Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  1
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Ocak Ayında ve 2019 Yılı Boyunca Burcunun Başına Gelecekleri Söylüyoruz

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Standart Ocak Ayında ve 2019 Yılı Boyunca Burcunun Başına Gelecekleri Söylüyoruz

Savaşçı Mars alev alev Koç burcunda... Güzel Venüs ise Yay'a geçerek içimizi ısıtıyor. Bir seneye daha iyi bir şekilde başlamak mümkün değil!

2019 senesi adeta alev alev!

Yükselenini de okumayı sakın unutma!

Fitil Ateşlendi! Ocak Ayında ve 2019 Yılı Boyunca Burcunun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 🔥

tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

2. Beğeni Logic@ Bu mesajı beğendi.

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Sevgili Koç

2019 yılı boyunca genel anlamda hayatının gidişatını değiştirebilecek fırsatlar sık sık karşına çıkacak. Son derece iyi bir yıl. "İstediklerin için harekete geç" demeyeceğim; zira yılın başından itibaren hareket halinde olacaksın -o yüzden hareketinin yönünü belirlemek yolunu kendin seçmek için direksiyonun başına geçmeni öneririm. 2019 şahane potansiyeller barındıran bir yıl evet ama sadece kararlılar ve cesurlar için...

2019 yılının getirdiği en büyük şans kesinlikle yönetici gezegenin Mars'ın Koç'a geçmesi. Yılın ilk gününden itibaren hissedeceğin bu enerji değişimi gerçekten çok güçlü... Her ne kadar günümüz modern astrolojisinde Mars yüzeysel bir şekilde sporla fiziksel hareketle bağdaştırılırsa da aslında anlamı çok daha geniş. Mars içimizdeki ilahi ateşi yaşam enerjisini sembolize eder. Motivasyonumuz bizi daima ileri götüren elli kere düşsek de kanayan dizlerimizle elli kere kalkmamızı sağlayan savaşçı ruhumuz Mars'ın ta kendisi. Yönetici gezegenimiz olmasıyla da bizim için önemi ayrı olan Mars ayın 1'inden itibaren Koç burcuna (yani yuvasına) girerek tam da olması gerektiği gibi çalışmaya başlıyor ve gücünü tam anlamıyla gösteriyor. Açıkçası bir seneye daha iyi bir şekilde başlanamazdı. Yılın ilk günüyle gelen içindeki bu taze hissin saçma sapan bir iyimserlik yanılgı ya da en basit tabiriyle safça bir gaza gelme olduğunu kesinlikle düşünme. Bu enerjiyi mutlaka kullanma değerlendir derim. Zira gerçekten bu enerji yıl boyunca seni daima ileri atacakken daha hemen ilk hafta içerisinde kendisini hissettirmeye başlayacak olan değişim dalgalarıyla hayatında muazzam sıçramalar yaşayabilirsin. Özellikle kariyer manasında dopdolu bir sene olacak. Ocak ayının ilk haftasından itibaren ilginin odağının kesinlikle kariyer konusunda; daha doğrusu kariyerine bağlı geleceğin ve kariyerine bağlı kimliğin konusuna kayacağını düşünüyorum. Yaşına bağlı olarak henüz kariyer konusunda yönünü seçmediysen yahut kariyer konusunun varoluşunun dahi bir parçası olduğunu görecek kabullenecek kadar önem vermediysen ve üzerine düşünmediysen ilk hafta kendini bu konu üzerine kafa yorarken bulabilirsin. İster öğrenci ol ister meslek sahibi bir yetişkin... Senenin ilk haftası meslek ve ünvan konusunda uzun uzun düşünme ve somut bir şekilde olmasa bile zihinsel düzeyde yeni bir karar alma kendine yeni yollar çizme etkisi getiriyor. Malum ülkemiz şartlarında mesleğinden %100 memnun olan ve gelecek konusunda kendisini tamamen güvende hisseden insan sayısı elbette ki çok az. Sen de onlardan biri olduğunu düşünebilir ve dolayısıyla yaşadığın bu endişelerin yahut mesleki anlamda tatminsizliğin sıradan kabul edilmesi gereken bir durum olduğunu düşünerek cesaret ve bolca emek büyük riskler gerektiren girişimlerden kaçırmak isteyebilirsin. Fakat 2019 yılı senin için büyük resmi görme yılı. Artık sadece günü kurtaracak şekilde çalışmak değil ileriyi görmek kendine ve dünyaya bir şeyler katmak; hepsinden de önemlisi ideallerine uygun olarak yaptığın işle gurur duymak isteyeceksin. Bu senin için adeta bir ihtiyaç haline gelebilir. 2018'e şöyle bir dönüp baktığında; para borçlar maddi güvence özellikle de paranın paylaşımı anlamında büyük çözümler yaşamadıysan dahi bariz bir içgörü kazandığın aşikar. Dolayısıyla yapacağın işten ve gelecekte izleyeceğin yoldan ne kadar fedakarlık edip edemeyeceğini yahut ne kadar kazanç ne kadar lüks beklediğini aşağı yukarı kararlaştırılmış olduğunu tahmin ediyorum.

Net olarak 2015'ten beri sınandığını ve zorlandığını hissettiğin bir konuda -ki muhtemelen seni kişisel boyutta eğitmek felsefi anlamda ufkunu açmak üzere bekleyen olaylar 2019 boyunca teker teker karşına çıkıyor olacak. Örneğin; yurtdışına yönelik bir tatil - eğitim planın mı var? Sonuçlanmalarla ve gelişmelerle karşılaşabilirsin. Aynı zamanda fazlasıyla karmik bir süreç olacağı için elinden geleni yaptıktan sonra "hayırlısı" diyerek tevekkül etmeni tavsiye ederim. Her işte bir hayır vardır. Fakat sen bu süreçte algılarını sonuna kadar açık tutmaya bak işaretleri yakalamaya çalış. Yolculuklar eğitim dil kursu yabancılar din görevlileri uzaktan gelen akrabalar... Tüm bunlar sana gelecek yıllarını şekillendirecek ve karakterine dünyaya bakış açına etki edecek işaretler değişimler ufuklar sağlayabilirler.

Bu sene ise özellikle yaşça senden büyük insanlardan bol bol göstereceksin ve tecrübelerinden faydalanacaksın.

Nisan ve Ağustos ayları içerisinde ise bundan 25 sene önce kaçırdığını düşündüğün önemli fırsatlar belki de içinde kalan hevesler yeniden karşına çıkacak sevgili Koç. Sen yeter ki niyetlerini temiz kalbini açık tut. Bunları seninle detaylı detaylı konuşacağız!

Savaşçı Mars alev alev Koç burcunda...
    Beni de yakmasın bu

Bunları seninle detaylı detaylı konuşacağız!
    Merakla bekliyor olacağım

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net