

tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..